fot. Giro d'Italia

Przed kolarzami drugi etap 105. Giro d’Italia – jazda indywidualna na czas ulicami Budapesztu. Zawodnicy pojadą w odwrotnej kolejności do miejsc zajmowanych w klasyfikacji generalnej, a ostatni Mathieu van der Poel rampę startową opuści o 16:55.

Co ciekawe podczas drugiego odcinka, czyli czasówki, kolarze będą ruszali co minutę przez całą długość stawki. Tym samym obejrzymy ciągłą, nieprzerwaną rywalizację o etapowy triumf oraz prowadzenie w klasyfikacji generalnej, a faworytów w walce o sukces na liczącej ledwo 9200m technicznej trasie po ulicach Budapesztu będzie wielu.

Poniżej pogrubieni zostali faworyci etapu, zaś kursywą zaznaczeni są liderzy na klasyfikację generalną.

Kolejność startu podczas 2. etapu 105. Giro d’Italia:

1 14:00:00  VANHOUCKE Harm Lotto Soudal
2 14:01:00  TRATNIK Jan Bahrain – Victorious
3 14:02:00  DAVY Clément Groupama – FDJ
4 14:03:00  ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè
5 14:04:00  DOWSETT Alex Israel – Premier Tech
6 14:05:00  TAGLIANI Filippo Drone Hopper – Androni Giocattoli
7 14:06:00  DE MARCHI Alessandro Israel – Premier Tech
8 14:07:00  VAN DEN BERG Julius EF Education-EasyPost
9 14:08:00  DENZ Nico Team DSM
10 14:09:00  PEÁK Barnabás Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
11 14:10:00  BAIS Davide EOLO-Kometa
12 14:11:00  KLUGE Roger Lotto Soudal
13 14:12:00  BALLERINI Davide Quick-Step Alpha Vinyl Team
14 14:13:00  RIVI Samuele EOLO-Kometa
15 14:14:00  KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix
16 14:15:00  JUUL-JENSEN Christopher Team BikeExchange – Jayco
17 14:16:00  SELIG Rüdiger Lotto Soudal
18 14:17:00  BRÄNDLE Matthias Israel – Premier Tech
19 14:18:00  NOVAK Domen Bahrain – Victorious
20 14:19:00  BAUHAUS Phil Bahrain – Victorious
21 14:20:00  CRADDOCK Lawson Team BikeExchange – Jayco
22 14:21:00  LAZKANO Oier Movistar Team
23 14:22:00  EENKHOORN Pascal Jumbo-Visma
24 14:23:00  VAN LERBERGHE Bert Quick-Step Alpha Vinyl Team
25 14:24:00  MØRKØV Michael Quick-Step Alpha Vinyl Team
26 14:25:00  OLIVEIRA Rui UAE Team Emirates
27 14:26:00  RICHEZE Maximiliano UAE Team Emirates
28 14:27:00  SERRY Pieter Quick-Step Alpha Vinyl Team
29 14:28:00  CAVENDISH Mark Quick-Step Alpha Vinyl Team
30 14:29:00  BAIS Mattia Drone Hopper – Androni Giocattoli
31 14:30:00  PÉRICHON Pierre-Luc Cofidis
32 14:31:00  GUARNIERI Jacopo Groupama – FDJ
33 14:32:00  MAESTRI Mirco EOLO-Kometa
34 14:33:00  SINKELDAM Ramon Groupama – FDJ
35 14:34:00  MARECZKO Jakub Alpecin-Fenix
36 14:35:00  COMBAUD Romain Team DSM
37 14:36:00  HOLLENSTEIN Reto Israel – Premier Tech
38 14:37:00  VERGAERDE Otto Trek – Segafredo
39 14:38:00  LEYSEN Senne Alpecin-Fenix
40 14:39:00  DE BONDT Dries Alpecin-Fenix
41 14:40:00  MONIQUET Sylvain Lotto Soudal
42 14:41:00  DE GENDT Thomas Lotto Soudal
43 14:42:00  ZABEL Rick Israel – Premier Tech
44 14:43:00  DAINESE Alberto Team DSM
45 14:44:00  RIESEBEEK Oscar Alpecin-Fenix
46 14:45:00  BOL Cees Team DSM
47 14:46:00  SEPÚLVEDA Eduardo Drone Hopper – Androni Giocattoli
48 14:47:00  ZWIEHOFF Ben BORA – hansgrohe
49 14:48:00  CIMOLAI Davide Cofidis
50 14:49:00  TUSVELD Martijn Team DSM
51 14:50:00  VAN EMDEN Jos Jumbo-Visma
52 14:51:00  TONELLI Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè
53 14:52:00  HEPBURN Michael Team BikeExchange – Jayco
54 14:53:00  KREDER Wesley Cofidis
55 14:54:00  DE GENDT Aimé Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
56 14:55:00  AFFINI Edoardo Jumbo-Visma
57 14:56:00  SWIFT Ben INEOS Grenadiers
58 14:57:00  DOULL Owain EF Education-EasyPost
59 14:58:00  KUDUS Merhawi EF Education-EasyPost
60 14:59:00  BENEDETTI Cesare BORA – hansgrohe
61 15:00:00  NAESEN Lawrence AG2R Citroën Team
62 15:01:00  CASTROVIEJO Jonathan INEOS Grenadiers
63 15:02:00  PEDRERO Antonio Movistar Team
64 15:03:00  ZARDINI Edoardo Drone Hopper – Androni Giocattoli
65 15:04:00  FETTER Erik EOLO-Kometa
66 15:05:00  PEREZ Anthony Cofidis
67 15:06:00  CATALDO Dario Trek – Segafredo
68 15:07:00  GAMPER Patrick BORA – hansgrohe
69 15:08:00  COSTA Rui UAE Team Emirates
70 15:09:00  MOSCA Jacopo Trek – Segafredo
71 15:10:00  CEPEDA Jefferson Alexander Drone Hopper – Androni Giocattoli
72 15:11:00  PUCCIO Salvatore INEOS Grenadiers
73 15:12:00  LEEMREIZE Gijs Jumbo-Visma
74 15:13:00  PONOMAR Andrii Drone Hopper – Androni Giocattoli
75 15:14:00  SCHWARZMANN Michael Lotto Soudal
76 15:15:00  RAVANELLI Simone Drone Hopper – Androni Giocattoli
77 15:16:00  SCOTSON Miles Groupama – FDJ
78 15:17:00  TESFATSION Natnael Drone Hopper – Androni Giocattoli
79 15:18:00  BIERMANS Jenthe Israel – Premier Tech
80 15:19:00  CALMEJANE Lilian AG2R Citroën Team
81 15:20:00  VLIEGEN Loïc Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
82 15:21:00  PRODHOMME Nicolas AG2R Citroën Team
83 15:22:00  BARTA Will Movistar Team
84 15:23:00  HAMILTON Chris Team DSM
85 15:24:00  COVILI Luca Bardiani-CSF-Faizanè
86 15:25:00  GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa
87 15:26:00  KÄMNA Lennard BORA – hansgrohe
88 15:27:00  SCOTSON Callum Team BikeExchange – Jayco
89 15:28:00  MODOLO Sacha Bardiani-CSF-Faizanè
90 15:29:00  GABBURO Davide Bardiani-CSF-Faizanè
91 15:30:00  ROJAS José Joaquín Movistar Team
92 15:31:00  CAMARGO Diego Andrés EF Education-EasyPost
93 15:32:00  BAYER Tobias Alpecin-Fenix
94 15:33:00  HÄNNINEN Jaakko AG2R Citroën Team
95 15:34:00  RASTELLI Luca Bardiani-CSF-Faizanè
96 15:35:00  DÉMARE Arnaud Groupama – FDJ
97 15:36:00  THEUNS Edward Trek – Segafredo
98 15:37:00  PRONSKIY Vadim Astana Qazaqstan Team
99 15:38:00  ARCAS Jorge Movistar Team
100 15:39:00  DE LA CRUZ David Astana Qazaqstan Team
101 15:40:00  EWAN Caleb Lotto Soudal
102 15:41:00  CAICEDO Jonathan Klever EF Education-EasyPost
103 15:42:00  DOMBROWSKI Joe Astana Qazaqstan Team
104 15:43:00  ROSA Diego EOLO-Kometa
105 15:44:00  SÜTTERLIN Jasha Bahrain – Victorious
106 15:45:00  HOLMES Matthew Lotto Soudal
107 15:46:00  CATAFORD Alexander Israel – Premier Tech
108 15:47:00  FIORELLI Filippo Bardiani-CSF-Faizanè
109 15:48:00  PETERS Nans AG2R Citroën Team
110 15:49:00  ROCHAS Rémy Cofidis
111 15:50:00  OLDANI Stefano Alpecin-Fenix
112 15:51:00  NIZZOLO Giacomo Israel – Premier Tech
113 15:52:00  TEJADA Harold Astana Qazaqstan Team
114 15:53:00  TAARAMÄE Rein Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
115 15:54:00  ZANA Filippo Bardiani-CSF-Faizanè
116 15:55:00  FORTUNATO Lorenzo EOLO-Kometa
117 15:56:00  KONOVALOVAS Ignatas Groupama – FDJ
118 15:57:00  GAVIRIA Fernando UAE Team Emirates
119 15:58:00  LUDVIGSSON Tobias Groupama – FDJ
120 15:59:00  CARR Simon EF Education-EasyPost
121 16:00:00  ALEOTTI Giovanni BORA – hansgrohe
122 16:01:00  ARENSMAN Thymen Team DSM
123 16:02:00  LÓPEZ Juan Pedro Trek – Segafredo
124 16:03:00  HAMILTON Lucas Team BikeExchange – Jayco
125 16:04:00  SAMITIER Sergio Movistar Team
126 16:05:00  COVI Alessandro UAE Team Emirates
127 16:06:00  ROTA Lorenzo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
128 16:07:00  KNOX James Quick-Step Alpha Vinyl Team
129 16:08:00  HIRT Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
130 16:09:00  HOWSON Damien Team BikeExchange – Jayco
131 16:10:00  SIVAKOV Pavel INEOS Grenadiers
132 16:11:00  CHEREL Mikaël AG2R Citroën Team
133 16:12:00  POELS Wout Bahrain – Victorious
134 16:13:00  MARTIN Guillaume Cofidis
135 16:14:00  CONSONNI Simone Cofidis
136 16:15:00  FELLINE Fabio Astana Qazaqstan Team
137 16:16:00  BOUWMAN Koen Jumbo-Visma
138 16:17:00  LÓPEZ Miguel Ángel Astana Qazaqstan Team
139 16:18:00  VILLELLA Davide Cofidis
140 16:19:00  SOBRERO Matteo Team BikeExchange – Jayco
141 16:20:00  CARTHY Hugh EF Education-EasyPost
142 16:21:00  POZZOVIVO Domenico Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
143 16:22:00  SOSA Iván Ramiro Movistar Team
144 16:23:00  FOSS Tobias Jumbo-Visma
145 16:24:00  BUITRAGO Santiago Bahrain – Victorious
146 16:25:00  OOMEN Sam Jumbo-Visma
147 16:26:00  PORTE Richie INEOS Grenadiers
148 16:27:00  VALTER Attila Groupama – FDJ
149 16:28:00  HINDLEY Jai BORA – hansgrohe
150 16:29:00  CICCONE Giulio Trek – Segafredo
151 16:30:00  VALVERDE Alejandro Movistar Team
152 16:31:00  DUMOULIN Tom Jumbo-Visma
153 16:32:00  YATES Simon Team BikeExchange – Jayco
154 16:33:00  LANDA Mikel Bahrain – Victorious
155 16:34:00  BARDET Romain Team DSM
156 16:35:00  NIBALI Vincenzo Astana Qazaqstan Team
157 16:36:00  FORMOLO Davide UAE Team Emirates
158 16:37:00  SCHMID Mauro Quick-Step Alpha Vinyl Team
159 16:38:00  GALL Felix AG2R Citroën Team
160 16:39:00  VANSEVENANT Mauri Quick-Step Alpha Vinyl Team
161 16:40:00  BUCHMANN Emanuel BORA – hansgrohe
162 16:41:00  TULETT Ben INEOS Grenadiers
163 16:42:00  ALMEIDA João UAE Team Emirates
164 16:43:00  ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa
165 16:44:00  CONTI Valerio Astana Qazaqstan Team
166 16:45:00  NARVÁEZ Jhonatan INEOS Grenadiers
167 16:46:00  SKJELMOSE JENSEN Mattias Trek – Segafredo
168 16:47:00  VENDRAME Andrea AG2R Citroën Team
169 16:48:00  ULISSI Diego UAE Team Emirates
170 16:49:00  MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo
171 16:50:00  CARAPAZ Richard INEOS Grenadiers
172 16:51:00  KELDERMAN Wilco BORA – hansgrohe
173 16:52:00  CORT Magnus EF Education-EasyPost
174 16:53:00  BILBAO Pello Bahrain – Victorious
175 16:54:00  GIRMAY Biniam Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
176 16:55:00  VAN DER POEL Mathieu Alpecin-Fenix

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments