Fot. UAE Tour / Getty Sport

Kolarstwo na dobre wraca na ekrany telewizorów! Już w lutym na fanów tego sportu czeka wiele wyścigów szosowych, a plan transmisji w Eurosporcie pojawił się właśnie w internecie za pośrednictwem Tur de Tur.

Już jutro na antenę trafi Saudi Tour, podczas którego w nowych barwach zobaczymy Kamila Gradka i Filipa Maciejuka. Niemalże równolegle, bowiem z jednodniowym przesunięciem, trwać będą zmagania na szosach Walencji – transmitowana będzie pięcioetapowa Volta a la Comunitat Valenciana.

Wiadomo, że już za moment zaczną się zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie, niemniej kolarstwo będzie nieśmiało przebijało się na anteny Eurosportu za sprawą kolejnych wyścigów. Będą to Vuelta Ciclista a la Region de Murcia, Clasica de Almeria, Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol czy Volta ao Algarve em Bicicleta. O tym jak wiele ścigania czeka na kolarzy na Półwyspie Iberyjskim pisaliśmy już na naszej stronie. Następnie pokazany zostanie francuski wyścig Tour des Alpes Maritimes et du Var.

20 lutego zacznie się pierwsza z imprez World Tour w tym sezonie – UAE Tour. Ostatniego dnia rywalizacji na Bliskim Wschodzie śledzić będzie można też żeński oraz męski wyścig Omloop Het Nieuwsblad – czyli pierwszy belgijski klasyk w sezonie. W TV zobaczymy także następnego dnia Kuurne-Bruksela-Kuurne.

Przed nami kolarski miesiąc, a o wszystkich tych wyścigach i wielu innych przeczytają Państwo w naszym serwisie!

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Reko
Reko

Jaram się