Maksymilian Radosz
fot. HRE Mazowsze Serce Polski

Wzmacnianie młodej frakcji HRE Mazowsze Serce Polski na sezon 2022 nadal trwa. Kolejnym ogłoszonym ruchem na rynku transferowym jest zakontraktowanie 18-letniego Maksymiliana Radosza.

Chyba każdy w polskim środowisku kolarskim zna to nazwisko – Maks to bowiem syn świetnego Roberta Radosza. 18-latek to wychowanek Warszawskiego Klubu Kolarskiego, a jego sukcesy były skupione w większości wokół kolarstwa torowego – to tam zdobywał medale mistrzostw Polski. Na szosie po podobne sięgał na krajowym czempionacie w jeździe parami czy w drużynowej czasówce.

Tym samym znamy już 13 zawodników HRE Mazowsze Serce Polski na sezon 2022. Dzieląc ich na grupę „doświadczoną” i „młodą” są to odpowiednio Norbert Banaszek, Piotr Brożyna, Jakub Kaczmarek, Tobiasz Pawlak i Daniel Staniszewski oraz Mateusz Gajdulewicz, Kacper Gieryk, Dominik Górak, Jan Modzelewski, Miłosz Ośko, Michał Pomorski, Filip Prokopyszyn oraz zakontraktowany właśnie Maksymilian Radosz.

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal

Ciekawy projekt. Oby dał owoce w postaci nowego Kwiato/Majki. Powodzenia!

Robert
Robert

Dotychczas to Maksymilian ścigał się w KS Społem Łódź i z tą drużyną zdobył większość tytułów ale jak widać nie wszyscy rzetelnie podchodzą do swojej pracy.