Foto: Getty Images

Tym razem jazda indywidualna na czas otworzy, a nie zamknie rywalizację w „Wyścigu Dwóch Mórz”.

Niby wszystko jest jak zawsze, czyli kolarze będą rywalizowali w Lido di Camaiore. Jednak nie będzie to etap ze startu wspólnego, tylko indywidualna „czasówka”. To najlepszy w tej specjalności będzie pierwszym liderem wyścigu. Do przejechania będzie niespełna 14 kilometrów po płaskiej trasie.

Jako pierwszy na rampie startowej pojawi się o godzinie 14.10 Leonardo Basso (Astana Qazaqstan Team). 37 minut później wystartuje pierwszy z Polaków, Cesare Benedetti (BORA – hansgrohe). O 16.08 zobaczymy Rafała Majkę (UAE Team Emirates), a obchodzący dzisiaj urodziny Maciej Bodnar (TotalEnergies) zmierzy się z trasą od godziny 16.48.

„Bodi” jest oczywiście jednym z kandydatów do czołowych pozycji. Faworytem wydaje się być Filippo Ganna (INEOS Grenadiers), który wyruszy na trasę 9 minut przed Polakiem. Cztery minuty po nim walkę z czasem rozpocznie Remco Evenepoel (Quick-Step Alpha Vinyl Team). Jako ostatni do rywalizacji przystąpi ubiegłoroczny zwycięzca klasyfikacji generalnej tego wyścigu Tadej Pogačar (UAE Team Emirates).

Kolejność startów do jazdy indywidualnej na czas Tirreno-Adriatico 2022:

1 BASSO Leonardo ITA AST 14:10:00
2 MATTHEWS Michael AUS BEX 14:11:00
3 PASQUALON Andrea ITA IWG 14:12:00
4 LONARDI Giovanni ITA EOK 14:13:00
5 SWIFT Ben GBR IGD 14:14:00
6 EWAN Caleb AUS LTS 14:15:00
7 BOUWMAN Koen NED TJV 14:16:00
8 SUTTERLIN Jasha GER TBV 14:17:00
9 ČERNY Josef CZE QST 14:18:00
10 COSNEFROY Benoit FRA ACT 14:19:00
11 ARCAS Jorge ESP MOV 14:20:00
12 BARGUIL Warren FRA ARK 14:21:00
13 MARENGO Umberto ITA DRA 14:22:00
14 STANNARD Robert AUS AFC 14:23:00
15 HALLER Marco AUT BOH 14:24:00
16 FERRON Valentin FRA TEN 14:25:00
17 CAICEDO Jonathan ECU EFE 14:26:00
18 SIMMONS Quinn USA TFS 14:27:00
19 DUCHESNE Antoine CAN GFC 14:28:00
20 RASTELLI Luca ITA BCF 14:29:00
21 DOWSETT Alex GBR IPT 14:30:00
22 DAINESE Alberto ITA DSM 14:31:00
23 ACKERMANN Pascal GER UAD 14:32:00
24 TEJADA CANACUE Harold Alfonso COL AST 14:33:00
25 GROVES Kaden AUS BEX 14:34:00
26 PETIT Adrien FRA IWG 14:35:00
27 MAESTRI Mirco ITA EOK 14:36:00
28 PORTE Richie AUS IGD 14:37:00
29 SWEENY Harrison AUS LTS 14:38:00
30 KOOIJ Olav NED TJV 14:39:00
31 CARUSO Damiano ITA TBV 14:40:00
32 CAVENDISH Mark GBR QST 14:41:00
33 VAN AVERMAET Greg BEL ACT 14:42:00
34 RUBIO REYES Einer Augusto COL MOV 14:43:00
35 RIOU Alan FRA ARK 14:44:00
36 ZARDINI Edoardo ITA DRA 14:45:00
37 GOGL Michael AUT AFC 14:46:00
38 BENEDETTI Cesare POL BOH 14:47:00
39 SIMON Julien FRA TEN 14:48:00
40 ALMEIDA GUERREIRO Ruben Antonio POR EFE 14:49:00
41 MOSCHETTI Matteo ITA TFS 14:50:00
42 CIMOLAI Davide ITA COF 14:51:00
43 GUARNIERI Jacopo ITA GFC 14:52:00
44 VISCONTI Giovanni ITA BCF 14:53:00
45 NEILANDS Krists LAT IPT 14:54:00
46 BARDET Romain FRA DSM 14:55:00
47 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG UAD 14:56:00
48 MARTINELLI Davide ITA AST 14:57:00
49 GRMAY Tsgabu Gebremaryam ETH BEX 14:58:00
50 VAN DER HOORN Taco NED IWG 14:59:00
51 FORTUNATO Lorenzo ITA EOK 15:00:00
52 VIVIANI Elia ITA IGD 15:01:00
53 KLUGE Roger GER LTS 15:02:00
54 VAN DER SANDE Tosh BEL TJV 15:03:00
55 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio ESP TBV 15:04:00
56 HONORE Mikkel DEN QST 15:05:00
57 VENDRAME Andrea ITA ACT 15:06:00
58 JORGENSEN Mathias DEN MOV 15:07:00
59 BOUHANNI Nacer FRA ARK 15:08:00
60 CEPEDA Jefferson ECU DRA 15:09:00
61 MEURISSE Xandro BEL AFC 15:10:00
62 MEEUS Jordi BEL BOH 15:11:00
63 RODRIGUEZ MARTIN Cristian ESP TEN 15:12:00
64 SCULLY Tom NZL EFE 15:13:00
65 SKUJINS Toms LAT TFS 15:14:00
66 CONSONNI Simone ITA COF 15:15:00
67 PINOT Thibaut FRA GFC 15:16:00
68 CANAVERAL VARGAS Johnatan COL BCF 15:17:00
69 ZABEL Rick GER IPT 15:18:00
70 ARENSMAN Thymen NED DSM 15:19:00
71 FORMOLO Davide ITA UAD 15:20:00
72 VELASCO Simone ITA AST 15:21:00
73 EDMONDSON Alexander AUS BEX 15:22:00
74 KRISTOFF Alexander NOR IWG 15:23:00
75 GAVAZZI Francesco ITA EOK 15:24:00
76 NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU IGD 15:25:00
77 SCHWARZMANN Michael GER LTS 15:26:00
78 KUSS Sepp USA TJV 15:27:00
79 HAUSSLER Heinrich AUS TBV 15:28:00
80 ALAPHILIPPE Julian FRA QST 15:29:00
81 BOUCHARD Geoffrey FRA ACT 15:30:00
82 MAS BONET Luis Guillermo ESP MOV 15:31:00
83 RUSSO Clement FRA ARK 15:32:00
84 SEPULVEDA Eduardo ARG DRA 15:33:00
85 VERMEERSCH Gianni BEL AFC 15:34:00
86 FABBRO Matteo ITA BOH 15:35:00
87 BOASSON-HAGEN Edvald NOR TEN 15:36:00
88 HUNDAHL Michael Valgren DEN EFE 15:37:00
89 BRAMBILLA Gianluca ITA TFS 15:38:00
90 VILLELLA Davide ITA COF 15:39:00
91 LUDVIGSSON Tobias SWE GFC 15:40:00
92 GABBURO Davide ITA BCF 15:41:00
93 IMPEY Daryl RSA IPT 15:42:00
94 HAMILTON Christopher AUS DSM 15:43:00
95 SOLER Marc ESP UAD 15:44:00
96 BOARO Manuele ITA AST 15:45:00
97 KONYCHEV Alexander ITA BEX 15:46:00
98 BYSTROM Sven Erik NOR IWG 15:47:00
99 ROSA Diego ITA EOK 15:48:00
100 GEOGHEGAN HART Tao GBR IGD 15:49:00
101 SELIG Rudiger GER LTS 15:50:00
102 VAN EMDEN Jos NED TJV 15:51:00
103 LANDA MEANA Mikel ESP TBV 15:52:00
104 BALLERINI Davide ITA QST 15:53:00
105 CALMEJANE Lilian FRA ACT 15:54:00
106 OLIVEIRA Nelson POR MOV 15:55:00
107 MCLAY Daniel GBR ARK 15:56:00
108 BAIS Mattia ITA DRA 15:57:00
109 PLANCKAERT Edward BEL AFC 15:58:00
110 HINDLEY Jai AUS BOH 15:59:00
111 OSS Daniel ITA TEN 16:00:00
112 NIELSEN Magnus Cort DEN EFE 16:01:00
113 CATALDO Dario ITA TFS 16:02:00
114 PEREZ Anthony FRA COF 16:03:00
115 DEMARE Arnaud FRA GFC 16:04:00
116 FIORELLI Filippo ITA BCF 16:05:00
117 NIZZOLO Giacomo ITA IPT 16:06:00
118 NIEUWENHUIS Joris NED DSM 16:07:00
119 MAJKA Rafał POL UAD 16:08:00
120 MOSCON Gianni ITA AST 16:09:00
121 CRADDOCK G Lawson USA BEX 16:10:00
122 ROTA Lorenzo ITA IWG 16:11:00
123 BAIS Davide ITA EOK 16:12:00
124 CARAPAZ Richard ECU IGD 16:13:00
125 VAN GILS Maxim BEL LTS 16:14:00
126 AFFINI Edoardo ITA TJV 16:15:00
127 BAUHAUS Phil GER TBV 16:16:00
128 ASGREEN Kasper DEN QST 16:17:00
129 SCHAR Michael SUI ACT 16:18:00
130 ARANBURU DEBA Alex ESP MOV 16:19:00
131 BOUET Maxime FRA ARK 16:20:00
132 TESFAZION Natnael ERI DRA 16:21:00
133 MERLIER Tim BEL AFC 16:22:00
134 KELDERMAN Wilco NED BOH 16:23:00
135 SAGAN Peter SVK TEN 16:24:00
136 PADUN Mark UKR EFE 16:25:00
137 THEUNS Edward BEL TFS 16:26:00
138 LAFAY Victor FRA COF 16:27:00
139 SINKELDAM Ramon NED GFC 16:28:00
140 MODOLO Sacha ITA BCF 16:29:00
141 FUGLSANG Jakob DEN IPT 16:30:00
142 ARNDT Nikias GER DSM 16:31:00
143 BJERG Mikkel DEN UAD 16:32:00
144 LOPEZ MORENO Miguel Angel COL AST 16:33:00
145 SOBRERO Matteo ITA BEX 16:34:00
146 POZZOVIVO Domenico ITA IWG 16:35:00
147 ALBANESE Vincenzo ITA EOK 16:36:00
148 GANNA Filippo ITA IGD 16:37:00
149 WELLENS Tim BEL LTS 16:38:00
150 VINGEGAARD Jonas DEN TJV 16:39:00
151 TRATNIK Jan SLO TBV 16:40:00
152 EVENEPOEL Remco BEL QST 16:41:00
153 JUNGELS Bob LUX ACT 16:42:00
154 MAS NICOLAU Enric ESP MOV 16:43:00
155 GUERNALEC Thibault FRA ARK 16:44:00
156 RESTREPO VALENCIA Jhonatan COL DRA 16:45:00
157 OLDANI Stefano ITA AFC 16:46:00
158 BUCHMANN Emanuel GER BOH 16:47:00
159 BODNAR Maciej POL TEN 16:48:00
160 URAN Rigoberto COL EFE 16:49:00
161 CICCONE Giulio ITA TFS 16:50:00
162 THOMAS Benjamin FRA COF 16:51:00
163 KONOVALOVAS Ignatas LTU GFC 16:52:00
164 TONELLI Alessandro ITA BCF 16:53:00
165 BRANDLE Matthias AUT IPT 16:54:00
166 TUSVELD Martijn NED DSM 16:55:00
167 POGAČAR Tadej SLO UAD 16:56:00

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments