Fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Kolarze zespołu INEOS Grenadiers: Michał Kwiatkowski oraz Michał Gołaś wystartują w 78. edycji wyścigu Tour de Pologne, który rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek 9 sierpnia w Lublinie.

Dziś poznaliśmy oficjalny skład drużyny INEOS Grenadiers w tegorocznym wyścigu Tour de Pologne. Możemy bardzo cieszyć się z tego, że w kadrze brytyjskiej ekipy na tę imprezę znalazło się dwóch reprezentantów Polski.

Miejmy nadzieję, że Michał Kwiatkowski oraz Michał Gołaś przysporzą fanom kolarstwa w Polsce wiele sportowych emocji w przyszłym tygodniu. Przypomnijmy, że popularny „Kwiato” wygrał Tour de Pologne w 2018 roku i z całą pewnością będzie on chciał po raz kolejny powtórzyć ten sukces. Natomiast dla niezwykle doświadczonego Michała Gołasia będzie to prawdopodobnie ostatni start w wyścigu Tour de Pologne.

Pełna analiza kadry brytyjskiej ekipy, która zaprezentuje się podczas naszego narodowego wyścigu dostępna jest pod tym linkiem.

Skład zespołu INEOS Grenadiers w 78. edycji wyścigu Tour de Pologne (9 – 15 sierpnia 2021 roku):

Michał Kwiatkowski, Michał Gołaś (obaj Polska) Gianni Moscon (Włochy), Andrey Amador (Kostaryka), Ben Swift, Owain Doull oraz Tao Geoghegan Hart (wszyscy Wielka Brytania).

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Sle
Sle

Zara się wyleje fala na kwiatka…