fot. A.S.O./ Fabien Boukla

Mistrz Kazachstanu Alexey Lutsenko (Astana – Premier Tech) triumfował na czwartym etapie wyścigu Critérium du Dauphine. Austriak Lukas Pöstlberger (BORA – hansgrohe) obronił prowadzenie w klasyfikacji generalnej francuskiej imprezy odbywającej się w Delfinacie. Michał Kwiatkowski (INEOS Grenadiers), który świętuje dziś swoją 31 rocznicę urodzin zajął 11. miejsce.

W czwartym dniu rywalizacji w wyścigu Critérium du Dauphiné kolarze mierzyli się z etapem jazdy indywidualnej na czas. Trasa środowej “czasówki” z Firminy do Roche-La-Molière liczyła sobie 16,4-kilometra długości i była pagórkowata, zwłaszcza w drugiej części.

Pierwszy kolarzem, który ruszył na trasę czwartego odcinka wyścigu Critérium du Dauphiné był o godzinie 13:17 Portugalczyk Ivo Oliveira (UAE Team Emirates). Niezły czas z grona kolarzy w pierwszej części stawki miał Tony Martin (Jumbo-Visma), który uzyskał rezultat 22:35. Wynik Niemca o 7 sekund pobił nieco później Australijczyk Harry Sweeny (Lotto Soudal).

Potem na trasie pojawił się prezentujący w tym sezonie świetną formę Jonas Vingegaard (Jumbo-Visma). Duńczyk w tamtym momencie rywalizacji zdeklasował swoich rywali i na mecie dzisiejszego etapu jazdy na czas zameldował się z rezultatem 21:53. Chwilę później na trasie mogliśmy oglądać jednego z naszych reprezentantów, czyli Michała Kwiatkowskiego (INEOS Grenadiers). Popularny “Kwiato” dzisiejszą “czasówkę” pokonał w czasie 22 minut i 5 sekund.

Do rezultatu Jonasa Vingegaarda zbliżył się nieco Brandon McNulty. Amerykanin reprezentujący ekipę UAE Team Emirates zanotował rezultat 21:57. Z “gorącego fotela” kolarza ekipy Jumbo-Visma wysadził Tasmańczyk Richie Porte (INEOS Grenadiers), który uzyskał rezultat o niecałe dwie sekundy szybszy do Vingegaarda.

21 minut i 45 sekund potrzebował Ion Izagirre (Astana – Premier Tech). Bask dość niespodziewanie objął prowadzenie. Dobry rezultat zaledwie cztery sekundy gorszy od Izagirre wykręcił Wilco Kelderman (BORA – hansgrohe). Chwilę potem z czasem 21:37 najlepszy wynik zanotował mistrz Kazachstanu Alexey Lutsenko (Astana – Premier Tech).

Faworyt do zwycięstwa na dzisiejszym etapie Geraint Thomas (INEOS Grenadiers) stracił do Kazacha aż 23 sekundy. Ostatecznie to właśnie Alexey Lutsenko (Astana – Premier Tech) okazał się zwycięzcą dzisiejszego etapu. Drugie miejsce na “czasówce” zajął  kolejny zawodnik zespołu Astana – Premier Tech – Ion Izagirre. Na trzeciej lokacie zameldował się Kasper Asgreen (Deceuninck-Quick-Step). Pozycję lidera w klasyfikacji generalnej utrzymał Lukas Pöstlberger (BORA – hansgrohe), który zajął dziewiąte miejsce i prowadzi w “generalce” przed Alexeyem Lutsenko o zaledwie jedną sekundę.

Wyniki czwartego etapu Critérium du Dauphiné 2021:

1 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech 0:21:36
2 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:08
3 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:00:09
4 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe 0:00:12
5 Ilan Van Wilder (Bel) Team DSM 0:00:13
6 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers 0:00:15
7 Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma 0:00:17
8 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:00:21
9 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:23
10 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers
11 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:00:28
12 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:31
13 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 0:00:33
14 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious 0:00:34
15 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:00:35
16 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:37
17 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:00:38
18 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo 0:00:39
19 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma
20 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team 0:00:42
21 Mattias Skjelmose (Den) Trek-Segafredo 0:00:48
22 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:50
23 Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation 0:00:51
24 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe
25 Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal 0:00:52
26 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 0:00:53
27 Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers 0:00:58
28 Damien Howson (Aus) Team BikeExchange 0:00:59
29 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
30 Anthony Perez (Fra) Cofidis
31 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma
32 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:01:00
33 Chad Haga (USA) Team DSM 0:01:01
34 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers 0:01:03
35 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM
36 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo 0:01:05
37 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation 0:01:07
38 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 0:01:08
39 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ 0:01:09
40 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious 0:01:11
41 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 0:01:13
42 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal
43 Marco Brenner (Ger) Team DSM 0:01:14
44 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
45 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
46 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team 0:01:15
47 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 0:01:16
48 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma 0:01:17
49 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
50 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:20
51 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
52 Guillaume Martin (Fra) Cofidis
53 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep 0:01:21
54 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
55 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:22
56 Kevin Vermaerke (USA) Team DSM 0:01:23
57 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:01:24
58 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:01:26
59 Felix Gall (Aut) Team DSM
60 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:32
61 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos 0:01:34
62 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 0:01:37
63 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:41
64 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 0:01:42
65 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers
66 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo 0:01:45
67 William Barta (USA) EF Education-Nippo
68 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:01:46
69 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates
70 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:01:47
71 Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic 0:01:48
72 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
73 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 0:01:49
74 Eliot Lietaer (Bel) B&B Hotels p/b KTM
75 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos 0:01:51
76 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
77 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
78 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:52
79 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech 0:01:53
80 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ 0:01:58
81 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ
82 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious 0:02:00
83 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:02
84 Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech
85 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team 0:02:03
86 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation
87 Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation 0:02:05
88 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates
89 Jasper De Plus (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:06
90 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 0:02:07
91 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:02:10
92 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 0:02:11
93 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation 0:02:12
94 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:02:13
95 Théo Delacroix (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
96 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:02:14
97 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma 0:02:16
98 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation 0:02:19
99 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo 0:02:21
100 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:02:25
101 Kevin Van Melsen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:26
102 Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange 0:02:27
103 Simon Geschke (Ger) Cofidis 0:02:28
104 Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:31
105 Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe 0:02:33
106 Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange 0:02:34
107 Sébastien Grignard (Bel) Lotto Soudal
108 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic 0:02:36
109 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal
110 Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange 0:02:37
111 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:02:39
112 Clement Venturini (Fra) AG2R Citroën Team 0:02:41
113 Dylan Sunderland (Aus) Team Qhubeka Assos
114 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:02:43
115 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team
116 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:02:46
117 Martin Salmon (Ger) Team DSM
118 Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo
119 José Rojas (Spa) Movistar Team 0:02:49
120 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:50
121 Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma
122 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:02:56
123 Carlos Barbero (Spa) Team Qhubeka Assos 0:02:58
124 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 0:03:02
125 Tsgabu Grmay (Eth) Team BikeExchange 0:03:03
126 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis
127 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:03:06
128 Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo 0:03:07
129 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:03:08
130 Logan Owen (USA) EF Education-Nippo
131 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ 0:03:12
132 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep
133 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe 0:03:14
134 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange 0:03:15
135 Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM 0:03:30
136 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 0:03:35
137 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 0:03:40
138 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:03:53
139 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis 0:03:56
140 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep 0:04:35
141 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep 0:04:41
DNS Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos

Klasyfikacja generalna:

1 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 12:57:07
2 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech 0:00:01
3 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:00:09
4 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
5 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe 0:00:13
6 Ilan Van Wilder (Bel) Team DSM 0:00:14
7 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers 0:00:16
8 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:00:24
9 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:32
10 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 0:00:34
11 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious 0:00:35
12 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:38
13 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 0:00:40
14 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team 0:00:43
15 Mattias Skjelmose (Den) Trek-Segafredo 0:00:49
16 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious 0:00:50
17 Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation 0:00:52
18 Damien Howson (Aus) Team BikeExchange 0:01:00
19 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
20 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers 0:01:04
21 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 0:01:06
22 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo
23 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech 0:01:09
24 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:01:14
25 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 0:01:15
26 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team 0:01:16
27 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 0:01:17
28 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma 0:01:18
29 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 0:01:20
30 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:01:21
31 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:23
32 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:01:25
33 Felix Gall (Aut) Team DSM 0:01:27
34 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos 0:01:35
35 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:42
36 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal 0:01:46
37 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo
38 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 0:01:50
39 Kevin Vermaerke (USA) Team DSM 0:02:00
40 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:03
41 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team 0:02:04
42 Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic 0:02:05
43 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:02:08
44 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:19
45 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team 0:02:44
46 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech 0:02:50
47 Tsgabu Grmay (Eth) Team BikeExchange 0:03:04
48 Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers 0:03:18
49 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:03:53
50 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:04:22
51 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:04:29
52 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 0:04:43
53 Eliot Lietaer (Bel) B&B Hotels p/b KTM 0:04:55
54 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM 0:05:00
55 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:05:27
56 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 0:05:33
57 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation 0:05:43
58 Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:05:46
59 Clement Venturini (Fra) AG2R Citroën Team 0:05:52
60 Simon Geschke (Ger) Cofidis 0:05:55
61 José Rojas (Spa) Movistar Team
62 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos 0:06:16
63 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:06:21
64 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:06:26
65 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:06:35
66 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:06:56
67 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates
68 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:07:02
69 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation 0:07:04
70 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic 0:07:40
71 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation 0:08:22
72 Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM 0:09:07
73 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo 0:10:00
74 Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech 0:10:01
75 Carlos Barbero (Spa) Team Qhubeka Assos 0:10:30
76 Marco Brenner (Ger) Team DSM 0:11:20
77 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:11:22
78 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:11:27
79 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange 0:11:57
80 Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma 0:12:04
81 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:12:21
82 Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange 0:12:39
83 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team 0:12:48
84 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:13:09
85 Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma 0:13:25
86 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 0:13:33
87 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:13:57
88 Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe 0:13:59
89 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 0:14:01
90 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ 0:14:03
91 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:15:00
92 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:15:40
93 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 0:15:57
94 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation 0:15:58
95 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation
96 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:16:03
97 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:16:40
98 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 0:16:43
99 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious 0:16:45
100 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma 0:17:02
101 Théo Delacroix (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:17:18
102 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 0:17:25
103 Sébastien Grignard (Bel) Lotto Soudal 0:18:03
104 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:18:06
105 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:18:14
106 Chad Haga (USA) Team DSM 0:18:22
107 Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange 0:18:32
108 Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal 0:18:37
109 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 0:18:45
110 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ 0:18:59
111 William Barta (USA) EF Education-Nippo 0:19:00
112 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:19:14
113 Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange 0:19:15
114 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 0:19:42
115 Jasper De Plus (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:19:50
116 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep 0:20:17
117 Dylan Sunderland (Aus) Team Qhubeka Assos 0:20:25
118 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:20:27
119 Martin Salmon (Ger) Team DSM 0:20:29
120 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:20:41
121 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech 0:21:01
122 Kevin Van Melsen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:21:10
123 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 0:21:54
124 Logan Owen (USA) EF Education-Nippo 0:22:56
125 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:23:01
126 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo 0:23:36
127 Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo 0:23:42
128 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ 0:24:08
129 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:24:09
130 Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo 0:24:57
131 Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation 0:24:58
132 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma 0:25:45
133 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:27:06
134 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:28:21
135 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 0:28:26
136 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:28:45
137 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep 0:29:19
138 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep 0:31:35
139 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe 0:32:54
140 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates 0:33:12
141 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis 0:33:25
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments