fot. UAE Team Emirates

Kolarze zespołu UAE Team Emirates w piątek zostaną poddani kolejnej serii testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Jeśli badania dadzą rezultat negatywny to zobaczymy Marca Hirschiego, Tadeja Pogačara na starcie wyścigu Liège-Bastogne-Liège.

Przypomnijmy, że wczoraj tuż przed rozpoczęciem klasyka La Flèche Wallonne dowiedzieliśmy się o absencji ekipy UAE Team Emirates z powodu zarażenia się koronawirusem przez dwóch członków tej drużyny. Kolarze zespołu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich nadal nie są pewni swojego startu w odbywającym się już w najbliższą niedzielę monumencie Liège-Bastogne-Liège.

Obecnie wszyscy zawodnicy i obsługa drużyny UAE Team Emirates oczekują na kolejne badania na obecność wirusa SARS-CoV-2, które mają się odbyć w piątek. Rzecznik prasowy ekipy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich w rozmowie z belgijską telewizją Sporza opowiedział, co musi się stać, aby lokalne władze umożliwiły start zawodnikom w Liège-Bastogne-Liège.

Sytuacja naszego zespołu przedstawia się następująco. Jeśli wszystkie testy w piątek dadzą wynik negatywny wystartujemy w Liège-Bastogne-Liège

– powiedział rzecznik prasowy UAE Team Emirates.

Miejmy nadzieję, że piątkowa seria testów da same wyniki negatywne i kolarze ekipy UAE Team Emirates będą się ścigać na trasie wyścigu Liège-Bastogne-Liège.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz

A podobno caly team został zaszczepiony….🤔