Poznaliśmy konkretną datę premiery trzeciego sezonu serialu o drużynie Movistar – to 28 marca br. Tym razem – zgodnie z tym, o czym informowaliśmy wcześniej – „El Día Menos Pensado” nie obejrzymy na platformie Netflix. 

Trzeci sezon serialu „Najmniej oczekiwany dzień” ukazujący kulisy sezonu 2021 męskiego i damskiego składu drużyny Movistar tym razem będzie można obejrzeć w Movistar Plus + – płatnej telewizji, która należy do marki Telefónica, tytularnego sponsora podopiecznych Eusebio Unzué.

Poniżej można obejrzeć video zapowiadające trzeci sezon. 

Kibice i dziennikarze czekają przede wszystkim na odsłonięcie kulis kontrowersyjnego wycofania się Miguela Angela Lopeza z hiszpańskiej Vuelty 2021. Ponadto jak zwykle nie zabraknie łez, śmiechu, nerwów, przekleństw czy przyjrzenia się bliżej ranom na ciele kolarzy, którzy zaliczyli poważne kraksy.

Serial „El Día Menos Pensado” spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony kibiców, dziennikarzy oraz kolarskich ekspertów. Ukazał nie tylko temperament jedynego jak na razie hiszpańskiego zespołu World Tour, ale także jego problemy i nie zawsze dobre decyzje dyrektorów sportowych. Ponadto dowiódł, jak ciężki i wymagający jest to sport.

Poprzednie dwa sezony były dostępne na platformie Netflix.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments