fot. Giro d'Italia

Caleb Ewan (Lotto-Soudal) był zdecydowani najmocniejszym i najlepiej rozprowadzonym kolarzem na trudnym finiszu siódmego etapu wyścigu Giro d’Italia. Australijczyk odniósł drugie zwycięstwo etapowe w tegorocznej edycji. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Attila Valter (Groupama-FDJ). 

Siódmy etap wyścigu Giro d’Italia był jednym z niewielu w tegorocznej edycji, na którym o etapowe zwycięstwo mogli powalczyć sprinterzy, jednak profil niezupełnie był płaski – łączna liczba metrów przewyższenia wynosiła 1721 metrów. Najbardziej pagórkowata część trasy następowała mniej więcej w środku etapu, pomiędzy miastami Chieti oraz Crecchio. Bardzo ciekawie wyglądały również 3 ostatnie kilometry ze ścianką sięgającą 12% około 1800 metrów przed metą, a następnie droga do mety w Termoli również prowadziła pod górę. Zdecydowanie nie był to finisz dla tzw. “czystych” sprinterów dysponujących największą mocą. Łączny dystans piątkowego odcinka to 181 kilometrów.

Po mniej więcej 10 kilometrach od startu ostrego uformowała się trzyosobowa ucieczka dnia: Simon Pellaud (Androni Giocattoli – Sidermec), Umberto Marengo (Bardiani-CSF) oraz Mark Christian (EOLO-KOmeta). Wszyscy mieli bardzo duże straty w klasyfikacji generalnej

Jedyną górską premię czwartej kategorii w Chieti wygrał Simon Pellaud. Zwycięstwo na pierwszym lotnym finiszu w Crecchio także zgarnęli uciekinierzy, ale spowodowała ona spory ruch w peletonie, z którego najszybszy był Peter Sagan. W tym momencie przewaga prowadzącej czwórki wynosiła około dwóch minut.

Także na drugiej lotnej premii w miejscowości Fossacesia Marina o sekundki na lotnej premii powalczyli uciekinierzy, a najwięcej – czyli trzy – wpadły w ręce Umberto Marengo. Przewaga prowadzącego tria utrzymywała się w tym momencie na poziomie półtorej minuty.

Przebieg etapu był stosunkowo spokojny i wszystko zmierzało do wymagającego finiszu. Kolarze mogli cieszyć się wreszcie warunkami atmosferycznymi bez opadów i nieco wyższą temperaturą. Jedynym pechowcem, którego dopadło na tym etapie małe nieszczęście był jeden z faworytów do zwycięstwa etapowego Tim Merlier z drużyny Alpecin-Fenix. Według informacji włoskiej telewizji Belg musiał zatrzymać za naturalną potrzebą – tą, której załatwienie wymaga nieco więcej czasu.

Ucieczka dnia w pełnym składzie została doścignięta 17 kilometrów przed metą. Bardzo wiele drużyn angażowała się w tym momencie w pracę na czele peletonu – nie tylko te, które mają w składzie sprinterów, ale również na przykład INEOS Grenadiers, która opiekowała się Eganem Bernalem. W ostatniej fazie etapu na ekranie telewizora często meldował się również pracujący dla Caleba Ewana Tomasz Marczyński, a także pojawiał się Łukasz Wiśniowski.

Na ostatnich kilometrach wiał czołowy wiatr, przez co prędkość w peletonie była naprawdę duża. Na ujęciach z helikoptera było widać, jak kolarze musieli walczyć o utrzymanie koła, a co za tym idzie tempa. Co chwilą ktoś w środku czy na końcu stawki wstawał z siodełka, by zdołać utrzymać jazdę około 60 km/h.

Niecałe 3 kilometry przed metą defekt w rowerze miał Hugh Carthy, który dojechał do mety z przeszło trzyminutową stratą do Ewana, ale z racji tego, że zdarzyło się to w strefie ochronnej nie stracił swojego szóstego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Nieco ponad kilometr przed metą uprzedzić sprinterów próbował Francesco Gavazzi (EOLO-Kometa), do którego doskoczył Daniel Oss. Ostatecznie dwójka ta została doścignięta, po czym na długi finisz zdecydował się Fernando Gaviria. Ostatecznie sprint z dużej grupy został zdominowany przez Caleba Ewana, który odniósł pewne zwycięstwo i dzięki temu ma już na koncie dwa triumfy etapowe w tegorocznej edycji Giro d’Italia.

Wyniki siódmego etapu:

1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12
2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
3 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
4 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
5 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
6 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
7 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma
8 Max Kanter (Ger) Team DSM
9 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’
10 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates
11 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech
12 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos
13 Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers
14 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
15 Elia Viviani (Ita) Cofidis
16 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious
17 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team
18 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers
19 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo
20 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
21 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep
22 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma
23 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’
24 Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ
25 Romain Bardet (Fra) Team DSM
26 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
27 Jai Hindley (Aus) Team DSM
28 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
29 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
30 Marc Soler (Spa) Movistar Team
31 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
32 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
33 Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers
34 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation
35 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
36 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ
37 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech
38 Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ
39 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
40 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
41 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
42 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech
43 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange
44 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
45 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
46 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
47 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech
48 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
49 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix
50 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep
51 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck-QuickStep
52 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
53 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep
54 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
55 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
56 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates
57 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma
58 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech
59 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma
60 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
61 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
62 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious
63 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team 0:00:23
64 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo
65 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
66 Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers
67 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
68 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
69 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:00:35
70 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos
71 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 0:00:39
72 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe
73 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli-Sidermec
74 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’
75 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo
76 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’
77 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 0:00:54
78 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
79 Wesley Kreder (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
80 Alexander Krieger (Ger) Alpecin-Fenix
81 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers
82 Victor Lafay (Fra) Cofidis
83 Attilio Viviani (Ita) Cofidis
84 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
85 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
86 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange
87 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
88 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
89 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
90 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
91 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team
92 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team
93 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team
94 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis
95 Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos
96 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ
97 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
98 Quinten Hermans (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
99 Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team
100 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates
101 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma
102 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation
103 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation
104 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix
105 Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
106 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
107 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:01:13
108 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
109 Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ
110 Natnael Berhane (Eri) Cofidis
111 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ
112 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep
113 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech
114 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team
115 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
116 Davide Villella (Ita) Movistar Team
117 Nico Denz (Ger) Team DSM
118 Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team
119 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo
120 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
121 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
122 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin-Fenix
123 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix
124 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’
125 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
126 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec
127 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious
128 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation
129 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation
130 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
131 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:01:42
132 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’
133 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
134 Riccardo Minali (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
135 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos 0:01:48
136 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
137 Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious
138 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team
139 Rémy Rochas (Fra) Cofidis
140 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
141 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ
142 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech
143 Mauro Schmid (Swi) Team Qhubeka Assos
144 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
145 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation
146 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
147 Simone Consonni (Ita) Cofidis
148 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
149 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
150 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
151 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
152 Michael Storer (Aus) Team DSM 0:02:05
153 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:02:09
154 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal
155 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal
156 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal
157 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal
158 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:02:14
159 David Dekker (Ned) Jumbo-Visma
160 Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo 0:02:21
161 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
162 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo
163 Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo 0:02:21
164 Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:02:37
165 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
166 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo 0:02:43
167 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange
168 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 0:02:53
169 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:02:56
170 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
171 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
172 Pieter Serry (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:03:12
173 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team
174 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
175 Nicolas Roche (Irl) Team DSM
176 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange 0:03:27
177 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 0:03:35
DNS Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos

Klasyfikacja generalna po siódmym etapie:

1 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ 26:59:18
2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:00:11
3 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:00:16
4 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech 0:00:24
5 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix 0:00:25
6 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo 0:00:38
7 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:00:39
8 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo 0:00:41
9 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation 0:00:47
10 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:00:49
11 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:00:55
12 Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers 0:01:06
13 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:01:14
14 Romain Bardet (Fra) Team DSM
15 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:32
16 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:01:40
17 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo 0:01:43
18 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma 0:01:53
19 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious 0:02:01
20 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange
21 Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers 0:02:03
22 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:03:09
23 Jai Hindley (Aus) Team DSM 0:03:29
24 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious 0:03:30
25 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech 0:04:13
26 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep 0:04:49
27 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:05:19
28 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo 0:05:49
29 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:07:06
30 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:07:44
31 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma 0:08:55
32 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma 0:10:55
33 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo 0:11:30
34 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe 0:13:08
35 Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:14:05
36 Michael Storer (Aus) Team DSM 0:14:54
37 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:15:09
38 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 0:15:24
39 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo 0:15:26
40 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo 0:16:34
41 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:16:58
42 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation
43 Victor Lafay (Fra) Cofidis 0:18:43
44 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:20:10
45 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 0:20:14
46 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:20:15
47 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:20:38
48 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep 0:20:44
49 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:21:19
50 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo 0:21:21
51 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange 0:21:50
52 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck-QuickStep 0:21:56
53 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:22:03
54 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:22:40
55 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:22:58
56 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:23:40
57 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 0:24:03
58 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation 0:25:08
59 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ 0:25:46
60 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 0:27:12
61 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team 0:27:39
62 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team 0:28:03
63 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech 0:28:08
64 Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos 0:28:09
65 Nicolas Roche (Irl) Team DSM 0:28:59
66 Pieter Serry (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:29:36
67 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 0:30:18
68 Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:30:27
69 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:32:11
70 Quinten Hermans (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:32:22
71 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates 0:32:51
72 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:32:55
73 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:33:57
74 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 0:34:23
75 Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers 0:36:09
76 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech 0:36:28
77 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:36:44
78 Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ 0:36:45
79 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:36:56
80 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange 0:37:33
81 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix 0:37:39
82 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos 0:37:45
83 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec 0:38:01
84 Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:38:02
85 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:38:20
86 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:39:31
87 Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team 0:40:16
88 Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ 0:40:27
89 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo 0:42:25
90 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:42:32
91 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers 0:42:37
92 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:42:52
93 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:43:53
94 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:43:58
95 Nikias Arndt (Ger) Team DSM 0:44:23
96 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:44:34
97 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ 0:44:45
98 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec 0:44:56
99 Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ 0:45:49
100 Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo 0:45:50
101 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:46:21
102 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:46:26
103 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:46:30
104 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:46:53
105 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech 0:47:09
106 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:47:25
107 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:47:38
108 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:47:58
109 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec 0:48:15
110 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:48:36
111 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team 0:48:37
112 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo 0:48:42
113 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:49:09
114 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team 0:49:26
115 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:49:29
116 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation 0:49:30
117 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:49:49
118 Rémy Rochas (Fra) Cofidis 0:50:23
119 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec 0:50:55
120 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma 0:51:02
121 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 0:51:12
122 Mauro Schmid (Swi) Team Qhubeka Assos 0:51:24
123 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 0:51:47
124 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin-Fenix 0:52:53
125 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:53:52
126 Nico Denz (Ger) Team DSM 0:53:53
127 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 0:55:03
128 Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious 0:55:17
129 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange 0:55:19
130 Max Kanter (Ger) Team DSM 0:56:27
131 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli-Sidermec 0:57:02
132 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:57:05
133 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:57:15
134 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 0:57:55
135 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma 0:57:59
136 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:58:06
137 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech 0:58:28
138 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:58:37
139 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos 0:58:40
140 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:58:49
141 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:59:04
142 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:59:18
143 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:59:21
144 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix 0:59:39
145 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo 0:59:41
146 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 1:00:15
147 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos 1:00:29
148 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 1:00:33
149 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 1:00:53
150 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ 1:01:00
151 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team 1:01:01
152 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 1:01:28
153 Alexander Krieger (Ger) Alpecin-Fenix 1:01:39
154 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo 1:01:56
155 Wesley Kreder (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 1:02:07
156 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 1:02:15
157 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 1:02:42
158 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 1:03:07
159 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 1:03:08
160 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation 1:03:13
161 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 1:03:18
162 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma 1:03:47
163 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 1:03:56
164 Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo 1:04:08
165 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos 1:04:11
166 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 1:04:49
167 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo 1:04:57
168 David Dekker (Ned) Jumbo-Visma 1:05:20
169 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 1:05:36
170 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 1:07:00
171 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 1:07:10
172 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 1:07:22
173 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 1:09:06
174 Riccardo Minali (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 1:09:19
175 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 1:11:07
176 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 1:12:51
177 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 1:15:57
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments