Fot. ZWIFT

Najnowsza aktualizacja treningowej platformy Zwift naprawia wiele błędów, a także dodaje nowe trasy, odznaki oraz misje, które możemy wypełniać trenując na wirtualnych szosach. 

Nowe trasy na Makuri Islands

Castle to Castle (22.4 km, 139 metrów przewyższenia)
Płaska trasa ruszająca z Neokyo biegnąca do Zamku Yumezi, następnie wracająca do miasta i przecinająca region Castle Park.

Twilight Harbor (6.9 km, 33 metry przewyższenia)
Krótka runda w dzielnicy portowej Neokyo.

Wahoo Climbing Mission

Całe wydarzenie startuje 24 stycznia i potrwa do 26 lutego. Wyzwanie polega na pokonaniu w tym okresie 6096 metrów przewyższenia. Na śmiałków, którzy tego dokonają czekają nagrody, zarówno w grze, jak i rzeczywiste, sponsorowane przez Wahoo. To pierwsza misja od miesięcy, która powraca na platformę Zwift. Cieszymy się, że nadchodzi ich więcej!

Wprowadzono także nowe gotowe treningi do wyboru oraz dodano możliwość by część z nich, wszystkie instrukcje związane z danymi jednostkami, były również dostępne w innych językach niż tylko angielski. Póki co dodano: francuski, niemiecki i hiszpański. Patrząc na to jak ogromną społecznością Zwifta dysponujemy w Polsce, być może niedługo to nasz ojczysty język dołączy do aplikacji. Poza tym poprawione zostały mniejsze błędy graficzne, jak chociażby to, iż model Pinarello Dogma F był niewidzialny.

Poprzedni artykułFayetteville 2022: Brytyjczycy odsłonili karty
Następny artykułDrużyna HRE Mazowsze Serce Polski otrzymała zaproszenie na Giro d’Italia U23!
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments