Zwycięstwem Romaina Bardeta zakończył się być może najbardziej selektywny odcinek Vuelta a Burgos. Francuz został także nowym liderem klasyfikacji generalnej.
Trzeci etap 43. edycji Vuelta a Burgos liczył 173km i prowadził z Busto de Bureba do Espinosa de los Monteros. Po drodze ulokowane zostały 3 górskie premie trzeciej kategorii oraz jedna najwyższej – na Picón Blanco (7,9km, 9,2%). Z tej jakże trudnej ścianki do mety pozostawało około 18 kilometrów w sporej części krętych i technicznych zjazdów.
Ucieczkę dnia zawiązało 4 kolarzy, a byli to Hiszpanie Óscar Cabedo (Burgos-BH), Oier Lazkano (Caja Rural – Seguros RGA) i Joan Bou (Euskaltel – Euskadi) oraz zawodnik z Izraela Guy Niv (Israel Start-Up Nation). Najwyżej sklasyfikowany Lazkano miał ledwie 1:28 straty w klasyfikacji generalnej, w której na starcie przodował Sergio Samitier (Movistar Team).
Pierwsze emocje w ciągu dnia dała nam rywalizacja o klasyfikację górską. Na Alto de Barcina (7,7km, 3,6%) po 6 punktów sięgnął Oier Lazkano, a na Alto de Cereceda (3,2km, 5,2%) ponownie najszybciej zameldował się Hiszpan. Tym samym wirtualnie wyprzedzał w klasyfikacji górskiej Joana Bou o 4 punkty. Przewaga ucieczki wynosiła około 7 minut.
48km przed metą samotnie do przodu wyruszył zdecydowanie najmocniejszy w ucieczce Oier Lazkano. Samotnie przeciął Alto de Retuerta (3,2km, 5,2%) i ruszył w stronę Picón Blanco (7,9km, 9,3%). U podnóża tej góry miał niespełna 4 minuty przewagi. Jak się w trakcie wspinaczki okazało kolarz Caja Rural przeszarżował i został dogoniony przez tracących w pewnym momencie ponad minutę do nieco Joana Bou oraz Óscara Cabedo.
Na podjeździe ataków próbowało wielu kolarzy, m.in. Fabio Aru (Team Qhubeka NextHash), Simon Carr (EF Education – Nippo) czy Romain Bardet (Team DSM), ale za ich plecami pracował mający większe straty po wypadku na pierwszym etapie Egan Bernal, który skutecznie gasił zapał rywali.
Gdy Kolumbijczyk zszedł ze zmiany do przodu wyrwali się Mikel Nieve (Team BikeExchange) oraz Geoffrey Bouchard (AG2R Citroën Team). Dwójka kręciła kilkanaście sekund przed bardzo nieliczną grupą faworytów. Pod koniec wspinaczki do Baska i Francuza pięknie przeskoczył Romain Bardet, a po chwili ruszył do przodu na solo.
Francuz z Team DSM wygrał górską premię i ruszył w dół w stronę mety z przewagą około 10 sekund nad Bouchardem, Nieve, Mikelem Landą (Bahrain – Victorious) i Domenico Pozzovivo (Team Qhubeka NextHash). Kolejne kilkanaście sekund tracili kolejni kolarze, ogólnie na trasie nastąpiło multum podziałów i ciężko się było zorientować kto z kim jedzie w grupie.
Romain Bardet zjeżdżał jednak w sposób nie pozostawiający cienia nadziei na wygraną dla rywali, zwłaszcza, że z pościgu odpadł po upadku Geoffrey Bouchard. Podobny pech spotkał też co prawda Bardeta, ale i tak Francuz pewnie przekroczył linię mety w Espinosa de los Monteros z przewagą kilkudziesięciu sekund nad rywalami. Drugie miejsce dla Domenico Pozzovivo (Team Qhubeka NextHash), trzeci metę przeciął Mikel Landa (Bahrain – Victorious).
Wyniki 3. etapu:
1 | BARDET Romain | Team DSM | 4:14:14 |
2 | POZZOVIVO Domenico | Team Qhubeka NextHash | 0:39 |
3 | LANDA Mikel | Bahrain – Victorious | ,, |
4 | NIEVE Mikel | Team BikeExchange | ,, |
5 | BAYER Tobias | Alpecin-Fenix | 0:50 |
6 | PADUN Mark | Bahrain – Victorious | ,, |
7 | ARU Fabio | Team Qhubeka NextHash | ,, |
8 | VLASOV Aleksandr | Astana – Premier Tech | ,, |
9 | DE LA CRUZ David | UAE-Team Emirates | ,, |
10 | RODRÍGUEZ Óscar | Astana – Premier Tech | ,, |
11 | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | ,, |
12 | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | ,, |
13 | BERNAL Egan | INEOS Grenadiers | 0:53 |
14 | ARDILA Andrés Camilo | UAE-Team Emirates | 1:20 |
15 | ADRIÀ Roger | Equipo Kern Pharma | 1:35 |
16 | MARTÍN Gotzon | Euskaltel – Euskadi | ,, |
17 | TUSVELD Martijn | Team DSM | ,, |
18 | ZWIEHOFF Ben | BORA – hansgrohe | ,, |
19 | RUBIO Einer Augusto | Movistar Team | ,, |
20 | CARR Simon | EF Education – Nippo | ,, |
21 | ZEITS Andrey | Team BikeExchange | ,, |
22 | HÄNNINEN Jaakko | AG2R Citroën Team | ,, |
23 | REICHENBACH Sébastien | Groupama – FDJ | ,, |
24 | BUITRAGO Santiago | Bahrain – Victorious | ,, |
25 | ARENSMAN Thymen | Team DSM | ,, |
26 | BIZKARRA Mikel | Euskaltel – Euskadi | 2:12 |
27 | MURGUIALDAY Jokin | Caja Rural – Seguros RGA | 2:33 |
28 | FLÓREZ Miguel Eduardo | Team Arkéa Samsic | ,, |
29 | DE TIER Floris | Alpecin-Fenix | ,, |
30 | PICCOLI James | Israel Start-Up Nation | ,, |
31 | BERRADE Urko | Equipo Kern Pharma | ,, |
32 | LASTRA Jonathan | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
33 | MÜHLBERGER Gregor | Movistar Team | ,, |
34 | BOU Joan | Euskaltel – Euskadi | ,, |
35 | CARUSO Damiano | Bahrain – Victorious | ,, |
36 | AGIRRE Jon | Equipo Kern Pharma | ,, |
37 | BOL Jetse | Burgos-BH | 2:49 |
38 | MADRAZO Ángel | Burgos-BH | ,, |
39 | CHRISTIAN Mark | EOLO-Kometa | ,, |
40 | GARCÍA Sergio | EOLO-Kometa | ,, |
41 | ITURRIA Mikel | Euskaltel – Euskadi | 3:58 |
42 | MUÑOZ Cristian Camilo | UAE-Team Emirates | ,, |
43 | MATÉ Luis Ángel | Euskaltel – Euskadi | 4:28 |
44 | ANACONA Winner | Team Arkéa Samsic | 4:32 |
45 | GENIETS Kevin | Groupama – FDJ | ,, |
46 | DE LA PARTE Víctor | Team TotalEnergies | ,, |
47 | SÁNCHEZ Luis León | Astana – Premier Tech | ,, |
48 | TEJADA Harold | Astana – Premier Tech | ,, |
49 | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | ,, |
50 | CABEDO Óscar | Burgos-BH | ,, |
51 | IZAGIRRE Gorka | Astana – Premier Tech | 4:37 |
52 | CHEREL Mikaël | AG2R Citroën Team | ,, |
53 | STANNARD Robert | Team BikeExchange | 4:51 |
54 | CALMEJANE Lilian | AG2R Citroën Team | ,, |
55 | CUADROS Álvaro | Caja Rural – Seguros RGA | 5:37 |
56 | GARCÍA PIERNA Carlos | Equipo Kern Pharma | ,, |
57 | CUADRADO Unai | Euskaltel – Euskadi | ,, |
58 | AMEZQUETA Julen | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
59 | TOUZÉ Damien | AG2R Citroën Team | ,, |
60 | WÜRTZ SCHMIDT Mads | Israel Start-Up Nation | ,, |
61 | NATAROV Yuriy | Astana – Premier Tech | 6:19 |
62 | BIDARD François | AG2R Citroën Team | 7:11 |
63 | FISHER-BLACK Finn | UAE-Team Emirates | ,, |
64 | SERRANO Gonzalo | Movistar Team | ,, |
65 | VAN DEN BERG Lars | Groupama – FDJ | ,, |
66 | HAMILTON Chris | Team DSM | ,, |
67 | BARTA Will | EF Education – Nippo | ,, |
68 | PEDRERO Antonio | Movistar Team | ,, |
69 | GAMPER Patrick | BORA – hansgrohe | 7:54 |
70 | ROJAS José Joaquín | Movistar Team | ,, |
71 | ARMÉE Sander | Team Qhubeka NextHash | ,, |
72 | NAKANE Hideto | EF Education – Nippo | ,, |
73 | HAGA Chad | Team DSM | ,, |
74 | BENEDETTI Cesare | BORA – hansgrohe | ,, |
75 | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa Samsic | ,, |
76 | GAILLARD Marlon | Team TotalEnergies | ,, |
77 | VANMARCKE Sep | Israel Start-Up Nation | ,, |
78 | CATAFORD Alexander | Israel Start-Up Nation | ,, |
79 | YATES Simon | Team BikeExchange | ,, |
80 | CARTHY Hugh | EF Education – Nippo | ,, |
81 | KEUKELEIRE Jens | EF Education – Nippo | 8:06 |
82 | CRADDOCK Lawson | EF Education – Nippo | ,, |
83 | ROUX Anthony | Groupama – FDJ | 8:25 |
84 | THOMPSON Reuben | Groupama – FDJ | 8:57 |
85 | MARTÍN Sergio Roman | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
86 | CONTRERAS Rodrigo | Astana – Premier Tech | ,, |
87 | LAZKANO Oier | Caja Rural – Seguros RGA | 10:45 |
88 | RUBIO Diego | Burgos-BH | 11:19 |
89 | ROPERO Alejandro | EOLO-Kometa | ,, |
90 | JANSE VAN RENSBURG Reinardt | Team Qhubeka NextHash | ,, |
91 | MAITRE Florian | Team TotalEnergies | ,, |
92 | ABERASTURI Jon | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
93 | MARTÍNEZ Daniel Felipe | INEOS Grenadiers | ,, |
94 | CANAL Carlos | Burgos-BH | ,, |
95 | VINE Jay | Alpecin-Fenix | ,, |
96 | OWSIAN Łukasz | Team Arkéa Samsic | ,, |
97 | CAICEDO Jonathan Klever | EF Education – Nippo | ,, |
98 | LOUVEL Matis | Team Arkéa Samsic | ,, |
99 | APARICIO Mario | Burgos-BH | ,, |
100 | NARVÁEZ Jhonatan | INEOS Grenadiers | ,, |
101 | BRUNEL Alexys | Groupama – FDJ | 12:44 |
102 | YATES Adam | INEOS Grenadiers | ,, |
103 | HOWSON Damien | Team BikeExchange | ,, |
104 | ARASHIRO Yukiya | Bahrain – Victorious | ,, |
105 | JACOBS Johan | Movistar Team | ,, |
106 | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | ,, |
107 | GARCÍA PIERNA Raúl | Equipo Kern Pharma | ,, |
108 | GALVÁN Francisco | Equipo Kern Pharma | ,, |
109 | SEVILLA Diego Pablo | EOLO-Kometa | ,, |
110 | SUNDERLAND Dylan | Team Qhubeka NextHash | ,, |
111 | THWAITES Scott | Alpecin-Fenix | 13:26 |
112 | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | ,, |
113 | TRENTIN Matteo | UAE-Team Emirates | ,, |
114 | LADAGNOUS Matthieu | Groupama – FDJ | ,, |
115 | WILLIAMS Stephen | Bahrain – Victorious | ,, |
116 | EINHORN Itamar | Israel Start-Up Nation | 14:01 |
117 | SARREAU Marc | AG2R Citroën Team | 15:22 |
118 | MÄDER Gino | Bahrain – Victorious | ,, |
119 | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | ,, |
120 | NIV Guy | Israel Start-Up Nation | ,, |
121 | BOUDAT Thomas | Team Arkéa Samsic | ,, |
122 | PETIT Adrien | Team TotalEnergies | 16:59 |
123 | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | ,, |
124 | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | ,, |
125 | RODRIGUEZ Carlos | INEOS Grenadiers | ,, |
126 | BURGHARDT Marcus | BORA – hansgrohe | ,, |
127 | LINDEMAN Bert-Jan | Team Qhubeka NextHash | ,, |
128 | DINA Márton | EOLO-Kometa | ,, |
129 | DOMBROWSKI Joe | UAE-Team Emirates | ,, |
130 | MOLANO Juan Sebastián | UAE-Team Emirates | 17:17 |
131 | OSS Daniel | BORA – hansgrohe | ,, |
132 | DENZ Nico | Team DSM | ,, |
133 | ALONSO Mikel | Euskaltel – Euskadi | ,, |
134 | LAWLESS Chris | Team TotalEnergies | ,, |
135 | DAINESE Alberto | Team DSM | ,, |
136 | MEEUS Jordi | BORA – hansgrohe | ,, |
137 | MODOLO Sacha | Alpecin-Fenix | ,, |
138 | CABOT Jérémy | Team TotalEnergies | 19:54 |
139 | GAUDIN Damien | Team TotalEnergies | ,, |
DNF | NEILANDS Krists | Israel Start-Up Nation | – |
DNF | ROSA Diego | Team Arkéa Samsic | – |
DNF | NAVARRO Daniel | Burgos-BH | – |
Klasyfikacja generalna po 3. etapach:
1 | BARDET Romain | Team DSM | 11:44:38 |
2 | LANDA Mikel | Bahrain – Victorious | 0:45 |
3 | POZZOVIVO Domenico | Team Qhubeka NextHash | 0:58 |
4 | ARU Fabio | Team Qhubeka NextHash | 1:00 |
5 | DE LA CRUZ David | UAE-Team Emirates | ,, |
6 | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | ,, |
7 | PADUN Mark | Bahrain – Victorious | 1:05 |
8 | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 1:07 |
9 | BUITRAGO Santiago | Bahrain – Victorious | 1:33 |
10 | HÄNNINEN Jaakko | AG2R Citroën Team | 1:45 |
11 | ZWIEHOFF Ben | BORA – hansgrohe | ,, |
12 | RUBIO Einer Augusto | Movistar Team | 1:54 |
13 | REICHENBACH Sébastien | Groupama – FDJ | ,, |
14 | ARDILA Andrés Camilo | UAE-Team Emirates | 2:00 |
15 | BAYER Tobias | Alpecin-Fenix | 2:11 |
16 | FLÓREZ Miguel Eduardo | Team Arkéa Samsic | 2:39 |
17 | LASTRA Jonathan | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
18 | ARENSMAN Thymen | Team DSM | 2:45 |
19 | TUSVELD Martijn | Team DSM | ,, |
20 | MÜHLBERGER Gregor | Movistar Team | 2:52 |
21 | BOL Jetse | Burgos-BH | 2:55 |
22 | BERRADE Urko | Equipo Kern Pharma | 3:00 |
23 | CHRISTIAN Mark | EOLO-Kometa | 3:18 |
24 | ADRIÀ Roger | Equipo Kern Pharma | 3:31 |
25 | RODRÍGUEZ Óscar | Astana – Premier Tech | 3:35 |
26 | CARUSO Damiano | Bahrain – Victorious | 3:43 |
27 | PICCOLI James | Israel Start-Up Nation | 4:06 |
28 | ITURRIA Mikel | Euskaltel – Euskadi | 4:29 |
29 | MADRAZO Ángel | Burgos-BH | ,, |
30 | SÁNCHEZ Luis León | Astana – Premier Tech | 4:51 |
31 | STANNARD Robert | Team BikeExchange | 4:57 |
32 | CALMEJANE Lilian | AG2R Citroën Team | 5:01 |
33 | GENIETS Kevin | Groupama – FDJ | 5:08 |
34 | ANACONA Winner | Team Arkéa Samsic | ,, |
35 | DE TIER Floris | Alpecin-Fenix | 5:13 |
36 | MURGUIALDAY Jokin | Caja Rural – Seguros RGA | 5:24 |
37 | IZAGIRRE Gorka | Astana – Premier Tech | 5:31 |
38 | CHEREL Mikaël | AG2R Citroën Team | 5:47 |
39 | DE LA PARTE Víctor | Team TotalEnergies | 6:05 |
40 | GARCÍA PIERNA Carlos | Equipo Kern Pharma | 6:13 |
41 | OLIVEIRA Nelson | Movistar Team | 6:22 |
42 | NATAROV Yuriy | Astana – Premier Tech | 6:55 |
43 | SERRANO Gonzalo | Movistar Team | 7:08 |
44 | CUADRADO Unai | Euskaltel – Euskadi | 7:17 |
45 | TOUZÉ Damien | AG2R Citroën Team | 7:56 |
46 | LEDANOIS Kévin | Team Arkéa Samsic | 8:00 |
47 | WÜRTZ SCHMIDT Mads | Israel Start-Up Nation | 8:02 |
48 | YATES Simon | Team BikeExchange | 8:04 |
49 | BOU Joan | Euskaltel – Euskadi | 8:18 |
50 | GAMPER Patrick | BORA – hansgrohe | 8:30 |
51 | VAN DEN BERG Lars | Groupama – FDJ | 8:32 |
52 | BIDARD François | AG2R Citroën Team | ,, |
53 | CARTHY Hugh | EF Education – Nippo | 8:37 |
54 | ROJAS José Joaquín | Movistar Team | 8:46 |
55 | GARCÍA Sergio | EOLO-Kometa | 9:21 |
56 | VLASOV Aleksandr | Astana – Premier Tech | 9:52 |
57 | ZEITS Andrey | Team BikeExchange | 9:53 |
58 | HAGA Chad | Team DSM | 9:56 |
59 | CONTRERAS Rodrigo | Astana – Premier Tech | 10:07 |
60 | BENEDETTI Cesare | BORA – hansgrohe | ,, |
61 | KEUKELEIRE Jens | EF Education – Nippo | 10:19 |
62 | MARTÍN Gotzon | Euskaltel – Euskadi | 10:21 |
63 | MARTÍN Sergio Roman | Caja Rural – Seguros RGA | 10:28 |
64 | BERNAL Egan | INEOS Grenadiers | 10:41 |
65 | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 11:09 |
66 | GAILLARD Marlon | Team TotalEnergies | 11:52 |
67 | LAZKANO Oier | Caja Rural – Seguros RGA | 12:10 |
68 | JANSE VAN RENSBURG Reinardt | Team Qhubeka NextHash | 12:29 |
69 | LOUVEL Matis | Team Arkéa Samsic | 12:40 |
70 | NIEVE Mikel | Team BikeExchange | 12:44 |
71 | GALVÁN Francisco | Equipo Kern Pharma | 12:54 |
72 | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 13:23 |
73 | OWSIAN Łukasz | Team Arkéa Samsic | 13:29 |
74 | ROPERO Alejandro | EOLO-Kometa | 13:44 |
75 | JACOBS Johan | Movistar Team | 14:05 |
76 | BIZKARRA Mikel | Euskaltel – Euskadi | 14:17 |
77 | NARVÁEZ Jhonatan | INEOS Grenadiers | 14:25 |
78 | AGIRRE Jon | Equipo Kern Pharma | 14:38 |
79 | THWAITES Scott | Alpecin-Fenix | 15:02 |
80 | BRUNEL Alexys | Groupama – FDJ | 15:09 |
81 | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 15:20 |
82 | MÄDER Gino | Bahrain – Victorious | 15:51 |
83 | TRENTIN Matteo | UAE-Team Emirates | 16:22 |
84 | MATÉ Luis Ángel | Euskaltel – Euskadi | 16:33 |
85 | TEJADA Harold | Astana – Premier Tech | 16:44 |
86 | CRADDOCK Lawson | EF Education – Nippo | 16:51 |
87 | VANMARCKE Sep | Israel Start-Up Nation | 16:56 |
88 | BARTA Will | EF Education – Nippo | ,, |
89 | CATAFORD Alexander | Israel Start-Up Nation | ,, |
90 | MUÑOZ Cristian Camilo | UAE-Team Emirates | 16:58 |
91 | SARREAU Marc | AG2R Citroën Team | 17:02 |
92 | ARASHIRO Yukiya | Bahrain – Victorious | 17:24 |
93 | ROUX Anthony | Groupama – FDJ | 17:27 |
94 | LAWLESS Chris | Team TotalEnergies | 17:39 |
95 | CUADROS Álvaro | Caja Rural – Seguros RGA | 17:42 |
96 | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 17:47 |
97 | AMEZQUETA Julen | Caja Rural – Seguros RGA | 17:49 |
98 | DAINESE Alberto | Team DSM | 18:05 |
99 | HAMILTON Chris | Team DSM | 19:24 |
100 | CABEDO Óscar | Burgos-BH | 19:28 |
101 | RUBIO Diego | Burgos-BH | 19:39 |
102 | FISHER-BLACK Finn | UAE-Team Emirates | 19:42 |
103 | APARICIO Mario | Burgos-BH | 19:53 |
104 | ARMÉE Sander | Team Qhubeka NextHash | 19:59 |
105 | DENZ Nico | Team DSM | 20:02 |
106 | HOWSON Damien | Team BikeExchange | ,, |
107 | CAICEDO Jonathan Klever | EF Education – Nippo | 20:04 |
108 | CARR Simon | EF Education – Nippo | 20:13 |
109 | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 20:24 |
110 | MARTÍNEZ Daniel Felipe | INEOS Grenadiers | 20:34 |
111 | DINA Márton | EOLO-Kometa | 20:44 |
112 | THOMPSON Reuben | Groupama – FDJ | 21:02 |
113 | MEEUS Jordi | BORA – hansgrohe | 21:05 |
114 | MOLANO Juan Sebastián | UAE-Team Emirates | 21:15 |
115 | LINDEMAN Bert-Jan | Team Qhubeka NextHash | 21:33 |
116 | JAIME Álex | Equipo Kern Pharma | 21:46 |
117 | SUNDERLAND Dylan | Team Qhubeka NextHash | ,, |
118 | OSS Daniel | BORA – hansgrohe | 22:10 |
119 | CABOT Jérémy | Team TotalEnergies | 22:39 |
120 | MAITRE Florian | Team TotalEnergies | 23:09 |
121 | ABERASTURI Jon | Caja Rural – Seguros RGA | 23:24 |
122 | CANAL Carlos | Burgos-BH | ,, |
123 | EINHORN Itamar | Israel Start-Up Nation | 23:38 |
124 | NAKANE Hideto | EF Education – Nippo | 24:00 |
125 | BOUDAT Thomas | Team Arkéa Samsic | 24:37 |
126 | YATES Adam | INEOS Grenadiers | 24:49 |
127 | PETIT Adrien | Team TotalEnergies | 25:00 |
128 | WILLIAMS Stephen | Bahrain – Victorious | 25:46 |
129 | DOMBROWSKI Joe | UAE-Team Emirates | 25:56 |
130 | BURGHARDT Marcus | BORA – hansgrohe | 26:26 |
131 | RODRIGUEZ Carlos | INEOS Grenadiers | ,, |
132 | LADAGNOUS Matthieu | Groupama – FDJ | 26:30 |
133 | MODOLO Sacha | Alpecin-Fenix | 27:04 |
134 | GARCÍA PIERNA Raúl | Equipo Kern Pharma | 27:53 |
135 | VINE Jay | Alpecin-Fenix | 29:42 |
136 | ALONSO Mikel | Euskaltel – Euskadi | 30:37 |
137 | NIV Guy | Israel Start-Up Nation | 30:50 |
138 | SEVILLA Diego Pablo | EOLO-Kometa | 30:59 |
139 | GAUDIN Damien | Team TotalEnergies | 38:35 |