fot. AG2R Citroën Team

Chyba wszyscy kojarzą historię o butelce wody kolońskiej, przez którą Santiago Canizares musiał opuścić mundial w 2002 roku. Kilkadziesiąt godzin temu Benoit Cosnefroy zamieścił w social mediach zdjęcie sugerujące, że i jemu przydarzyła się podobna „przygoda”.

Francuz, który w 2022 roku wygrał GP de Montreal, 9 października, występem w Paryż-Tours, zakończył swoje starty w tym sezonie. Teraz ma więc trochę czasu na to, by skupić się na prywatnych sprawach i postanowił z tego skorzystać. Niebawem ma wziąć ślub ze swoją wybranką, natomiast kilka dni przed tym doniosłym wydarzeniem zorganizował wieczór kawalerski, na którym pojawił się m.in. Aurelien Paret-Peintre.

Niestety, podczas imprezy w social mediach kolarza pojawiło się zdjęcie, sugerujące, że zabawa potoczyła się w niepożądanym kierunku i zakończyła się złamaniem przez niego ręki. O kontuzji Francuza napisało część poważnych kolarskich mediów – m.in. włoskie SpazioCiclismo i Cyclism’Actu, ale na szczęście szybko okazało się, że ze zdrowiem Francuza wszystko jest w porządku. Po jakimś czasie przyznał się bowiem, że zdjęcie było jedynie żartem, skierowanym do gości jego nadchodzącego wesela.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments