fot. Giro d'Italia

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najważniejszych imprez dla amatorów w Polsce, czyli Szosowe Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport. W dniach 25-26 czerwca w Psarach koło Będzina rozdane zostaną koszulki mistrzów krajowych w wielu kategoriach.

Coraz bliżej kolejne ważne wydarzenie na kolarskiej mapie Polski. To Szosowe Mistrzostwa Polski w kategoriach Masters i Cyklosport ze startu wspólnego. Właśnie trwają zapisy na tę imprezę, do której pozostaje już tylko miesiąc. Na kolarzy czekają zawody w Psarach – miejscowości położonej w województwie śląskim.

– Od lat ścigamy się w tym miejscu, dlatego też z wielką przyjemnością zapraszamy na mistrzostwa. To będą dwa dni intensywnej sportowej rywalizacji

— zapowiada Dariusz Leśniewski, organizator wyścigu.

W sobotę do rywalizacji przystąpią najstarsze kategorie wiekowe – od 50. lat wzwyż. Na 50-latków czeka dystans 93,9km, na starszych 62,6km.

W niedzielę na starcie staną najmłodsi spośród Masterów, kategoria Cyklosport oraz amatorzy. Zależnie od wieku do pokonania będzie od dwóch do czterech rund, czyli dystanse w przedziale 62,6-125,2km.

Link do rejestracji: https://bikeateliermaraton.pl/rejestracja/
Regulamin zawodów: link

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments