fot. EF Education-EasyPost

Drużyna zarządzana przez Jonathana Vaughtersa, w której od tego roku ściga się Łukasz Wiśniowski, poinformowała, że jej nowym sponsorem tytularnym jest firma przewozowa EasyPost. 

Umowa o współpracy została podpisana na sezon 2022 i dłużej, chociaż nie sprecyzowano na jaki okres dokładnie. Japoński producent materiałów budowlanych Nippo pozostaje drugorzędnym mecenasem, a także tytularnym w składzie do lat 23 – EF Education-Nippo Development.

Zespół zarządzany przez Jonathana Vaughtersa nie zaprezentował jeszcze strojów na sezon 2022, ale kilka dni temu zamknął skład. Oprócz Polaka Łukasza Wiśniowskiego znajdują się w nim między innymi Rigoberto Uran, Lachlan Morton, Esteban Chaves czy Magnus Cort Nielsen. Więcej o tym można przeczytać TUTAJ.

– Nigdy nie było wątpliwości, z jaką drużyną chcielibyśmy podjąć współpracę, jeśli mielibyśmy wejść do kolarstwa. Śledzę poczynania Jonathana Vaughtersa od czasów Argyle. Jeśli chodzi o etykę w kolarstwie oraz przesuwanie granic ludzkich możliwości jest on zdecydowanie pionierem. Świetnie radzi sobie również z podejściem do żywienia i nowych technologii. EasyPost z kolei jest liderem w branży przewozowej jeśli idzie o niezawodności i także technologie. W związku z tym bardzo się cieszę, że połączyliśmy siły z tą wspaniałą amerykańską drużyną

– powiedział Jarrett Streebin, szef firmy EasyPost.

Jonathan Vaughters, który prowadzi zespół od czasów jego powstania, dodał:

– Z perspektywy sportowej, wspaniale jest mieć w drużynie Jarretta oraz EasyPost. Mamy te same cele – chcemy mierzyć wysoko razem z naszymi zawodnikami. EasyPost jest firmą zbudowaną na innowacji, a my mamy znakomitych zawodników i pozostałych członków zespołu, z którymi razem chcemy stawać się coraz lepsi. Naszym zadaniem jest to, aby firma EasyPost stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna i żeby rosła w siłę.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments