Pello Bilbao (Bahrain-Victorious) był najlepszy na trzecim etapie wyścigu w Australii, a reprezentant gospodarzy Jay Vine (UAE Team Emirates) przejął koszulkę lidera Santos Tour Down Under. Oto co mieli do powiedzenia bohaterowie dzisiejszego ścigania.

Jay Vine (UAE Team Emirates):

Uwielbiam, kiedy ułożony plan uda się zrealizować. Jednak nie byłoby to możliwe bez moich kolegów z drużyny, którzy świetnie mnie ustawili na ostatnim podjeździe. Za nami była naprawdę mocna grupa i musieliśmy dać z siebie wszystko. To wyjątkowe uczucie mieć koszulkę lidera i mam nadzieję, że w niedzielę zabiorę ją do domu. 

Pello Bilbao (Bahrain-Victorious):

Wczoraj byliśmy trochę rozczarowani, bo wyścig nie potoczył się tak, jak tego oczekiwaliśmy. Dzisiaj dla mnie etap był idealny, bo podjazd nie był długi, a czekał nas jeszcze zjazd do mety.

Miałem pewne trudności, aby dołączyć do Yatesa i Vine’a pod koniec podjazdu, ale ostatecznie mi się to udało. Wiedziałem, że w takiej grupce będzie szansa na dobry wynik, bo jednak ta dwójka chce liczyć się w walce o końcowy triumf. Ja skupiłem się na sprincie i triumfie w dzisiejszej batalii.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments