fot. Valcar - Travel & Service/F.Ossola

Kolejny ciekawy start na włoskiej ziemi zaliczyły zawodniczki ATOM Deweloper Pościellux.pl Wrocław. W Memorial Monica Bandini po zwycięstwo sięgnęła Silvia Persico, a na wysokiej, 7. pozycji metę przecięła Dominika Włodarczyk.

Trasa wyścigu podzielona była na dwie części. Najpierw zawodniczki kręciły się na płaskiej i niezbyt długiej rundzie w Meldoli, następnie opuszczały miasto by trzykrotnie podjechać pod Teodorano (6,3km; 4,1%). Meta była jednak ponownie w niezbyt wymagającym terenie.

Zawodniczkom od startu towarzyszył ogromny ukrop, który eliminował kolejne kolarki z rywalizacji. Ściganie było bardzo szybkie, a do mety dojechała 5-osobowa akcja, w której najlepiej poradziły sobie zawodniczki Valcar – Travel & Service. Wygrała Silvia Persico, a trzecia była jej koleżanka Olivia Baril. Włoszkę i Kanadyjkę przedzieliła Ukrainka Olga Shekel.

W drugiej grupie po 7. pozycję zafiniszowała Dominika Włodarczyk. Najlepsza z zawodniczek ATOM Deweloper Pościellux.pl Wrocław z pewnością może być zadowolona z tego rezultatu, podobnie jak zwycięska w pojedynku o 12. miejsce Daria Pikulik. Do mety dotarły także Monika Brzeźna i Kaja Rysz, trudy rywalizacji pokonały tym razem niesamowitą w tym sezonie Agnieszkę Skalniak-Sójkę, Katarzynę Wilkos i Olgę Wankiewicz.

Wyniki Memorial Monica Bandini 2022:

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments