Lenny Martinez (Francja) wygrał królewski etap Ain Bugey Valromey Tour.

Dzisiejszy etap juniorskiego Tour de France można było nazwać królewskim. Młodzi adepci kolarstwa startowali w Anglefort, aby po ponad 81 kilometrach walczyć o zwycięstwo w Culoz. Po drodze czekały na nich podjazdy Vongnes, Col des Portes (8,5 km długości; średnie nachylenie 7,6 %), a przede wszystkim Col du Grand Colombier (9,0 km długości; średnie nachylenie 6,6 %).

Od samego początku etapu mieliśmy wysokie tempo w peletonie. Upadku doznał Lenny Martinez (Francja), ale trzeci zawodnik “generalki” szybko wrócił do czołówki.

Po dziesięciu kilometrach utworzyła się ucieczka w składzie: Rune DAS (Maes CT Glabbeek), Marc TERRASA (Eolo-Kometa Cycling Team-Fundacion Contador Junior) oraz Kevin Alexander VELASQUEZ TRUJILLO (Team Inca).

Jednak na podjeździe pod Col des Portes (8,5 km długości; średnie nachylenie 7,6 %) ucieczka się podzieliła i na czele został Velasquez Trujillo. Po kilku kilometrach dojechali do niego: Romain GRÉGOIRE (AG2R Citroën U19 Team), Dries VERSTAPPEN (Maes CT Glabbeek), Jan CHRISTEN (IKO-Crelan), Noah DETALLE, Sacha PRESTIANNI (obaj Wallonie), Julien AZILE LOZACH (Nouvelle-Aquitaine), Lenny MARTINEZ, Colin SAVIOZ, Nicolas ROUSSET-FAVIER (wszyscy Francja), Jo HASHIKAWA (Gaverzicht-BE Okay), Oscar Santiago GARZON (Work Service Speedy Bike), Alexander HAJEK, Marco SCHRETTL, Cian UIJTDEBROEKS (wszyscy Team Auto Eder), Bart HORDIJK (Willebrord Wil Vooruit).

3 kilometry przed szczytem sytuacja się zmieniła i na czele pojawili się wczorajsi bohaterowi: Cian Uijtdebroeks i Lenny Martinez. Dwójka ładnie współpracowała i szybko wypracowała sobie minutę przewagi. Na Col du Grand Colombier (9,0 km długości; średnie nachylenie 6,6 %) na solowy atak zdecydował się Francuz, ale Belg dojechał do jego koła.

Na szczycie obaj mieli minutę przewagi nad kolejną grupą, a przed sobą techniczny zjazd. Pokonali go bardzo dobrze i we dwójkę pokonali ostatnią dziś górską premię Boirin (1,6 km długości; średnie nachylenie 5,4 %). Do mety mieli 20 kilometrów i 45 sekund przewagi nad kolejną grupą.

13 kilometrów przed metą z goniącej grupki skontrował Romain Gregoire (AG2R Citroën U19 Team), ale szybko został doścignięty. Prowadząca dwójka traciła siły, a także powoli przewagę. Jednak ostatecznie to po raz kolejny Uijtdebroeks i Martinez rozegrali między sobą walkę o etapowy triumf.

Tym razem szybszy okazał się Lenny Martinez (Francja). Drugi był Cian Uijtdebroeks (Team Auto Eder), a trzeci kolega Belga z drużyny Marco Schrettl.

Liderem pozostał Cian Uijtdebroeks (Team Auto Eder).

Wyniki trzeciego etapu:

1. MARTINEZ Lenny EQUIPE DE FRANCE FRA les 81,2 km en 2h15’19” (moy. 36,004 km/h) (b : 12”)
2. UIJTDEBROEKS Cian MIXTE AUTO EDER BEL (b : 9”)
3. SCHRETTL Marco MIXTE AUTO EDER AUT 31” (b : 4”)
4. GREGOIRE Romain MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA 37”
5. HAJEK Alexander MIXTE AUTO EDER AUT ‘
6. ROUSSET FAVIER Nicolas EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
7. VELASQUEZ TRUJILLO Kevin TEAM INCA COL 01’09” (b : 2”)
8. * CHRISTEN Jan WAC TEAM SUI ‘
9. KERVINEN Leevi WILLEBRORD WIL VOORUIT FIN 02’15”
10. HARTEEL Jelle GAZERZICHT BE OKAY BEL 02’20”
11. LÜHRS Luis-Joe MIXTE AUTO EDER GER ‘
12. REINDERINK Joris ACCROG BALEN NED ‘
13. * DOCKX AARON WAC TEAM BEL ‘
14. KOPECKY Matyas ACCROG BALEN CZE ‘
15. MICHELS Jente WAC TEAM BEL ‘
16. VAN HAUTEGEM Leander WIELERCLUB ONDER ONS P BEL ‘
17. SIMMONS Colby LUX SIDESHOW USA ‘
18. * PRESTIANNI Sacha TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
19. ABT Cedric BADEN-WURTTEMBERG GER ‘
20. DETALLE Noah TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
21. AZILE LOZACH Julien NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
22. VERSTAPPEN Dries MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘
23. * DHONDT Robbe WIELERCLUB ONDER ONS P BEL ‘
24. KINO Jan WIELERCLUB ONDER ONS P BEL ‘
25. KESSLER Cole LUX SIDESHOW USA ‘
26. GONZALEZ TORRES Antonio EOLO KOMETA CYCLING TEA ESP ‘
27. * SAVIOZ Colin EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
28. ROLLAND Brieuc EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
29. HORDIJK Bart WILLEBRORD WIL VOORUIT NED ‘
30. * LEQUET Corentin CHARVIEU CHAVAGNIEU ISE FRA 05’09”
31. NOLLET Ralph GAZERZICHT BE OKAY BEL ‘
32. VAN DYCK Jan GAZERZICHT BE OKAY BEL ‘
33. TACHOT Thomas MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
34. * BIEHL Kevin TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN ‘
35. GARZON ALFONSO Oscar TEAM WORK SERVIC SPEED COL ‘
36. CORREA MEDINA Maycol TEAM INCA COL ‘
37. * DAS Rune MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘ (b : 6”)
38. IZTUETA OLANO Unax GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
39. * FAURE PROST Alexy BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA ‘
40. * GRUEL Thibaud CREF PAYS DE LA LOIRE FRA 06’32”
41. * KOCKELMANN Mathieu CRABBE TOITURES-CC CHE LUX ‘
42. * ISIDORE Noa MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
43. LAMBRECHT Michiel ACCROG BALEN BEL ‘
44. ANDRE Gaspard UC NANTES ATLANTIQUE FRA ‘
45. CARDOSO Louis COMITE REGIONAL AURA FRA ‘
46. VAN GILS Yannick WAC TEAM BEL ‘
47. VAN CAUWENBERGHE Arne BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL ‘
48. * LESUEUR Louka UC NANTES ATLANTIQUE FRA ‘
49. * THIBAUD Celian COMITE REGIONAL AURA FRA ‘
50. * PLACE Maxence TEAM WALLONIE 10078362341 JUNIORS BEL ‘
51. KRAEMER Léo EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
52. VIDAL Adrien OCCITANIE CYCLISME FORM FRA ‘
53. RENOUX Maxime NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
54. KROONEN Sem WILLEBRORD WIL VOORUIT NED 06’36”
55. HASHIKAWA Jo GAZERZICHT BE OKAY JPN ‘
56. * HANNES Victor ACCROG BALEN BEL 08’46”
57. LAJAUNIAS Valerian NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
58. * CEULEMANS Jarne WAC TEAM BEL ‘
59. * BANGERT Nick BADEN-WURTTEMBERG GER ‘
60. * SORLI Esteban TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
61. * VAN DAELE Sil WIELERCLUB ONDER ONS P BEL ‘
62. LEDOUX Trystan CRABBE TOITURES-CC CHE BEL ‘
63. HUYGHE Stan BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL ‘
64. GIMENO PARDO David EOLO KOMETA CYCLING TEA ESP ‘
65. * GUSTIN Alexander LUX SIDESHOW USA ‘
66. RAMOS CABAÑAS Miguel EOLO KOMETA CYCLING TEA ESP ‘
67. * LLORET Quentin NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
68. MAES Seppe ACCROG BALEN BEL 08’50”
69. * HAMMINGA Maarten WIELERZONE NEDERLAND NED 08’51”
70. SWANENVLEUGEL Gerbre LIMBURG CYCLING NED 08’54”
71. * VAN DORP Vincent WIELERZONE NEDERLAND NED 08’56”
72. * SAVINO Federico TEAM WORK SERVIC SPEED ITA 10’25”
73. ROUXEL Maxime CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA ‘
74. * BARRILLOT Bohémond BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA ‘
75. * LAURENSOT Edgar CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA ‘
76. * CLER Gabin BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA ‘
77. CARBAYEDA URRUZOLA Beñat GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
78. * PAYS Martin ECSEL JUNIORS FRA ‘
79. ETXABE ZUBIAURRE Kimetz GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
80. * DE MEIJTS Matis MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘
81. BIJNENS JOREN MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘
82. ROUFFAER Lars WILLEBRORD WIL VOORUIT NED 12’12”
83. MOINET Lucas CRABBE TOITURES-CC CHE BEL 12’20”
84. AJERRISTA AZKUE Ekaim GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
85. STIERS Victor BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL ‘
86. * GROß Matteo MIXTE AUTO EDER GER 12’23”
87. MUNK-OLSEN Oscar TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 13’21”
88. * SERGIAMPRIETRI Andrea TEAM WORK SERVIC SPEED ITA ‘
89. TERRASA GUAL Marc EOLO KOMETA CYCLING TEA ESP ‘ (b : 4”)
90. HEINEMANN Leon BADEN-WURTTEMBERG GER ‘
91. * LAMOULINE Sam COMITE REGIONAL AURA FRA ‘
92. * BAGOU Guillaume CHARVIEU CHAVAGNIEU ISE FRA 13’24”
93. GULLICKSON Léo LUX SIDESHOW USA ‘
94. * LOZOUET Léandre MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘ (b : 1”)
95. DEWINTER Gerben GAZERZICHT BE OKAY BEL ‘
96. * VAN HERCK Simon MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘
97. USAQUEN GUERRERO Brayan TEAM INCA COL ‘
98. PANTOJA HIDALGO Paulo TEAM INCA COL ‘
99. FARAMOND Tom OCCITANIE CYCLISME FORM FRA ‘
100. * SIVOK Tomáš WILLEBRORD WIL VOORUIT SVK ‘
101. * CORDOVANI Luca MIXTE ITALIE ITA ‘
102. * CONFORTI Lorenzo MIXTE ITALIE ITA ‘
103. PASTUREL Marin NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
104. * CRISTALLI Alessio MIXTE ITALIE ITA ‘
105. * THOLLET Quentin ECSEL JUNIORS FRA ‘
106. * GOISNARD Téo BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA 13’29”
107. * DOUGNY Lucas BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA ‘
108. GAUTHERAT Pierre MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
109. FRYLAND Jacob Degh TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 15’58”
110. * JOORE Wout LIMBURG 10073338549 CYCLING NED ‘
111. DROMAIN Remi CREF PAYS DE LA LOIRE FRA ‘
112. * ROUDIER Hugo COMITE REGIONAL AURA FRA 17’03”
113. GOSSET Enzo SELECTION DE L`AIN FRA ‘
114. * LUCIEZ Jules CHARVIEU CHAVAGNIEU ISE FRA ‘
115. NINCI Alessio MIXTE ITALIE ITA ‘
116. NEYMAN Julian TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
117. * LEGAY Baptiste SELECTION DE L`AIN FRA ‘
118. * CECCATO Maxime CRABBE TOITURES-CC CHE BEL ‘
119. BABIN Gregoire UC NANTES ATLANTIQUE FRA 17’07”
120. * DAVOINE Achille ECSEL JUNIORS FRA 17’09”
121. * RULLIER Hans CREF PAYS DE LA LOIRE FRA 18’08”
122. AGIRRE EGAÑA Aitor GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP 19’49”
123. TORMABONI Luca TEAM WORK SERVIC SPEED ITA 19’55”
124. * RACCAGNI NOVIERO Andrea TEAM WORK SERVIC SPEED ITA ‘
125. CORDELIER Matthieu CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 20’36”
126. * BRIAND Enzo CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 20’38”
127. SCHELVIS Nick WIELERZONE NEDERLAND NED 21’11”
128. * AUGE Ronan UC NANTES ATLANTIQUE FRA 21’13”
129. * AMANN Meo BADEN-WURTTEMBERG GER 23’16”
130. KRISTENSEN Martin TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 23’35”
131. ZINGONI Tobia MIXTE ITALIE ITA 23’38”
132. NIJS Viktor BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL ‘
133. UNGER Andreas TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN ‘
134. TEEKENS Ofke WIELERZONE NEDERLAND NED 25’06”
135. BERGAUD Louis UC NANTES ATLANTIQUE FRA 25’58”
136. * GOVAERTS Luca CRABBE TOITURES-CC CHE BEL ‘
137. DURY Joris OCCITANIE CYCLISME FORM FRA 26’22”
138. * PREMEL Ewen CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA ‘
139. BERNARDIN Gauthier SELECTION DE L`AIN FRA 26’27”

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1. UIJTDEBROEKS Cian MIXTE AUTO EDER BEL les 274,3 km en 6h44’58” (moy. 40,624 km/h)
2. MARTINEZ Lenny EQUIPE DE FRANCE FRA 01”
3. SCHRETTL Marco MIXTE AUTO EDER AUT 59”
4. HAJEK Alexander MIXTE AUTO EDER AUT 01’05”
5. GREGOIRE Romain MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA 01’09”
6. ROUSSET FAVIER Nicolas EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
7. * CHRISTEN Jan WAC TEAM SUI 01’20”
8. SIMMONS Colby LUX SIDESHOW USA 02’49”
9. HARTEEL Jelle GAZERZICHT BE OKAY BEL 02’52”
10. REINDERINK Joris ACCROG BALEN NED ‘
11. MICHELS Jente WAC TEAM BEL ‘
12. KOPECKY Matyas ACCROG BALEN CZE ‘
13. VAN HAUTEGEM Leander WIELERCLUB ONDER ONS PARIK BEL ‘
14. AZILE LOZACH Julien NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
15. DETALLE Noah TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
16. GONZALEZ TORRES Antonio EOLO KOMETA CYCLING TEAM ESP ‘
17. HORDIJK Bart WILLEBRORD WIL VOORUIT NED ‘
18. * SAVIOZ Colin EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
19. * DHONDT Robbe WIELERCLUB ONDER ONS PARIK BEL 03’29”
20. VERSTAPPEN Dries MAES CYCLING TEAM GLABBEEK BEL ‘
21. VELASQUEZ TRUJILLO Kevin TEAM INCA COL 04’06”
22. KERVINEN Leevi WILLEBRORD WIL VOORUIT FIN 04’07”
23. * DOCKX AARON WAC TEAM BEL 04’12”
24. KESSLER Cole LUX SIDESHOW USA ‘
25. ABT Cedric BADEN-WURTTEMBERG GER 04’59”
26. ROLLAND Brieuc EQUIPE DE FRANCE FRA 05’19”
27. TACHOT Thomas MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA 05’23”
28. GARZON ALFONSO Oscar TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI COL 05’41”
29. LÜHRS Luis-Joe MIXTE AUTO EDER GER 05’49”
30. KINO Jan WIELERCLUB ONDER ONS PARIK BEL 05’56”
31. KRAEMER Léo EQUIPE DE FRANCE FRA 07’01”
32. VAN DYCK Jan GAZERZICHT BE OKAY BEL ‘
33. IZTUETA OLANO Unax GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
34. * KOCKELMANN Mathieu CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN LUX 07’04”
35. LAMBRECHT Michiel ACCROG BALEN BEL ‘
36. HASHIKAWA Jo GAZERZICHT BE OKAY JPN 07’08”
37. NOLLET Ralph GAZERZICHT BE OKAY BEL 07’47”
38. * LEQUET Corentin CHARVIEU CHAVAGNIEU ISERE C FRA 08’08”
39. * PRESTIANNI Sacha TEAM WALLONIE JUNIORS BEL 08’15”
40. * LESUEUR Louka UC NANTES ATLANTIQUE FRA 08’24”
41. VAN CAUWENBERGHE Arne BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL 08’31”
42. CARDOSO Louis COMITE REGIONAL AURA FRA 08’32”
43. * ISIDORE Noa MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA 08’36”
44. * HANNES Victor ACCROG BALEN BEL 09’18”
45. RAMOS CABAÑAS Miguel EOLO KOMETA CYCLING TEAM ESP ‘
46. LAJAUNIAS Valerian NOUVELLE AQUITAINE FRA 10’06”
47. * PLACE Maxence TEAM WALLONIE JUNIORS BEL 10’08”
48. LEDOUX Trystan CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN BEL 10’38”
49. * GUSTIN Alexander LUX SIDESHOW USA ‘
50 . * SAVINO Federico TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI ITA 11’34”
51. * GRUEL Thibaud CREF PAYS DE LA LOIRE FRA 11’39”
52. RENOUX Maxime NOUVELLE AQUITAINE FRA 11’50”
53. ROUXEL Maxime CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 12’15”
54. * BIEHL Kevin TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 12’30”
55. ROUFFAER Lars WILLEBRORD WIL VOORUIT NED 12’44”
56. * SORLI Esteban TEAM WALLONIE JUNIORS BEL 13’05”
57. * HAMMINGA Maarten WIELERZONE NEDERLAND NED 13’10”
58. GIMENO PARDO David EOLO KOMETA CYCLING TEAM ESP 13’53”
59. * LOZOUET Léandre MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA 13’55”
60. * SIVOK Tomáš WILLEBRORD WIL VOORUIT SVK 13’56”
61. * THIBAUD Celian COMITE REGIONAL AURA FRA 14’06”
62. BIJNENS JOREN MAES CYCLING TEAM GLABBEEK BEL 14’24”
63. GAUTHERAT Pierre MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA 14’34”
64. PANTOJA HIDALGO Paulo TEAM INCA COL 14’39”
65. * DE MEIJTS Matis MAES CYCLING TEAM BEL 14’44”
66. * GROß Matteo MIXTE AUTO EDER GER 15’22”
67. GULLICKSON Léo LUX SIDESHOW USA 15’28”
68. ETXABE ZUBIAURRE Kimetz GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP 15’32”
69. CARBAYEDA URRUZOLA Beñat GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
70. * BANGERT Nick BADEN-WURTTEMBERG GER 16’20”
71. STIERS Victor BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL 16’39”
72. * THOLLET Quentin ECSEL JUNIORS FRA 17’23”
73. MAES Seppe ACCROG BALEN BEL 17’31”
74. ANDRE Gaspard UC NANTES ATLANTIQUE FRA 17’37”
75. * SERGIAMPRIETRI Andrea TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI ITA 17’40”
76. * CORDOVANI Luca MIXTE ITALIE ITA 17’43”
77. * CRISTALLI Alessio MIXTE ITALIE ITA ‘
78. * VAN DAELE Sil WIELERCLUB ONDER ONS PARIK BEL 17’44”
79. * LAURENSOT Edgar CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 17’59”
80. * CLER Gabin BOURGOGNE FRANCHE-COMTE FRA ‘
81. TERRASA GUAL Marc EOLO KOMETA CYCLING TEAM ESP 18’23”
82. VAN GILS Yannick WAC TEAM BEL 18’31”
83. HUYGHE Stan BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL 19’12”
84. * VAN DORP Vincent WIELERZONE NEDERLAND NED 19’19”
85. * CONFORTI Lorenzo MIXTE ITALIE ITA 21’06”
86. DEWINTER Gerben GAZERZICHT BE OKAY BEL 21’28”
87. * DAS Rune MAES CYCLING TEAM GLABBEEK BEL 21’31”
88. CORREA MEDINA Maycol TEAM INCA COL 21’33”
89. * ROUDIER Hugo COMITE REGIONAL AURA FRA 21’34”
90. * RACCAGNI NOVIERO Andrea TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI ITA 21’44”
91. * RULLIER Hans CREF PAYS DE LA LOIRE FRA ‘
92. * LAMOULINE Sam COMITE REGIONAL AURA FRA 22’02”
93. * FAURE PROST Alexy BOURGOGNE FRANCHE-COMTE FRA 22’38”
94. AJERRISTA AZKUE Ekaim GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP 22’43”
95. VIDAL Adrien OCCITANIE CYCLISME FORMATI FRA 23’49”
96. * DAVOINE Achille ECSEL JUNIORS FRA 24’43”
97. MUNK-OLSEN Oscar TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 25’15”
98. SWANENVLEUGEL Gerbre LIMBURG CYCLING NED 25’56”
99. * LLORET Quentin NOUVELLE AQUITAINE FRA 26’05”
100. NINCI Alessio MIXTE ITALIE ITA 26’14”
101. * JOORE Wout LIMBURG CYCLING NED 26’28”
102. * BARRILLOT Bohémond BOURGOGNE FRANCHE-COMTE FRA 26’44”
103. * GOISNARD Téo BOURGOGNE FRANCHE-COMTE FRA 27’07”
104. KROONEN Sem WILLEBRORD WIL VOORUIT NED 27’26”
105. GOSSET Enzo SELECTION DE L`AIN FRA 27’29”
106. * PAYS Martin ECSEL JUNIORS FRA 27’38”
107. * DOUGNY Lucas BOURGOGNE FRANCHE-COMTE FRA 28’31”
108. MOINET Lucas CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN BEL 28’37”
109. HEINEMANN Leon BADEN-WURTTEMBERG GER 29’40”
110 . USAQUEN GUERRERO Brayan TEAM INCA COL 29’43”
111. CORDELIER Matthieu CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 30’00”
112. * CECCATO Maxime CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN BEL 30’35”
113. PASTUREL Marin NOUVELLE AQUITAINE FRA 30’43”
114. ZINGONI Tobia MIXTE ITALIE ITA 31’12”
115. * BAGOU Guillaume CHARVIEU CHAVAGNIEU ISERE C FRA 32’16”
116. AGIRRE EGAÑA Aitor GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP 33’16”
117. DROMAIN Remi CREF PAYS DE LA LOIRE FRA 33’50”
118. FRYLAND Jacob Degh TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 34’08”
119. BABIN Gregoire UC NANTES ATLANTIQUE FRA 34’28”
120. * BRIAND Enzo CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 34’57”
121. * CEULEMANS Jarne WAC TEAM BEL 35’27”
122. TEEKENS Ofke WIELERZONE NEDERLAND NED 37’02”
123. * LUCIEZ Jules CHARVIEU CHAVAGNIEU ISERE C FRA 37’14”
124. * LEGAY Baptiste SELECTION DE L`AIN FRA 37’16”
125. NEYMAN Julian TEAM WALLONIE JUNIORS BEL 38’36”
126. * GOVAERTS Luca CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN BEL 39’30”
127. TORMABONI Luca TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI ITA 40’06”
128. * AUGE Ronan UC NANTES ATLANTIQUE FRA 41’10”
129. KRISTENSEN Martin TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 41’27”
130. NIJS Viktor BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL 41’58”
131. FARAMOND Tom OCCITANIE CYCLISME FORMATI FRA 45’14”
132. * VAN HERCK Simon MAES CYCLING TEAM GLABBEEK BEL ‘
133. DURY Joris OCCITANIE CYCLISME FORMATI FRA 46’25”
134. BERGAUD Louis UC NANTES ATLANTIQUE FRA 47’31”
135. * PREMEL Ewen CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 48’07”
136. * AMANN Meo BADEN-WURTTEMBERG GER 48’54”
137. UNGER Andreas TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 49’15”
138. SCHELVIS Nick WIELERZONE NEDERLAND NED 50’54”
139. BERNARDIN Gauthier SELECTION DE L`AIN FRA 01h05’52”

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments