Remi Cavagna
fot. Tour de Pologne

Rémi Cavagna triumfatorem jazdy indywidualnej na czas w Katowicach będącej przedostatnim etapem 78. Tour de Pologne. Koszulkę lidera klasyfikacji generalnej obronił João Almeida.

Dzisiejszy odcinek prowadził po urokliwej pętli wokół różnych zakątków Katowic. Liczył on 19,1km i w gruncie rzeczy poza jednym nawrotem, kawałkiem bruku i kilkoma zakrętami w końcówce był dość prosty technicznie, co premiować miało specjalistów od samotnej walki z czasem.

Profil 6. etapu 78. Tour de Pologne

Jako pierwszy rampę startową opuścił Marcel Sieberg (Bahrain – Victorious). To nie ten Niemiec był jednak pierwszą gwiazdą dnia, a jego rodak Max Walscheid (Team Qhubeka NextHash), który z czasem 22:31 został pierwszym poważnym liderem na mecie katowickich zmagań. Blisko jego wyniku był na początku stawki jedynie Julius van den Berg (EF Education – Nippo).

I tak czekaliśmy sobie na kolejnych poważnych kandydatów, a w pięknym stylu kolejne kilometry pokonywał Mikkel Bjerg (UAE-Team Emirates). O 3 sekundy wyprzedził na mecie Walscheida i został nowym liderem. Blisko byli też Matthias Brändle i Sebastian Langeveld, odrobinę zawiódł oczekiwania dopiero 8. w momencie przecięcia mety Filip Maciejuk.

Na rampie startowej pojawił się mistrz Polski Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe), a na mecie dobry, czwarty wynik zanotował Andrey Amador (INEOS Grenadiers). Jeszcze lepiej pojechał wczorajszy triumfator etapowy Nikias Arndt (Team DSM), który z czasem 22:38 wskoczył na 3. pozycję.

Tymczasem brakuje mi słów by opisać emocje jakie przeszły przeze mnie przy przejechaniu przez metę Macieja Bodnara. Polak pojechał fenomenalnie, wyprzedził o przeszło 2 sekundy Mikkela Bjerga i został nowym liderem katowickiej czasówki! 22:26, ten wynik stał się punktem odniesienia. Super, świetnie, ah jak przyjemnie było oglądać satysfakcję na twarzy 36-letniego mistrza Polski.

Radość niestety nie trwała w nieskończoność. Aż o 15 sekund szybciej pojechał Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick Step) i został nowym liderem. Francuz patrząc na średnią i styl przejazdu to właściwie mógł usiąść i czekać na dekorację. Na trasie po chwili byli już bowiem wszyscy rywale, a nikt nie wyglądał na zagrażającemu 26-latkowi.

Oznaczało to, że zostają nam jeszcze arcyważne emocje związane z losami klasyfikacji generalnej. Na półmetku wiedzieliśmy już, że dobrze jedzie Michał Kwiatkowski, który na Nikiszowcu zameldował się z 4. czasem. Bardzo podobnie, acz nieco słabiej jechał Diego Ulissi, 6 sekund do Polaka tracił w tym miejscu Matej Mohorič. João Almeida choć przegrywał z Kwiatkiem to spokojnie kontrolował swoją przewagę.

Przenieśmy się zatem na metę, a tu świetny czas wykręcił walczący o wysokie miejsce Mikkel Frølich Honoré (Deceuninck – Quick Step). Duńczyk odrobił swoją stratę do dobrze jadącego Tima Wellensa (Lotto Soudal) i śmiało zapukał do czołowej piątki 78. Tour de Pologne. Do pierwszej dziesiątki wskoczył za to najprawdopodobniej Ben Tulett (Alpecin-Fenix).

Michał Kwiatkowski tymczasem świetnie dociągał do samej mety i wskoczył na 4. miejsce na mecie z czasem 22:29. Diego Ulissi stracił do Polaka więcej niż 7 sekund i tym samym popularny Kwiato wskoczył już na podium klasyfikacji generalnej. Niestety będzie to „jedynie” trzecie miejsce, bowiem udało się skutecznie zminimalizować straty Matejowi Mohoričowi. Zgodnie z przewidywaniami świetną czasówkę pojechał João Almeida i to on jutro najprawdopodobniej wygra całe 78. Tour de Pologne.

Tym samym podium etapowe w dniu dzisiejszym to Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick Step), jego klubowy kolega João Almeida i na 3. miejscu kończy nasz Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe)! Brawo!

Wyniki 6. etapu:

1  CAVAGNA Rémi Deceuninck – Quick Step 0:22:10 51.699
2  ALMEIDA João Deceuninck – Quick Step 0:13 51.199
3  BODNAR Maciej BORA – hansgrohe 0:16 51.085
4  BJERG Mikkel UAE-Team Emirates 0:18 51.009
5  KWIATKOWSKI Michał INEOS Grenadiers 0:19 50.971
6  WALSCHEID Max Team Qhubeka NextHash 0:21 50.896
7  ARNDT Nikias Team DSM 0:28 50.633
8  HONORÉ Mikkel Frølich Deceuninck – Quick Step 0:29 50.596
9  MOHORIČ Matej Bahrain – Victorious 0:31 50.522
10  BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation 0:32 50.485
11  WELLENS Tim Lotto Soudal 0:34 50.411
12  AMADOR Andrey INEOS Grenadiers 0:35 50.374
13  SOBRERO Matteo Astana – Premier Tech 0:36 50.337
14  ULISSI Diego UAE-Team Emirates ,, 50.337
15  LANGEVELD Sebastian EF Education – Nippo 0:37 50.300
16  VAN DEN BERG Julius EF Education – Nippo 0:39 50.226
17  DE MARCHI Alessandro Israel Start-Up Nation 0:40 50.190
18  VAN EMDEN Jos Team Jumbo-Visma 0:43 50.080
19  QUARTERMAN Charlie Trek – Segafredo 0:46 49.971
20  HINDLEY Jai Team DSM 0:47 49.935
21  EENKHOORN Pascal Team Jumbo-Visma 0:48 49.898
22  RICKAERT Jonas Alpecin-Fenix 0:49 49.862
23  MEURISSE Xandro Alpecin-Fenix 0:50 49.826
24  LEYSEN Senne Alpecin-Fenix 0:51 49.790
25  MULLEN Ryan Trek – Segafredo 0:52 49.754
26  GEOGHEGAN HART Tao INEOS Grenadiers 0:53 49.718
27  TULETT Ben Alpecin-Fenix ,, 49.718
28  PÖSTLBERGER Lukas BORA – hansgrohe ,, 49.718
29  SEIGLE Romain Groupama – FDJ 0:58 49.539
30  KANGERT Tanel Team BikeExchange 0:59 49.503
31  JORGENSON Matteo Movistar Team 1:00 49.468
32  DILLIER Silvan Alpecin-Fenix 1:01 49.432
33  MACIEJUK Filip Poland ,, 49.432
34  GOOSSENS Kobe Lotto Soudal 1:05 49.290
35  TEUNS Dylan Bahrain – Victorious 1:06 49.255
36  TIBERI Antonio Trek – Segafredo ,, 49.255
37  BENNETT George Team Jumbo-Visma ,, 49.255
38  DAVY Clément Groupama – FDJ 1:07 49.220
39  GHEBREIGZABHIER Amanuel Trek – Segafredo 1:09 49.149
40  OLDANI Stefano Lotto Soudal 1:10 49.114
41  FEDOROV Yevgeniy Astana – Premier Tech 1:11 49.079
42  SMITH Dion Team BikeExchange ,, 49.079
43  BOARO Manuele Astana – Premier Tech 1:12 49.044
44  RENARD Alexis Israel Start-Up Nation ,, 49.044
45  ALEOTTI Giovanni BORA – hansgrohe 1:16 48.905
46  PEÁK Barnabás Team BikeExchange 1:17 48.870
47  ZAKARIN Ilnur Gazprom – RusVelo 1:21 48.731
48  VAN HOECKE Gijs AG2R Citroën Team 1:22 48.697
49  COVI Alessandro UAE-Team Emirates ,, 48.697
50  PRONSKIY Vadim Astana – Premier Tech 1:23 48.662
51  BERTHET Clément AG2R Citroën Team ,, 48.662
52  DOULL Owain INEOS Grenadiers ,, 48.662
53  PFINGSTEN Christoph Team Jumbo-Visma 1:25 48.594
54  GALLOPIN Tony AG2R Citroën Team ,, 48.594
55  ROTA Lorenzo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:26 48.559
56  LIEPIŅŠ Emīls Trek – Segafredo 1:27 48.525
57  WARBASSE Larry AG2R Citroën Team ,, 48.525
58  TROIA Oliviero UAE-Team Emirates 1:28 48.491
59  THEUNS Edward Trek – Segafredo 1:29 48.457
60  HERMANS Quinten Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:30 48.423
61  COMBAUD Romain Team DSM ,, 48.423
62  GREGAARD Jonas Astana – Premier Tech 1:31 48.388
63  DECLERCQ Tim Deceuninck – Quick Step 1:33 48.320
64  CLARKE Simon Team Qhubeka NextHash ,, 48.320
65  KONYCHEV Alexander Team BikeExchange 1:36 48.219
66  CATALDO Dario Movistar Team 1:37 48.185
67  GARRISON Ian Deceuninck – Quick Step 1:38 48.151
68  NYCH Artem Gazprom – RusVelo 1:41 48.050
69  BIERMANS Jenthe Israel Start-Up Nation 1:43 47.983
70  BROŻYNA Piotr Poland ,, 47.983
71  OWEN Logan EF Education – Nippo 1:47 47.850
72  DEGENKOLB John Lotto Soudal ,, 47.850
73  FERNÁNDEZ Rubén Cofidis, Solutions Crédits ,, 47.850
74  SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo 1:48 47.816
75  ZIMMERMANN Georg Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:49 47.783
76  HODEG Álvaro José Deceuninck – Quick Step 1:50 47.750
77  DUCHESNE Antoine Groupama – FDJ ,, 47.750
78  OWSIAN Łukasz Poland 1:52 47.684
79  MARTINELLI Davide Astana – Premier Tech 1:53 47.651
80  GOŁAŚ Michał INEOS Grenadiers ,, 47.651
81  VILLELLA Davide Movistar Team 1:54 47.618
82  STEELS Stijn Deceuninck – Quick Step ,, 47.618
83  SBARAGLI Kristian Alpecin-Fenix 1:55 47.585
84  MÄRKL Niklas Team DSM 1:57 47.519
85  VAHTRA Norman Israel Start-Up Nation 1:58 47.486
86  STORK Florian Team DSM ,, 47.486
87  PETERS Nans AG2R Citroën Team 1:59 47.453
88  MARCATO Marco UAE-Team Emirates 2:01 47.388
89  ROCHE Nicolas Team DSM ,, 47.388
90  CONCA Filippo Lotto Soudal 2:02 47.355
91  GRMAY Tsgabu Team BikeExchange 2:03 47.323
92  NEKRASOV Denis Gazprom – RusVelo ,, 47.323
93  BAUHAUS Phil Bahrain – Victorious 2:05 47.258
94  STOSZ Patryk Poland 2:06 47.225
95  PASQUALON Andrea Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 2:07 47.193
96  GARCÍA CORTINA Iván Movistar Team ,, 47.193
97  WIŚNIOWSKI Łukasz Team Qhubeka NextHash ,, 47.193
98  EL FARES Julien EF Education – Nippo 2:08 47.160
99  ARCAS Jorge Movistar Team 2:09 47.128
100  GAVIRIA Fernando UAE-Team Emirates ,, 47.128
101  ARROYAVE Daniel EF Education – Nippo ,, 47.128
102  HOFSTETTER Hugo Israel Start-Up Nation 2:11 47.064
103  RUBIO Einer Augusto Movistar Team ,, 47.064
104  SIEBERG Marcel Bahrain – Victorious ,, 47.064
105  VERVLOESEM Xandres Lotto Soudal 2:12 47.031
106  STALNOV Nikita Astana – Premier Tech ,, 47.031
107  VENDRAME Andrea AG2R Citroën Team 2:13 46.999
108  DEKKER David Team Jumbo-Visma 2:14 46.967
109  GHIRMAY HAILU Biniam Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 2:15 46.935
110  PALUTA Michał Poland 2:18 46.839
111  CANOLA Marco Gazprom – RusVelo ,, 46.839
112  CAPECCHI Eros Bahrain – Victorious 2:19 46.807
113  VANSPEYBROUCK Pieter Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 2:22 46.712
114  BEPPU Fumiyuki EF Education – Nippo 2:24 46.649
115  KOOIJ Olav Team Jumbo-Visma 2:28 46.522
116  TAMINIAUX Lionel Alpecin-Fenix ,, 46.522
117  MARCZYŃSKI Tomasz Lotto Soudal ,, 46.522
118  BOHLI Tom Cofidis, Solutions Crédits 2:31 46.428
119  VALTER Attila Groupama – FDJ 2:33 46.365
120  KANTER Max Team DSM 2:35 46.303
121  STEWART Jake Groupama – FDJ ,, 46.303
122  ANIOŁKOWSKI Stanisław Poland 2:39 46.179
123  LIENHARD Fabian Groupama – FDJ 2:47 45.932
124  BONNET William Groupama – FDJ 2:48 45.901
125  SCHWARZMANN Michael BORA – hansgrohe 2:49 45.871
126  KOCHETKOV Pavel Gazprom – RusVelo ,, 45.871
127  JULLIEN Anthony AG2R Citroën Team 2:51 45.809
128  VAN DER HOORN Taco Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 2:53 45.749
129  BENNETT Sean Team Qhubeka NextHash 2:55 45.688
130  PATERSKI Maciej Poland 2:56 45.657
131  SABATINI Fabio Cofidis, Solutions Crédits ,, 45.657
132  CULLAIGH Gabriel Movistar Team 3:02 45.476
133  MOSCON Gianni INEOS Grenadiers 3:03 45.446
134  RICHEZE Maximiliano UAE-Team Emirates 3:05 45.386
135  ROWE Luke INEOS Grenadiers 3:08 45.296
136  BOEV Igor Gazprom – RusVelo 3:10 45.237
137  BARBERO Carlos Team Qhubeka NextHash 3:11 45.207
138  BERHANE Natnael Cofidis, Solutions Crédits 3:13 45.148
139  INKELAAR Kevin Bahrain – Victorious 3:22 44.883
140  POWER Robert Team Qhubeka NextHash 3:32 44.591
141  VIVIANI Attilio Cofidis, Solutions Crédits 3:39 44.390

 

Klasyfikacja generalna po 6. etapach:

1  ALMEIDA João Deceuninck – Quick Step 23:17:01
2  MOHORIČ Matej Bahrain – Victorious 0:26
3  KWIATKOWSKI Michał INEOS Grenadiers 0:33
4  ULISSI Diego UAE-Team Emirates 0:43
5  HONORÉ Mikkel Frølich Deceuninck – Quick Step 0:59
6  WELLENS Tim Lotto Soudal 1:03
7  HINDLEY Jai Team DSM 1:31
8  TEUNS Dylan Bahrain – Victorious ,,
9  TULETT Ben Alpecin-Fenix 1:34
10  EENKHOORN Pascal Team Jumbo-Visma 1:36
11  ALEOTTI Giovanni BORA – hansgrohe 1:41
12  ROTA Lorenzo Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:51
13  TIBERI Antonio Trek – Segafredo 1:54
14  GALLOPIN Tony AG2R Citroën Team 2:08
15  HERMANS Quinten Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 2:10
16  BENNETT George Team Jumbo-Visma 2:13
17  SEIGLE Romain Groupama – FDJ 2:23
18  RUBIO Einer Augusto Movistar Team 2:40
19  OLDANI Stefano Lotto Soudal 2:46
20  NEKRASOV Denis Gazprom – RusVelo 2:51
21  ZAKARIN Ilnur Gazprom – RusVelo 2:55
22  GREGAARD Jonas Astana – Premier Tech 2:56
23  SBARAGLI Kristian Alpecin-Fenix 2:58
24  DILLIER Silvan Alpecin-Fenix 3:00
25  GHIRMAY HAILU Biniam Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 3:03
26  VILLELLA Davide Movistar Team 3:07
27  GOOSSENS Kobe Lotto Soudal 3:17
28  MEURISSE Xandro Alpecin-Fenix 3:20
29  SMITH Dion Team BikeExchange 3:36
30  PRONSKIY Vadim Astana – Premier Tech 3:37
31  FERNÁNDEZ Rubén Cofidis, Solutions Crédits 3:40
32  OWEN Logan EF Education – Nippo 3:46
33  BIERMANS Jenthe Israel Start-Up Nation 3:58
34  BERTHET Clément AG2R Citroën Team 4:02
35  VENDRAME Andrea AG2R Citroën Team ,,
36  KANGERT Tanel Team BikeExchange 4:04
37  ZIMMERMANN Georg Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 4:15
38  ROCHE Nicolas Team DSM 4:33
39  CAVAGNA Rémi Deceuninck – Quick Step 4:49
40  GRMAY Tsgabu Team BikeExchange 5:13
41  COVI Alessandro UAE-Team Emirates 5:37
42  PATERSKI Maciej Poland 5:59
43  BARBERO Carlos Team Qhubeka NextHash 6:41
44  GHEBREIGZABHIER Amanuel Trek – Segafredo 7:10
45  DECLERCQ Tim Deceuninck – Quick Step 8:47
46  CATALDO Dario Movistar Team 10:50
47  BROŻYNA Piotr Poland 10:55
48  CONCA Filippo Lotto Soudal 11:15
49  DE MARCHI Alessandro Israel Start-Up Nation 11:17
50  PFINGSTEN Christoph Team Jumbo-Visma 11:23
51  STEWART Jake Groupama – FDJ 11:28
52  COMBAUD Romain Team DSM 12:08
53  GEOGHEGAN HART Tao INEOS Grenadiers 12:26
54  LEYSEN Senne Alpecin-Fenix 12:50
55  RICKAERT Jonas Alpecin-Fenix 12:58
56  VALTER Attila Groupama – FDJ 13:19
57  SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo 13:43
58  PEÁK Barnabás Team BikeExchange 13:57
59  ARNDT Nikias Team DSM 14:56
60  SOBRERO Matteo Astana – Premier Tech ,,
61  BODNAR Maciej BORA – hansgrohe 15:20
62  CANOLA Marco Gazprom – RusVelo 15:32
63  VERVLOESEM Xandres Lotto Soudal 15:38
64  PASQUALON Andrea Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 15:56
65  OWSIAN Łukasz Poland 15:57
66  EL FARES Julien EF Education – Nippo 16:18
67  DOULL Owain INEOS Grenadiers 16:41
68  RENARD Alexis Israel Start-Up Nation 16:50
69  ARCAS Jorge Movistar Team 17:16
70  WARBASSE Larry AG2R Citroën Team 18:24
71  VAN HOECKE Gijs AG2R Citroën Team 18:48
72  AMADOR Andrey INEOS Grenadiers 18:53
73  THEUNS Edward Trek – Segafredo 19:17
74  STOSZ Patryk Poland 19:32
75  BERHANE Natnael Cofidis, Solutions Crédits 19:35
76  CLARKE Simon Team Qhubeka NextHash 19:53
77  PETERS Nans AG2R Citroën Team 20:07
78  MARCZYŃSKI Tomasz Lotto Soudal ,,
79  DUCHESNE Antoine Groupama – FDJ 20:24
80  NYCH Artem Gazprom – RusVelo 20:29
81  CULLAIGH Gabriel Movistar Team 20:49
82  DEGENKOLB John Lotto Soudal 20:56
83  LIENHARD Fabian Groupama – FDJ 21:19
84  VIVIANI Attilio Cofidis, Solutions Crédits 21:24
85  KOCHETKOV Pavel Gazprom – RusVelo 21:44
86  HOFSTETTER Hugo Israel Start-Up Nation 21:51
87  PALUTA Michał Poland 21:52
88  BOARO Manuele Astana – Premier Tech 22:04
89  WIŚNIOWSKI Łukasz Team Qhubeka NextHash 22:41
90  BENNETT Sean Team Qhubeka NextHash 23:48
91  INKELAAR Kevin Bahrain – Victorious 24:10
92  DEKKER David Team Jumbo-Visma 24:39
93  BAUHAUS Phil Bahrain – Victorious 25:28
94  GARCÍA CORTINA Iván Movistar Team 25:44
95  MULLEN Ryan Trek – Segafredo 25:54
96  KONYCHEV Alexander Team BikeExchange 25:55
97  SCHWARZMANN Michael BORA – hansgrohe 26:19
98  ROWE Luke INEOS Grenadiers 26:45
99  ARROYAVE Daniel EF Education – Nippo 27:13
100  STALNOV Nikita Astana – Premier Tech 27:41
101  VAN EMDEN Jos Team Jumbo-Visma 28:09
102  PÖSTLBERGER Lukas BORA – hansgrohe 28:38
103  LIEPIŅŠ Emīls Trek – Segafredo 29:00
104  KANTER Max Team DSM 29:08
105  GOŁAŚ Michał INEOS Grenadiers ,,
106  MÄRKL Niklas Team DSM 30:31
107  MARCATO Marco UAE-Team Emirates 32:16
108  BOEV Igor Gazprom – RusVelo ,,
109  MACIEJUK Filip Poland 32:18
110  BJERG Mikkel UAE-Team Emirates 32:21
111  TAMINIAUX Lionel Alpecin-Fenix 32:38
112  VANSPEYBROUCK Pieter Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 32:46
113  LANGEVELD Sebastian EF Education – Nippo 33:35
114  FEDOROV Yevgeniy Astana – Premier Tech 33:37
115  CAPECCHI Eros Bahrain – Victorious 34:10
116  ANIOŁKOWSKI Stanisław Poland 34:11
117  JORGENSON Matteo Movistar Team 34:12
118  GAVIRIA Fernando UAE-Team Emirates 34:13
119  BEPPU Fumiyuki EF Education – Nippo 36:12
120  MOSCON Gianni INEOS Grenadiers 36:33
121  RICHEZE Maximiliano UAE-Team Emirates 36:34
122  DAVY Clément Groupama – FDJ 36:37
123  BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation 36:53
124  VAN DEN BERG Julius EF Education – Nippo 37:45
125  KOOIJ Olav Team Jumbo-Visma 37:58
126  STORK Florian Team DSM 38:00
127  QUARTERMAN Charlie Trek – Segafredo 38:50
128  WALSCHEID Max Team Qhubeka NextHash 39:08
129  HODEG Álvaro José Deceuninck – Quick Step 39:37
130  VAN DER HOORN Taco Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 40:40
131  SABATINI Fabio Cofidis, Solutions Crédits 41:02
132  MARTINELLI Davide Astana – Premier Tech 41:17
133  JULLIEN Anthony AG2R Citroën Team 42:37
134  BOHLI Tom Cofidis, Solutions Crédits 42:41
135  TROIA Oliviero UAE-Team Emirates 43:04
136  VAHTRA Norman Israel Start-Up Nation 43:20
137  BONNET William Groupama – FDJ 45:13
138  GARRISON Ian Deceuninck – Quick Step 45:43
139  POWER Robert Team Qhubeka NextHash 45:44
140  STEELS Stijn Deceuninck – Quick Step 50:26
141  SIEBERG Marcel Bahrain – Victorious 52:55

 

Top5 klasyfikacji punktowej Lotos:

1  ALMEIDA João Deceuninck – Quick Step 84
2  KWIATKOWSKI Michał INEOS Grenadiers 83
3  MOHORIČ Matej Bahrain – Victorious 80
4  ULISSI Diego UAE-Team Emirates 68
5  HONORÉ Mikkel Frølich Deceuninck – Quick Step 47

 

Top5 klasyfikacji górskiej PZU:

1  OWSIAN Łukasz Poland 50
2  LIEPIŅŠ Emīls Trek – Segafredo 30
3  RICKAERT Jonas Alpecin-Fenix 22
4  ARROYAVE Daniel EF Education – Nippo 22
5  FEDOROV Yevgeniy Astana – Premier Tech 9

 

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej
Maciej

Pisałem że podium jest możliwe. I udało się.