fot. UAE Tour

Już o 11:15 do rywalizacji przystąpi pierwszy z zawodników w ramach 3. etapu UAE Tour. Jazda indywidualna na czas z pewnością przyczyni się do powstania różnic w klasyfikacji generalnej.

Na kolarzy czeka dziś 9km ze startem i metą w Ajmanie. W połowie trasy zawodnicy po prostu wykonają nawrót. Należy się zatem spodziewać różnic na poziomie kilkunastu, góra kilkudziesięciu sekund, między najważniejszymi kolarzami w wyścigu.

Głównym faworytem z pewnością będzie Filippo Ganna, który na starcie stanie o godzinie 12:34. Transmisja telewizyjna zacznie się już o 11:50, a zatem zobaczymy występ Włocha. W tabeli czasy rozpoczęcia zmagań ujęte są w lokalnym czasie – tj. z trzygodzinnym przesunięciem. Pogrubieni zostali faworyci ITT, zaś kursywą oznaczeni są liderzy na klasyfikację generalną.

Kolejność startów do jazdy indywidualnej na czas na 3. etapie UAE Tour:

Lp. Nr Godzina startu w lokalnym czasie (+3h) Naziwsko i imię Drużyna
1 37 14:15:00  ZAKHAROV Artyom Astana Qazaqstan Team
2 186 14:16:00  MÄRKL Niklas Team DSM
3 43 14:17:00  MACIEJUK Filip Bahrain – Victorious
4 71 14:18:00  GUERREIRO Ruben EF Education-EasyPost
5 153 14:19:00  NORSGAARD Mathias Movistar Team
6 171 14:20:00  GROENEWEGEN Dylan Team BikeExchange – Jayco
7 94 14:21:00  GUARNIERI Jacopo Groupama – FDJ
8 5 14:22:00  BJERG Mikkel UAE Team Emirates
9 67 14:23:00  VLASOV Aleksandr BORA – hansgrohe
10 33 14:24:00  GIDICH Yevgeniy Astana Qazaqstan Team
11 187 14:25:00  NIEUWENHUIS Joris Team DSM
12 41 14:26:00  MÄDER Gino Bahrain – Victorious
13 16 14:27:00  VENTURINI Clément AG2R Citroën Team
14 72 14:28:00  BISSEGGER Stefan EF Education-EasyPost
15 151 14:29:00  VERONA Carlos Movistar Team
16 121 14:30:00  BARBIER Rudy Israel – Premier Tech
17 175 14:31:00  MEZGEC Luka Team BikeExchange – Jayco
18 132 14:32:00  BOUWMAN Koen Jumbo-Visma
19 95 14:33:00  KONOVALOVAS Ignatas Groupama – FDJ
20 54 14:34:00  RASTELLI Luca Bardiani-CSF-Faizanè
21 105 14:35:00  KWIATKOWSKI Michał INEOS Grenadiers
22 7 14:36:00  RICHEZE Maximiliano UAE Team Emirates
23 61 14:37:00  HINDLEY Jai BORA – hansgrohe
24 165 14:38:00  STEELS Stijn Quick-Step Alpha Vinyl Team
25 81 14:39:00  KOCHETKOV Pavel Gazprom – RusVelo
26 25 14:40:00  THWAITES Scott Alpecin-Fenix
27 35 14:41:00  NATAROV Yuriy Astana Qazaqstan Team
28 182 14:42:00  ARENSMAN Thymen Team DSM
29 42 14:43:00  BILBAO Pello Bahrain – Victorious
30 12 14:44:00  BERTHET Clément AG2R Citroën Team
31 75 14:45:00  POWLESS Neilson EF Education-EasyPost
32 152 14:46:00  BARTA Will Movistar Team
33 126 14:47:00  ZABEL Rick Israel – Premier Tech
34 173 14:48:00  GROVES Kaden Team BikeExchange – Jayco
35 115 14:49:00  TAARAMÄE Rein Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
36 191 14:50:00  BRUSTENGA Marc Trek – Segafredo
37 134 14:51:00  KOOIJ Olav Jumbo-Visma
38 97 14:52:00  SINKELDAM Ramon Groupama – FDJ
39 53 14:53:00  MODOLO Sacha Bardiani-CSF-Faizanè
40 104 14:54:00  AMADOR Andrey INEOS Grenadiers
41 4 14:55:00  BENNETT George UAE Team Emirates
42 65 14:56:00  MULLEN Ryan BORA – hansgrohe
43 164 14:57:00  MØRKØV Michael Quick-Step Alpha Vinyl Team
44 83 14:58:00  MALUCELLI Matteo Gazprom – RusVelo
45 26 14:59:00  VERMEERSCH Gianni Alpecin-Fenix
46 34 15:00:00  HENAO Sebastián Astana Qazaqstan Team
47 181 15:01:00  BARDET Romain Team DSM
48 44 15:02:00  MILAN Jonathan Bahrain – Victorious
49 14 15:03:00  LAPEIRA Paul AG2R Citroën Team
50 74 15:04:00  LANGEVELD Sebastian EF Education-EasyPost
51 155 15:05:00  RODRÍGUEZ Óscar Movistar Team
52 125 15:06:00  JONES Taj Israel – Premier Tech
53 172 15:07:00  BEWLEY Sam Team BikeExchange – Jayco
54 113 15:08:00  HIRT Jan Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
55 192 15:09:00  CATALDO Dario Trek – Segafredo
56 135 15:10:00  ROOSEN Timo Jumbo-Visma
57 93 15:11:00  DAVY Clément Groupama – FDJ
58 143 15:12:00  SCHWARZMANN Michael Lotto Soudal
59 51 15:13:00  CAÑAVERAL Johnatan Bardiani-CSF-Faizanè
60 103 15:14:00  PLAPP Luke INEOS Grenadiers
61 3 15:15:00  ALMEIDA João UAE Team Emirates
62 64 15:16:00  KONRAD Patrick BORA – hansgrohe
63 166 15:17:00  VAN TRICHT Stan Quick-Step Alpha Vinyl Team
64 85 15:18:00  ROVNY Ivan Gazprom – RusVelo
65 23 15:19:00  SBARAGLI Kristian Alpecin-Fenix
66 36 15:20:00  PRONSKIY Vadim Astana Qazaqstan Team
67 185 15:21:00  LEKNESSUND Andreas Team DSM
68 46 15:22:00  PERNSTEINER Hermann Bahrain – Victorious
69 13 15:23:00  BOUCHARD Geoffrey AG2R Citroën Team
70 76 15:24:00  QUINN Sean EF Education-EasyPost
71 154 15:25:00  KANTER Max Movistar Team
72 124 15:26:00  IMPEY Daryl Israel – Premier Tech
73 177 15:27:00  STEWART Campbell Team BikeExchange – Jayco
74 111 15:28:00  MEINTJES Louis Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
75 195 15:29:00  PELLAUD Simon Trek – Segafredo
76 136 15:30:00  VAN EMDEN Jos Jumbo-Visma
77 96 15:31:00  SCOTSON Miles Groupama – FDJ
78 142 15:32:00  HOLMES Matthew Lotto Soudal
79 52 15:33:00  COVILI Luca Bardiani-CSF-Faizanè
80 102 15:34:00  GANNA Filippo INEOS Grenadiers
81 6 15:35:00  MAJKA Rafał UAE Team Emirates
82 62 15:36:00  ARCHBOLD Shane BORA – hansgrohe
83 163 15:37:00  MASNADA Fausto Quick-Step Alpha Vinyl Team
84 87 15:38:00  VACEK Mathias Gazprom – RusVelo
85 22 15:39:00  RICKAERT Jonas Alpecin-Fenix
86 32 15:40:00  DE BOD Stefan Astana Qazaqstan Team
87 183 15:41:00  BOL Cees Team DSM
88 45 15:42:00  OSORIO Alejandro Bahrain – Victorious
89 17 15:43:00  SARREAU Marc AG2R Citroën Team
90 73 15:44:00  KUDUS Merhawi EF Education-EasyPost
91 156 15:45:00  SAMITIER Sergio Movistar Team
92 122 15:46:00  BERWICK Sebastian Israel – Premier Tech
93 174 15:47:00  HOWSON Damien Team BikeExchange – Jayco
94 112 15:48:00  DEVRIENDT Tom Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
95 193 15:49:00  EGHOLM Jakob Trek – Segafredo
96 133 15:50:00  HARPER Chris Jumbo-Visma
97 92 15:51:00  BADILATTI Matteo Groupama – FDJ
98 141 15:52:00  DRIZNERS Jarrad Lotto Soudal
99 57 15:53:00  ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè
100 101 15:54:00  YATES Adam INEOS Grenadiers
101 1 15:55:00  POGAČAR Tadej UAE Team Emirates
102 66 15:56:00  VAN POPPEL Danny BORA – hansgrohe
103 167 15:57:00  VERNON Ethan Quick-Step Alpha Vinyl Team
104 24 15:58:00  STANNARD Robert Alpecin-Fenix
105 31 15:59:00  DE LA CRUZ David Astana Qazaqstan Team
106 184 16:00:00  DAINESE Alberto Team DSM
107 47 16:01:00  PRICE-PEJTERSEN Johan Bahrain – Victorious
108 11 16:02:00  JUNGELS Bob AG2R Citroën Team
109 77 16:03:00  VAN DEN BERG Marijn EF Education-EasyPost
110 157 16:04:00  TORRES Albert Movistar Team
111 123 16:05:00  DOWSETT Alex Israel – Premier Tech
112 176 16:06:00  O’BRIEN Kelland Team BikeExchange – Jayco
113 114 16:07:00  JOHANSEN Julius Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
114 194 16:08:00  LIEPIŅŠ Emīls Trek – Segafredo
115 131 16:09:00  DUMOULIN Tom Jumbo-Visma
116 91 16:10:00  DÉMARE Arnaud Groupama – FDJ
117 144 16:11:00  VERVLOESEM Xandres Lotto Soudal
118 55 16:12:00  TONELLI Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè
119 82 16:13:00  KUKRLE Michael Gazprom – RusVelo
120 107 16:14:00  VIVIANI Elia INEOS Grenadiers
121 2 16:15:00  ACKERMANN Pascal UAE Team Emirates
122 63 16:16:00  BENNETT Sam BORA – hansgrohe
123 161 16:17:00  CAVENDISH Mark Quick-Step Alpha Vinyl Team
124 86 16:18:00  STRAKHOV Dmitry Gazprom – RusVelo
125 21 16:19:00  PHILIPSEN Jasper Alpecin-Fenix

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments