Fot. Szymon Gruchalski

Już dziś decydujący etap Tour de Pologne 2022 – indywidualna jazda na czas na dystansie 11,8 km z Szaflar do stacji narciarskiej Rusiński. 

Pierwszy do rywalizacji z czasem ruszy Patryk Stosz (Reprezentacja Polski), na rampie startowej pojawi się o 13:54. Zawodnicy będą startowali co minutę, poza ostatnią dwudziestką w klasyfikacji generalnej. Najwyżej sklasyfikowani kolarze będą startowali co dwie minuty.

Kolejność startu do indywidualnej jazdy na czas – Tour de Pologne 2022:

1 STOSZ Patryk POL 13:54:00
2 ARCHBOLD Shane BOH 13:55:00
3 POLI Umberto TNN 13:56:00
4 GRABIS Mateusz POL 13:57:00
5 WISNIOWSKI Lukasz EFE 13:58:00
6 CERNY Josef QST 13:59:00
7 WARSTED Syver UXT 14:00:00
8 GUARNIERI Jacopo GFC 14:01:00
9 WELSFORD Samuel DSM 14:02:00
10 DANTAS LEITAO Iúri Gabriel CJR 14:03:00
11 MULLEN Ryan BOH 14:04:00
12 VIVIANI Elia IGD 14:05:00
13 PERON Andrea TNN 14:06:00
14 BRAND Sam TNN 14:07:00
15 MOSCA Jacopo TFS 14:08:00
16 PUCCIO Salvatore IGD 14:09:00
17 MARTINELLI Davide AST 14:10:00
18 NIEUWENHUIS Joris DSM 14:11:00
19 TROIA Oliviero UAD 14:12:00
20 BENNETT Sam BOH 14:13:00
21 KLUGE Roger LTS 14:14:00
22 VAN LERBERGHE Bert QST 14:15:00
23 MARKL Niklas DSM 14:16:00
24 CAVENDISH Mark QST 14:17:00
25 THIJSSEN Gerben IWG 14:18:00
26 BAUHAUS Phil TBV 14:19:00
27 LIEPINŠ Emils TFS 14:20:00
28 BROŻYNA Piotr POL 14:21:00
29 O’BRIEN Kelland BEX 14:22:00
30 CIMOLAI Davide COF 14:23:00
31 GIDICH Yevgeniy AST 14:24:00
32 DE GENDT Thomas LTS 14:25:00
33 CAMARGO PINEDA Diego Andres EFE 14:26:00
34 HAUSSLER Heinrich Friedrich TBV 14:27:00
35 BRÄNDLE Matthias IPT 14:28:00
36 JOHANSEN Julius IWG 14:29:00
37 LOZANO RIBA David TNN 14:30:00
38 VAN POPPEL Boy IWG 14:31:00
39 MURIAS Jakub POL 14:32:00
40 MALECKI Kamil LTS 14:33:00
41 SARREAU Marc ACT 14:34:00
42 KUSZTOR Peter TNN 14:35:00
43 WELTEN Bram GFC 14:36:00
44 DE BUYST Jasper LTS 14:37:00
45 JONES Taj IPT 14:38:00
46 SHEFFIELD Magnus IGD 14:39:00
47 DOWSETT Alex IPT 14:40:00
48 BOHLI Tom COF 14:41:00
49 GAZZOLI Michele AST 14:42:00
50 KEUKELEIRE Jens EFE 14:43:00
51 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian UAD 14:44:00
52 ACKERMANN Pascal UAD 14:45:00
53 VAN DEN BERG Marijn EFE 14:46:00
54 BUDZIŃSKI Marcin POL 14:47:00
55 MEEUS Jordi BOH 14:48:00
56 KOOIJ Olav TJV 14:49:00
57 CRADDOCK Gregory Lawson BEX 14:50:00
58 HOOLE Daan TFS 14:51:00
59 WILSLY Jonas Gregaard UXT 14:52:00
60 SCARONI Cristian AST 14:53:00
61 HVIDEBERG Jonas Iversby DSM 14:54:00
62 SCOTSON Miles GFC 14:55:00
63 MILAN Jonathan TBV 14:56:00
64 ALLEGAERT Piet COF 14:57:00
65 AMEZQUETA MORENO Julen CJR 14:58:00
66 FEDOROV Yevgeniy AST 14:59:00
67 ANIOŁKOWSKI Stanisław POL 15:00:00
68 VAN DIJKE Mick TJV 15:01:00
69 BENEDETTI Cesare BOH 15:02:00
70 DRIZNERS Jarrad LTS 15:03:00
71 PETERS Nans ACT 15:04:00
72 SKAARSETH Anders UXT 15:05:00
73 HESSMANN Michel TJV 15:06:00
74 SCHLEGEL Michal CJR 15:07:00
75 KONOVALOVAS Ignatas GFC 15:08:00
76 OLIVEIRA Rui Filipe UAD 15:09:00
77 MACIEJUK Filip TBV 15:10:00
78 GROVES Kaden BEX 15:11:00
79 VAN DER SANDE Tosh TJV 15:12:00
80 HEPBURN Michael BEX 15:13:00
81 RAUGEL Antoine ACT 15:14:00
82 DEMARE Arnaud GFC 15:15:00
83 KANTER Max MOV 15:16:00
84 THEUNS Edward TFS 15:17:00
85 HOLLENSTEIN Reto IPT 15:18:00
86 STYBAR Zdenek QST 15:19:00
87 LAENGEN Vegard Stake UAD 15:20:00
88 RODRIGUEZ Oscar MOV 15:21:00
89 SCHAR Michaël ACT 15:22:00
90 PAGE Hugo IWG 15:23:00
91 HOLLMANN Juri MOV 15:24:00
92 VENDRAME Andrea ACT 15:25:00
93 ARNDT Nikias DSM 15:26:00
94 MARTÍN GALÁN Sergio Román CJR 15:27:00
95 CHAMPION Thomas COF 15:28:00
96 TEUNISSEN Mike TJV 15:29:00
97 BARTA William MOV 15:30:00
98 ZAMBANINI Edoardo TBV 15:31:00
99 FORMOLO Davide UAD 15:32:00
100 DE MARCHI Alessandro IPT 15:33:00
101 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro CJR 15:34:00
102 DELETTRE Alexandre COF 15:35:00
103 SCHMIDT Mads Würtz IPT 15:36:00
104 CARR Simon EFE 15:37:00
105 BRENNER Marco DSM 15:38:00
106 PADUN Mark EFE 15:39:00
107 TIBERI Antonio TFS 15:40:00
108 KACZMAREK Jakub POL 15:41:00
109 PRADES REVERTER Eduard CJR 15:42:00
110 ARMIRAIL Bruno GFC 15:43:00
111 HUYS Laurens IWG 15:44:00
112 ANDERSEN Idar UXT 15:45:00
113 TEJADA CANACUE Harold Alfonso AST 15:46:00
114 ARENSMAN Thymen DSM 15:47:00
115 CAVAGNA Rémi QST 15:48:00
116 QUINN Sean EFE 15:49:00
117 ALEOTTI Giovanni BOH 15:50:00
118 NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel IGD 15:51:00
119 GONZALEZ Abner MOV 15:52:00
120 GODON Dorian ACT 15:53:00
121 MONIQUET Sylvain LTS 15:54:00
122 VANSEVENANT Mauri QST 15:55:00
123 BATTISTELLA Samuele AST 15:56:00
124 BERWICK Sebastian IPT 15:57:00
125 TULETT Ben IGD 15:58:00
126 WILLIAMS Stephen Rhys TBV 15:59:00
127 GALL Félix ACT 16:00:00
128 CRAS Steff LTS 16:02:00
129 HAMILTON Lucas BEX 16:04:00
130 PACHER Quentin GFC 16:06:00
131 HAYTER Ethan IGD 16:08:00
132 CARAPAZ MONTENEGRO Richard IGD 16:10:00
133 SOBRERO Matteo BEX 16:12:00
134 ULISSI Diego UAD 16:14:00
135 HERMANS Quinten IWG 16:16:00
136 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio TBV 16:18:00
137 HIGUITA Sergio BOH 16:20:00

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments