zdj. Rafał Majka/Facebook

Od zakończenia sezonu minęły niespełna dwa tygodnie, a Rafał Majka znów jest na rowerze. Polak wyjechał wraz z drużyną na zgrupowania do ZEA.

Nie jest to obóz stricte treningowy. Jego głównym zadaniem jest promowanie kolarstwa w kraju, w którym zarejestrowany jest zespół. Podczas swojego tygodniowego pobytu mają wziąć udział w kilku eventach zorganizowanych w Dubaju i Abu Zabi oraz urządzić sobie kilka przejażdżek po ulicach dwóch największych miast w kraju.

Zgrupowanie zaczęło się wczoraj i już jego pierwszy dzień był bardzo intensywny. Zawodnicy wybrali się na Expo 2020 Dubai – światową wystawę, która rozpoczęła się na początku października i potrwa do końca marca. Zespół wykorzystał wizytę, by z fanfarami ogłosić nowego sponsora zespołu, Etisalat – arabską firmę telekomunikacyjną. Zawodnicy odwiedzili pawilon tej firmy i zrobili sobie wspólne zdjęcie.

 

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan

W krajach, gdzie nikt nie bawi się stawianiem babek z piasku – choćby mógł na każdym kroku, żadne zabiegi marketingowe nie przebiją popularności wyścigów na wielbłądach przez kolarstwo szosowe czy inne!

TOMASZ
TOMASZ

Babki się robi z mokrego piasku.