Wielkimi krokami zbliża się termin Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Związku Kolarskiego, które odbędzie się 6 listopada. Poznaliśmy listę kandydatów, którzy będą ubiegać się o fotel prezesa PZKol.

Redakcja naszego portalu dotarła do nieoficjalnych informacji, na bazie których możemy przedstawić Państwu listę kandydatów na prezesa PZKol kolejnej kadencji. O urząd szefa kolarskiej centrali w Polsce ma zamiar ubiegać się ponownie dotychczasowy prezes Krzysztof Golwiej.

Kolejnymi z kandydatów na prezesa PZKol mają być: pochodząca z Zielonej Góry adwokat Anna Drobek, szef obecnej Komisji Rewizyjnej PZKol Rafał Makowski, Lucjusz Wasielewski z Wielkopolskiego Związku Kolarskiego, Dr Grzegorz Botwina adiunkt na Wydziale Zarządzania UW i założyciel Institute for Sport Governance oraz burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego Jacek Kowalski.

Kto przejmie stery kolarskiej centrali w Polsce? Przekonamy się, o tym już za dwa tygodnie, w sobotę 6 listopada.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal

Jeżeli obecny prezes chce kandydować to ja się pytam dlaczego Polacy nie jechali na Tour de l’Avenir? Myślę że jednak nie powinien kandydować ponownie