fot. Movistar Team

Hiszpańska drużyna Movistar poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ukaże się czwarty sezon serialu pt. „El dia menos pensado”. 

18 listopada Movistar zamieścił tweet, w którym napisano, że jeśli uzbiera on minimum 4 tys. polubień, to kibice będą mogli obejrzeć czwarty sezon serialu ukazującego kulisy funkcjonowania podopiecznych Eusebio Unzue.

We wtorek poinformowano, że tweet uzyskał ponad 4300 polubień, zatem Movistar+ będzie kontynuował bardzo chętnie oglądaną serię.

– Cóż, wygląda na to, że będzie czwarty sezon serialu. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że będzie to możliwe

– napisano.

Można się spodziewać, że tym razem obejrzymy między innymi problemy Enrica Masa w Tour de France i w końcu jego wycofanie z tego wyścigu, a potem odrodzenie na Vuelcie, walkę o utrzymanie się w World Tourze, zwycięstwa Annemiek van Vleuten w Giro, Tour de France Femmes i Ceratizit Challenge by La Vuelta, świetną końcówkę sezonu w wykonaniu panów oraz pożegnanie Alejandro Valverde, który zakończył karierę.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
MAREK
MAREK

A TRZECI BYŁ?