Szwajcarska marka odzieży kolarskiej Assos, od kilku lat, na całym świecie organizuje wydarzenia o nazwie Assos Speed Club. Mają one za zadanie popularyzowanie kolarstwa, połączonego z nutką rywalizacji. Bieżąca odsłona na świecie rozpoczęła się pod koniec sierpnia, a już dziś po raz pierwszy pojawi się w Polsce. Jeśli więc chcecie mieć dobre usprawiedliwienie, by nie odprowadzać dzieci do szkół; Assos Speed Club mruga do Was niecnie okiem.

Assos Speed Club to połączenie kilku czynników; począwszy od zaangażowania lokalnych dealerów Assos, nowej wersji koszulki, wydarzeń kolarskich na całym świecie oraz wyzwania na Stravie; wszystko to, by jeździć, ścigać się i wzajemnie zachęcać do aktywności sportowej.

Poniżej daty polskiej edycji Assos Speed Club 2022, w których możecie wziąć udział:

  • 01 września Katowice, Dobre Koło
  • 03 września Gdynia PHU Żuchliński
  • 11 września Kraków, Bike RS
  • 17 września, Leszno, Strefasportu.pl
  • 18 września, Warszawa, Na Szosie
  • 24 września, Częstochowa, Fabrykarowerow.com
  • 01 październik, Wrocław, Bikestage

Wraz z aktualnym wyzwaniem Assos Speed Club zaprezentował także nową wersję koszulki, dedykowanej wydarzeniu. Jako że Assos przyzwyczaił nas do dbania o jakość jak i dopieszczania szczegółów, koszulka odzwierciedla wszystko to, z czego korzystają także zawodowcy. Lekkie materiały, wyjątkowe dopasowanie, najwyższa jakość, ekskluzywne motywy.

Limitowa koszulka zaprojektowana została przy współpracy ze znanym tatuażystą z Los Angeles – Danem Smithem; inspirację na wzór zaczerpnął ze starych klubów motocyklowych, z którymi też współpracował i przeżył; a jak przeżył, to dał szansę tym projektom zaistnieć w środowisku wyznawców dwóch innych kółek, tym razem pozbawionych silnika. Koszulka ta miała być – i jest – ładna i zarazem szybka.

Koszulka Assos jest niezwykle lekka, mocno aerodynamiczna, i bazuje na konstrukcji, opracowanej dla zawodowców, ścigających się w bardzo ciepłe dni. Assos uwzględnił wszystkie wymagania kolarzy, związane z nawet najdrobniejszymi szczegółami, co przekłada się na najwyższy możliwy komfort jazdy i wyjątkowe dopasowanie do sylwetki, co ma niebagatelne znaczenie podczas długich jazd na rowerze.

Dla wszystkich tych którzy dołączą do wydarzenia na Stravie do 11 września i przejadą jednorazowo 76 kilometrów, Assos oferuje 15% zniżki na produkty Assos’a u lokalnych dealerów. Mamy na to czas do końca września.

Dodatkowo, osoby które zaliczą Assos Speed Club 76 Challange, mają szansę wygrać jedne z 76 par spodenek Assos Equpie RS S9.

Koszulka kosztuje 920 zł i możecie ją kupić w Salonie Rowerowym Na Szosie > KLIK

Poprzedni artykułVuelta a España 2022: Julian Alaphilippe bez złamań, acz nie w pełni zdrowia
Następny artykułZ widokiem na Marbellę – zapowiedź 12. etapu Vuelta a España 2022
"Master of disaster" Z wykształcenia operator saturatora; brak możliwości pracy w wyuczonym zawodzie rekompensuję jeżdżąc rowerem i amatorsko się ścigając, bardzo lubię też o tym pisać. Rytm tygodnia, miesiąca i roku wyznacza mi rower. Lubię się ścigać, i gdy jakiś wyścig mi nie wyjdzie, to wśród kolegów-kolarzy mówię, że jestem redaktorem sportowym, a gdy jakiś tekst mi nie wyjdzie, wśród redaktorów mówię, że jestem kolarzem-amatorem. I tylko do teraz nie rozgryzłem, czy bardziej lubię się ścigać, czy też pisać o tym, dlatego nadal zamierzam czynić i jedno i drugie, póki starczy sił.
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Irena zepter
Irena zepter

920 pln za koszulkę i do tego 15 % zniżki jeśli przejedzie się 76 kilometrów a do tego wzór na koszulce znanego amerykańskiego tatuatora.
KUPUJE, JADE, Cieszę się ze koszulka będzie ładna i szybka.

Alvaro
Alvaro

Nie będę się chwalił ale już mam;)

Łukasz
Łukasz

„… Zrezygnowanie z łączenia paneli za pomocą szycia na rzecz klejenia ponownie zmniejsza opór powietrza…”

Ja to bym chciał aby ktoś wytłumaczył mi wszystkie składowe które wpływają na końcową cenę. I piszę to zupełnie serio.

Nie ma to jak dobry żart o poranku. Aby wszystkim piątek minął szybko i miło.

Piotr
Piotr

Jak smar do dupy tej firmy kosztuje blisko 100zł to koszulka nie może być tańsza 🙂

Jacek
Jacek

Firma porządna. Bez gadania zwrócili kasę za spodenki które przetarły się po przejechaniu 1000km.