fot. INEOS Grenadiers/Getty Images Sport

Dwukrotny mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas z 2018 i 2019 roku – Rohan Dennis najprawdopodobniej nie przedłuży kontraktu z zespołem INEOS Grenadiers. Australijczyk według najnowszych doniesień prasowych łączony jest z ekipami UAE Team Emirates i Jumbo-Visma.

Powyższe informacje przekazał jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w kolarskim świecie. Włoch Ciro Scognamiglio pracujący w redakcji największej gazety sportowej na Półwyspie Apenińskim – La Gazzetta dello Sport poinformował, że najprawdopodobniej obecna umowa Rohana Dennisa z ekipą INEOS Grenadiers nie zostanie przedłużona.

Usługami 31-letniego zawodnika urodzonego w Adelajdzie ma być zainteresowana holenderska drużyna Jumbo-Visma. Ponadto kolejna bardzo silna ekipa – UAE Team Emirates, również ma mieć chęć na pozyskanie specjalisty od jazdy na czas. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się kolejnych doniesień na temat przyszłości Rohana Dennisa. Z pewnością Australijczyk będzie bardzo „łakomym kąskiem” na tegorocznym rynku transferowym.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments