Cian Uijtdebroeks (Team Auto Eder) wygrał po dwójkowej akcji drugi etap Ain Bugey Valromey Tour i został nowym liderem wyścigu.

Drugi etap Ain Bugey Valromey Tour prowadził z Frontonas do Morestel i liczył 86 kilometrów. Po drodze rywalizujący juniorzy musieli się zmierzyć z czterema górskimi premiami.

W pierwszą akcję zabrał się Nicolas ROUSSET-FAVIER (Francja), który wygrał pierwszą górską premię. Jednak jeszcze przed lotnym finiszem został doścignięty.

Na kolejnych kilometrach peleton podzielił się na kilka grupek, ale udanych akcji nie było zbyt wiele. Bardzo mocny odjazd zaprezentowali natomiast Lenny MARTINEZ (Francja) i Cian UIJTDEBROEKS (Team Auto Eder).

Dwójka na podjazdach między sobą rozdawała punkty, a na pięć kilometrów przed metą było wiadomo, że między sobą rozegra walkę o etapowy triumf. Mieli oni wtedy ponad 30 sekund przewagi nad peletonem.

Na ulicach Morestel więcej sił zachował zgodnie z oczekiwaniami Cian Uijtdebroeks. Drugi był Lenny Martinez (Francja), a trzeci Alexander Hajek (Team Auto Eder).

Cian Uijtdebroeks został także nowym liderem wyścigu.

Wyniki drugiego etapu:

1. UIJTDEBROEKS Cian MIXTE AUTO EDER BEL les 86 km en 1h52’18” (moy. 45,948 km/h) (b : 10”)
2. MARTINEZ Lenny EQUIPE DE FRANCE FRA (b : 6”)
3. HAJEK Alexander MIXTE AUTO EDER AUT 13” (b : 4”)
4. HARTEEL Jelle GAZERZICHT BE OKAY BEL ‘
5. MICHELS Jente WAC TEAM BEL ‘
6. REINDERINK Joris ACCROG BALEN NED ‘
7. * KOCKELMANN Mathieu CRABBE TOITURES-CC CHE LUX ‘
8. KOPECKY Matyas ACCROG BALEN CZE ‘
9. * LEQUET Corentin CHARVIEU CHAVAGNIEU ISE FRA ‘
10. KRAEMER Léo EQUIPE DE FRANCE FRA ‘ 3”
11. ROUFFAER Lars WILLEBRORD WIL VOORUIT NED ‘
12. SCHRETTL Marco MIXTE AUTO EDER AUT ‘
13. SIMMONS Colby LUX SIDESHOW USA ‘ (b : 2”)
14. AZILE LOZACH Julien NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
15. VAN HAUTEGEM Leander WIELERCLUB ONDER ONS P BEL ‘
16. LAMBRECHT Michiel ACCROG BALEN BEL ‘
17. * BIEHL Kevin TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN ‘
18. * PRESTIANNI Sacha TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
19. * GROß Matteo MIXTE AUTO EDER GER ‘
20. * CHRISTEN Jan WAC TEAM SUI ‘
21. DETALLE Noah TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
22. HASHIKAWA Jo GAZERZICHT BE OKAY JPN ‘
23. GONZALEZ TORRES Antonio EOLO KOMETA CYCLING TEA ESP ‘
24. HORDIJK Bart WILLEBRORD WIL VOORUIT NED ‘
25. ABT Cedric BADEN -0 WURTTEMBERG GER ‘
26. NOLLET Ralph GAZERZICHT BE OKAY BEL ‘
27. TACHOT Thomas MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
28. * SIVOK Tomáš WILLEBRORD WIL VOORUIT SVK ‘
29. GREGOIRE Romain MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
30. GARZON ALFONSO Oscar TEAM WORK SERVIC SPEED COL ‘
31. * HANNES Victor ACCROG BALEN BEL ‘
32. VELASQUEZ TRUJILLO Kevin TEAM INCA COL ‘
33. RAMOS CABAÑAS Miguel EOLO KOMETA CYCLING TEA ESP ‘
34. * LOZOUET Léandre MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
35. * SAVIOZ Colin EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
36. ROLLAND Brieuc EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
37. ROUSSET FAVIER Nicolas EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
38. * DHONDT Robbe WIELERCLUB ONDER ONS P BEL 50”
39. LÜHRS Luis-Joe MIXTE AUTO EDER GER ‘ (b : 5”)
40. * SAVINO Federico TEAM WORK SERVIC SPEED ITA ‘
41. * RULLIER Hans CREF PAYS DE LA LOIRE FRA ‘
42. DEWINTER Gerben GAZERZICHT BE OKAY BEL ‘
43. LAJAUNIAS Valerian NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
44. KINO Jan WIELERCLUB ONDER ONS P BEL ‘
45. VERSTAPPEN Dries MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘
46. GAUTHERAT Pierre MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
47. * PLACE Maxence TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
48. PANTOJA HIDALGO Paulo TEAM INCA COL 56”
49. MAES Seppe ACCROG BALEN BEL 01’33”
50. ROUXEL Maxime CLUB BRETAGNE 10066545519 JUNIOR FRA ‘ (b : 1”)
51. LEDOUX Trystan CRABBE TOITURES-CC CHE BEL ‘
52. * LAMOULINE Sam COMITE REGIONAL AURA FRA ‘
53. * SORLI Esteban TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
54. * BAGOU Guillaume CHARVIEU CHAVAGNIEU ISE FRA ‘
55. KESSLER Cole LUX SIDESHOW USA ‘
56. STIERS Victor BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL ‘
57. * GUSTIN Alexander LUX SIDESHOW USA ‘
58. * DOCKX AARON WAC TEAM BEL ‘
59. * LESUEUR Louka UC NANTES ATLANTIQUE FRA ‘
60. * VAN DAELE Sil WIELERCLUB ONDER ONS P BEL ‘
61. * CORDOVANI Luca MIXTE ITALIE ITA ‘
62. VAN DYCK Jan GAZERZICHT BE OKAY BEL ‘
63. * RACCAGNI NOVIERO Andrea TEAM WORK SERVIC SPEED ITA ‘
64. * THOLLET Quentin ECSEL JUNIORS FRA ‘
65. BIJNENS JOREN MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘
66. * CRISTALLI Alessio MIXTE ITALIE ITA ‘
67. * SERGIAMPRIETRI Andrea TEAM WORK SERVIC SPEED ITA ‘
68. IZTUETA OLANO Unax GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
69. KERVINEN Leevi WILLEBRORD WIL VOORUIT FIN ‘
70. * DE MEIJTS Matis MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘
71. * HAMMINGA Maarten WIELERZONE NEDERLAND NED ‘
72. VAN CAUWENBERGHE Arne BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL 01’40”
73. CARDOSO Louis COMITE REGIONAL AURA FRA 01’41”
74. * ROUDIER Hugo COMITE REGIONAL AURA FRA 01’45”
75. * ISIDORE Noa MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
76. GULLICKSON Léo LUX SIDESHOW USA ‘
77. * BRIAND Enzo CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 01’52”
78. NINCI Alessio MIXTE ITALIE ITA 01h55’31” 20”
79. MUNK-OLSEN Oscar TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 04’48”
80. * GRUEL Thibaud CREF PAYS DE LA LOIRE FRA ‘
81. * LAURENSOT Edgar CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA ‘
82. * VAN DORP Vincent WIELERZONE NEDERLAND NED ‘
83. TEEKENS Ofke WIELERZONE NEDERLAND NED ‘
84. * JOORE Wout LIMBURG CYCLING NED ‘
85. * DAVOINE Achille ECSEL JUNIORS FRA ‘
86. AJERRISTA AZKUE Ekaim GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
87. * BANGERT Nick BADEN -0 WURTTEMBERG GER ‘
88. * VAN BOMMEL Sep LIMBURG CYCLING NED ‘
89. * CLER Gabin BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA ‘
90. GOSSET Enzo SELECTION DE L`AIN FRA ‘
91. VAN GILS Yannick WAC TEAM BEL ‘
92. CARBAYEDA URRUZOLA Beñat GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
93. HUYGHE Stan BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL ‘
94. GIMENO PARDO David EOLO KOMETA CYCLING TEA ESP ‘
95. RENOUX Maxime NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
96. SWANENVLEUGEL Gerbre LIMBURG CYCLING NED ‘
97. ETXABE ZUBIAURRE Kimetz GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
98. TERRASA GUAL Marc EOLO KOMETA CYCLING TEA ESP ‘ (b : 1”)
99. ZINGONI Tobia MIXTE ITALIE ITA ‘
100. * THIBAUD Celian COMITE REGIONAL AURA FRA ‘
101. * CONFORTI Lorenzo MIXTE ITALIE ITA 04’56”
102. CORDELIER Matthieu CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 09’05”
103. HEINEMANN Leon BADEN -0 WURTTEMBERG GER 10’41”
104. * BARRILLOT Bohémond BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA ‘
105. USAQUEN GUERRERO Brayan TEAM INCA COL ‘
106. AGIRRE EGAÑA Aitor GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
107. KRISTENSEN Martin TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 10’44”
108. DROMAIN Remi CREF PAYS DE LA LOIRE FRA ‘
109. ANDRE Gaspard UC NANTES ATLANTIQUE FRA 10’46”
110. CORREA MEDINA Maycol 10093308526 TEAM INCA COL ‘
111. * GOVAERTS Luca CRABBE TOITURES-CC CHE BEL ‘
112. * DAS Rune MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘
113. * CECCATO Maxime CRABBE TOITURES-CC CHE BEL ‘
114. KROONEN Sem WILLEBRORD WIL VOORUIT NED 10’52”
115. * GOISNARD Téo BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA ‘
116. CRISTOFANO Iyen WIELERCLUB ONDER ONS P BEL 11’04”
117. FRYLAND Jacob Degh TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 12’28”
118. SCHELVIS Nick WIELERZONE NEDERLAND NED 12’38”
119. * SARNOWSKI Tillman BADEN -0 WURTTEMBERG GER 12’42”
120. NIJS Viktor BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL 12’45”
121. * AMANN Meo BADEN -0 WURTTEMBERG GER 13’24”
122. MOINET Lucas CRABBE TOITURES-CC CHE BEL 13’31”
123. BERGAUD Louis UC NANTES ATLANTIQUE FRA 14’25”
124. NEYMAN Julian TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
125. DURY Joris OCCITANIE CYCLISME FORM FRA ‘
126. GROENEVELD Mark WIELERZONE NEDERLAND NED 14’27”
127. * LUCIEZ Jules CHARVIEU CHAVAGNIEU ISE FRA ‘
128. * PAYS Martin ECSEL JUNIORS FRA ‘
129. * CEULEMANS Jarne WAC TEAM BEL ‘
130. * AUGE Ronan UC NANTES ATLANTIQUE FRA ‘
131. FARAMOND Tom OCCITANIE CYCLISME FORM FRA 14’31”
132. VIDAL Adrien OCCITANIE CYCLISME FORM FRA ‘
133. * VAN HERCK Simon MAES CYCLING TEAM GLABB BEL ‘
134. TORMABONI Luca TEAM WORK SERVIC SPEED ITA 14’33”
135. * LLORET Quentin NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
136. PASTUREL Marin NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
137. BABIN Gregoire UC NANTES ATLANTIQUE FRA 14’35”
138. * LEGAY Baptiste SELECTION DE L`AIN FRA ‘
139. * PREMEL Ewen CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 14’37”
140. * DELHOMME Rafael CREF PAYS DE LA LOIRE FRA ‘
141. * FAURE PROST Alexy BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA 14’43”
142. * DOUGNY Lucas BOURGOGNE FRANCHE-CO FRA ‘
143. UNGER Andreas TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 18’17”
144. * TILGHMAN Asher LUX SIDESHOW USA ‘
145. BERNARDIN Gauthier SELECTION DE L`AIN FRA 27’11”

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1. UIJTDEBROEKS Cian MIXTE AUTO EDER BEL les 193,1 km en 4h29’48” (moy. 42,94 km/h)
2. * CHRISTEN Jan WAC TEAM SUI 02”
3. MARTINEZ Lenny EQUIPE DE FRANCE FRA 04”
4. TACHOT Thomas MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA 05”
5. HAJEK Alexander MIXTE AUTO EDER AUT 19”
6. SIMMONS Colby LUX SIDESHOW USA 20”
7. KRAEMER Léo EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
8. HARTEEL Jelle GAZERZICHT BE OKAY BEL 23”
9. MICHELS Jente WAC TEAM BEL ‘
10. KOPECKY Matyas ACCROG BALEN CZE ‘
11. REINDERINK Joris ACCROG BALEN NED ‘
12. ROUFFAER Lars WILLEBRORD WIL VOORUIT NED ‘
13. * KOCKELMANN Mathieu CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN LUX ‘
14. SCHRETTL Marco MIXTE AUTO EDER AUT ‘
15. VAN HAUTEGEM Leander WIELERCLUB ONDER ONS PARIK BEL ‘
16. AZILE LOZACH Julien NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
17. GREGOIRE Romain MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
18. LAMBRECHT Michiel ACCROG BALEN BEL ‘
19. * LOZOUET Léandre MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA ‘
20. GONZALEZ TORRES Antonio EOLO KOMETA CYCLING TEAM ESP ‘
21. DETALLE Noah TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
22. HASHIKAWA Jo GAZERZICHT BE OKAY JPN ‘
23. GARZON ALFONSO Oscar TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI COL ‘
24. * SIVOK Tomáš WILLEBRORD WIL VOORUIT SVK ‘
25. RAMOS CABAÑAS Miguel EOLO KOMETA CYCLING TEAM ESP ‘
26. HORDIJK Bart WILLEBRORD WIL VOORUIT NED ‘
27. * HANNES Victor ACCROG BALEN BEL ‘
28. * SAVIOZ Colin EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
29. ROUSSET FAVIER Nicolas EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
30. GAUTHERAT Pierre MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA 56”
31. * DHONDT Robbe WIELERCLUB ONDER ONS PARIK BEL 01’00”
32. * SAVINO Federico TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI ITA ‘
33. VERSTAPPEN Dries MAES CYCLING TEAM GLABBEEK BEL ‘
34. PANTOJA HIDALGO Paulo TEAM INCA COL 01’06”
35. LAJAUNIAS Valerian NOUVELLE AQUITAINE FRA 01’11”
36. * RACCAGNI NOVIERO Andrea TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI ITA 01’40”
37. ROUXEL Maxime CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 01’41”
38. LEDOUX Trystan CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN BEL 01’43”
39. * DOCKX AARON WAC TEAM BEL ‘
40. KESSLER Cole LUX SIDESHOW USA ‘
41. VAN DYCK Jan GAZERZICHT BE OKAY BEL ‘
42. * GUSTIN Alexander LUX SIDESHOW USA ‘
43. * LESUEUR Louka UC NANTES ATLANTIQUE FRA ‘
44. KERVINEN Leevi WILLEBRORD WIL VOORUIT FIN ‘
45. IZTUETA OLANO Unax GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
46. VAN CAUWENBERGHE Arne BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL 01’50”
47. CARDOSO Louis COMITE REGIONAL AURA FRA 01’51”
48. * ISIDORE Noa MIXTE AG2R CITROEN TEAM FRA 01’55”
49. GULLICKSON Léo LUX SIDESHOW USA ‘
50. NOLLET Ralph GAZERZICHT BE OKAY BEL 02’29”
51. ABT Cedric BADEN-WURTTEMBERG GER 02’30”
52. * LEQUET Corentin CHARVIEU CHAVAGNIEU ISERE C FRA 02’50”
53. * GROß Matteo MIXTE AUTO EDER GER ‘
54. VELASQUEZ TRUJILLO Kevin TEAM INCA COL ‘
55. ROLLAND Brieuc EQUIPE DE FRANCE FRA ‘
56. LÜHRS Luis-Joe MIXTE AUTO EDER GER 03’20”
57. KINO Jan WIELERCLUB ONDER ONS PARIK BEL 03’27”
58. * RULLIER Hans CREF PAYS DE LA LOIRE FRA ‘
59. * PLACE Maxence TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
60. * THOLLET Quentin ECSEL JUNIORS FRA 03’50”
61. BIJNENS JOREN MAES CYCLING TEAM GLABBEEK BEL ‘
62. * SORLI Esteban TEAM WALLONIE JUNIORS BEL 04’10”
63. STIERS Victor BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL ‘
64. * CORDOVANI Luca MIXTE ITALIE ITA ‘
65. * SERGIAMPRIETRI Andrea TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI ITA ‘
66. * DE MEIJTS Matis MAES CYCLING TEAM GLABBEEK BEL ‘
67. * CRISTALLI Alessio MIXTE ITALIE ITA ‘
68. * HAMMINGA Maarten WIELERZONE NEDERLAND NED ‘
69. * ROUDIER Hugo COMITE REGIONAL AURA FRA 04’22”
70. TERRASA GUAL Marc EOLO KOMETA CYCLING TEAM ESP 04’57”
71. * GRUEL Thibaud CREF PAYS DE LA LOIRE FRA 04’58”
72. GIMENO PARDO David EOLO KOMETA CYCLING TEAM ESP ‘
73. ETXABE ZUBIAURRE Kimetz GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
74. CARBAYEDA URRUZOLA Beñat GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
75. RENOUX Maxime NOUVELLE AQUITAINE FRA 05’09”
76. * PRESTIANNI Sacha TEAM WALLONIE JUNIORS BEL 05’46”
77. * BIEHL Kevin TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 07’12”
78. * DAVOINE Achille ECSEL JUNIORS FRA 07’25”
79. * LAURENSOT Edgar CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA ‘
80. * BANGERT Nick BADEN-WURTTEMBERG GER ‘
81. * CLER Gabin BOURGOGNE FRANCHE-COMTE FRA ‘
82. * THIBAUD Celian COMITE REGIONAL AURA FRA ‘
83. ZINGONI Tobia MIXTE ITALIE ITA ‘
84. * CONFORTI Lorenzo MIXTE ITALIE ITA 07’33”
85. DEWINTER Gerben GAZERZICHT BE OKAY BEL 07’55”
86. MAES Seppe ACCROG BALEN BEL 08’32”
87. * LAMOULINE Sam COMITE REGIONAL AURA FRA ‘
88. * VAN DAELE Sil WIELERCLUB ONDER ONS PARIK BEL 08’49”
89. NINCI Alessio MIXTE ITALIE ITA 09’02”
90. CORDELIER Matthieu CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 09’15”
91. * VAN DORP Vincent WIELERZONE NEDERLAND NED 10’14”
92. AJERRISTA AZKUE Ekaim GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP ‘
93. GOSSET Enzo SELECTION DE L`AIN FRA 10’17”
94. HUYGHE Stan BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL ‘
95. * JOORE Wout LIMBURG CYCLING NED 10’21”
96. ANDRE Gaspard UC NANTES ATLANTIQUE FRA 10’56”
97. MUNK-OLSEN Oscar TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 11’45”
98. TEEKENS Ofke WIELERZONE NEDERLAND NED 11’47”
99. * VAN BOMMEL Sep LIMBURG CYCLING NED ‘
100. VAN GILS Yannick WAC TEAM BEL 11’50”
101. AGIRRE EGAÑA Aitor GIPUZKOAKO SELEKZIOA ESP 13’18”
102. * CECCATO Maxime CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN BEL 13’23”
103. * GOVAERTS Luca CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN BEL ‘
104. * GOISNARD Téo BOURGOGNE FRANCHE-COMTE FRA 13’29”
105. * BRIAND Enzo CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 14’10”
106. * DOUGNY Lucas BOURGOGNE FRANCHE-COMTE FRA 14’53”
107. MOINET Lucas CRABBE TOITURES-CC CHEVIGN BEL 16’08”
108. HEINEMANN Leon BADEN-WURTTEMBERG GER 16’10”
109. USAQUEN GUERRERO Brayan TEAM INCA COL ‘
110. * BARRILLOT Bohémond BOURGOGNE FRANCHE-10068712558 COMTE FRA ‘
111. CORREA MEDINA Maycol TEAM INCA COL 16’15”
112. * DAS Rune MAES CYCLING TEAM GLABBEEK BEL 16’19”
113. SWANENVLEUGEL Gerbre LIMBURG CYCLING NED 16’53”
114. * PAYS Martin ECSEL JUNIORS FRA 17’04”
115. VIDAL Adrien OCCITANIE CYCLISME FORMATI FRA 17’08”
116. * LLORET Quentin NOUVELLE AQUITAINE FRA 17’10”
117. PASTUREL Marin NOUVELLE AQUITAINE FRA ‘
118. BABIN Gregoire UC NANTES ATLANTIQUE FRA 17’12”
119. * FAURE PROST Alexy BOURGOGNE FRANCHE-COMTE FRA 17’20”
120. KRISTENSEN Martin TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 17’43”
121. DROMAIN Remi CREF PAYS DE LA LOIRE FRA ‘
122. FRYLAND Jacob Degh TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 18’01”
123. NIJS Viktor BRAIN 2 OLYMPIA TIENEN BEL 18’11”
124. CRISTOFANO Iyen WIELERCLUB ONDER ONS PARIK BEL 18’14”
125. * BAGOU Guillaume CHARVIEU CHAVAGNIEU ISERE C FRA 18’43”
126. * SARNOWSKI Tillman BADEN-WURTTEMBERG GER 19’41”
127. * AUGE Ronan UC NANTES ATLANTIQUE FRA 19’48”
128. DURY Joris OCCITANIE CYCLISME FORMATI FRA 19’54”
129. TORMABONI Luca TEAM WORK SERVIC SPEEDY BI ITA 20’02”
130. * LUCIEZ Jules CHARVIEU CHAVAGNIEU ISERE C FRA ‘
131. * LEGAY Baptiste SELECTION DE L`AIN FRA 20’04”
132. KROONEN Sem WILLEBRORD WIL VOORUIT NED 20’41”
133. BERGAUD Louis UC NANTES ATLANTIQUE FRA 21’24”
134. NEYMAN Julian TEAM WALLONIE JUNIORS BEL ‘
135. * PREMEL Ewen CLUB BRETAGNE JUNIOR FRA 21’36”
136. * TILGHMAN Asher LUX SIDESHOW USA 23’38”
137. UNGER Andreas TEAM VIFRA KVICKLY ODER DEN 25’28”
138. * AMANN Meo BADEN-WURTTEMBERG GER 25’29”
139. GROENEVELD Mark WIELERZONE NEDERLAND NED 26’32”
140. * CEULEMANS Jarne WAC TEAM BEL ‘
141. SCHELVIS Nick WIELERZONE NEDERLAND NED 29’34”
142. * DELHOMME Rafael CREF PAYS DE LA LOIRE FRA 31’33”
143. FARAMOND Tom OCCITANIE CYCLISME FORMATI FRA 31’41”
144. * VAN HERCK Simon MAES CYCLING TEAM GLABBEEK BEL ‘
145. BERNARDIN Gauthier SELECTION DE L`AIN FRA 39’16”

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments