Victor Campenaerts
fot. Team Qhubeka NextHash

Choć kończy się już przygoda Victora Campenaertsa z formacją Team Qhubeka NextHash to 30-letni Belg nie odcina się od niej w pełni. Zaczyna on bowiem zbiórkę na rzecz fundacji Qhubeka, w której wygrać będzie można koszulki profesjonalnych kolarzy. Pierwszą z nich jest trykot Wouta van Aerta.

Victor Campenaerts jako niejako główny koordynator akcji łączy siły z wieloma zawodnikami z profesjonalnego peletonu, w wyniku czego w sieci będzie można wylicytować koszulki wyścigowe. Wszystko to ma na celu zebranie funduszy i zwiększenie świadomość na rzecz organizacji charytatywnej Qhubeka.

Pierwsza koszulka, którą można wylicytować, to trykot mistrza Belgii Wouta van Aerta. Można go próbować kupić pod następującym linkiem już za 5 euro. Zwycięzca zostanie wylosowany 27 grudnia. W międzyczasie pojawiać mają się kolejne oferty.

Mimo że odchodzę, zespół, a zwłaszcza Qhubeka, zawsze będą bardzo bliskie mojemu sercu. Organizacja The Qhubeka Charity zmienia życie afrykańskich dzieci za pomocą rowerów i tym samym będzie obecna w moim życiu na zawsze i jest to coś, z czego jestem niesamowicie dumny. Kiedy podszedłem do pomysłu kilku innych zawodników, wszyscy byli podekscytowani i po prostu chcieli się zaangażować

— opowiedział o swoim zaangażowaniu w działalność charytatywną Victor Campenaerts.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments