fot. Team DSM

Chris Hamilton zdecydował się przedłużyć swój kontrakt z zespołem Team DSM do końca 2023 roku.

26-letni Hamilton od 2017 roku, czyli od początku swojej zawodowej kariery związany jest z zespołem kierowanym przez Iwana Spekenbrinka. Mimo, że do tej pory Australijczyk nie odniósł jeszcze żadnego zawodowego zwycięstwa, to jest on cennym pomocnikiem dla swoich liderów, co udowodnił na górskich etapach, zarówno w tegorocznej, jak i zeszłorocznej edycji wyścigu Giro d’Italia.

Jak przyznał sam Chris Hamilton w rozmowie z biurem prasowym swojej ekipy, decyzja o prolongacie kontraktu z dotychczasową ekipą była dla niego jak najbardziej naturalna.

To była dla mnie dość łatwa decyzja, gdy otrzymałem możliwość przedłużenia umowy z zespołem. Ostatnie cztery i pół roku było wspaniałe. Jest to zarówno bardzo ambitne, jak i miłe środowisko, w którym dobrze mi się pracuję. Nie mogę już się doczekać nadchodzących dwóch lat spędzonych z zespołem

– powiedział Australijczyk.

Poprzedni artykułKrajowa elita wraca do Poznania – już dziś Grand Prix Prinzwear
Następny artykułMont Ventoux Dénivelé Challenge 2021: Absolutna dominacja „Supermana” Lópeza!
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments