fot. Getty Images Sport

Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix) był najszybszy na szóstym etapie Presidential Cycling Tour of Turkey. Liderem pozostał José Manuel Díaz (DELKO).

Szósty etap tureckiego wyścigu liczył niespełna 130 kilometrów i prowadził z Fethiye do Marmaris. Po drodze na kolarzy czekały dwie górskie premie, a jedna kończyła się na dziesięć kilometrów przed metą. To wzniesienie mogło pokrzyżować szyki sprinterom.

Niestety tuż przed startem z wyścigu wycofała się ekipa Rally Cycling. Wszystko z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa, który miał jeden z członków zespołu.

Do pierwszej górskiej premii dojechał cały peleton, a wygrał ją lider tej klasyfikacji Vitaliy Buts (Salcano Sakarya BB Team). Dopiero 65 kilometrów przed metą zawiązała się ucieczka w składzie: Sebastian Schönberger (B&B Hotels p/b KTM), Samuele Zoccarato (Bardiani-CSF-Faizanè), Tom Paquot (Bingoal Pauwels Sauces WB), Samuele Rivi (EOLO-Kometa) i Ivar Slik (ABLOC CT).

45 kilometrów przed metą problemy z rowerem miał lider wyścigu, José Manuel Díaz (DELKO). Na szczęście Hiszpan szybko wrócił do peletonu. Przewaga ucieczki oscylowała wokół minuty, a duża grupa bardzo kontrolowała sytuację.

Na jednym z nieoznaczonych podjazdów z ucieczki odpadł Slik, więc na czele została tylko czwórka. 22 kilometry przed metą mieli oni minutę przewagi. Niestety w połowie ostatniego podjazdu harcownicy zostali doścignięci.

Samotnej akcji spróbował Quentin Pacher (B&B Hotels p/b KTM), ale szybko został doścignięty. Podjazd spowodował, że peleton mocno się naciągnął, a kontakt z dużą grupą straciło kilkunastu zawodników.

Po bardzo szybkim zjeździe na kolarzy czekała już tylko sprinterska rywalizacja. Z przodu jechał cały czas mistrz Polski, Stanisław Aniołkowski (Bingoal Pauwels Sauces WB).

Najszybszy okazał się dziś Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix), który pokonał Andre Greipela (Israel Start-Up Nation). Trzeci był Kristoffer Halvorsen (Uno-X Pro Cycling Team).

Wyniki szóstego etapu:

1 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix 2:55:50
2 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation
3 Kristoffer Halvorsen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
4 Mark Cavendish (GBr) Deceuninck-QuickStep
5 Stanisław Aniołkowski (Pol) Bingoal WB
6 Luca Mozzato (Ita) B&B Hotels p/b KTM
7 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’
8 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
9 Igor Boev (Rus) Gazprom-RusVelo
10 Martin Pluto (Lat) Abloc CT
11 Eduard-Michael Grosu (Rom) Delko
12 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
13 Kevin Reza (Fra) B&B Hotels p/b KTM
14 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
15 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec
16 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana-Premier Tech
17 Siarhei Shauchenka (Blr) Minsk Cycling Club
18 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
19 Ahmet Orken (Tur) Team Sapura Cycling
20 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi
21 Marcel Meisen (Ger) Alpecin-Fenix
22 Meindert Weulink (Ned) Abloc CT
23 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
24 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos-BH
25 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko
26 Georgios Bouglas (Gre) Salcano Sakarya BB
27 Fabio Christen (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti
28 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-RusVelo
29 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
30 Jetse Bol (Ned) Burgos-BH
31 Aritz Bagües Kalparsoro (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
32 Alex Hoehn (USA) Wildlife Generation Pro Cycling
33 Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech
34 Anthon Charmig (Den) Uno-X Pro Cycling Team
35 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM
36 Cristian Raileanu (Mda) Team Sapura Cycling
37 Branislau Samoilau (Blr) Minsk Cycling Club
38 Szymon Tracz (Pol) Nippo-Provence-PTS Conti
39 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH
40 Jose Manuel Diaz Gallego (Spa) Delko
41 Jay Vine (Aus) Alpecin-Fenix
42 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
43 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskaltel-Euskadi
44 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’
45 Luca Wackermann (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
46 Gabriel Reguero Corral (Spa) Spor Toto Cycling Team
47 Mattia Frapporti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
48 Nikita Stalnov (Kaz) Astana-Premier Tech
49 Mauro Finetto (Ita) Delko
50 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
51 Anders Halland Johannessen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
52 Péter Kusztor (Hun) Team Novo Nordisk
53 Jhojan Orlando Garcia Susa (Col) Caja Rural-Seguros RGA
54 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM
55 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation
56 Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
57 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
58 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
59 Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo
60 Anatolii Budiak (Ukr) Spor Toto Cycling Team
61 Jesse Ewart (Irl) Team Sapura Cycling
62 Vitaliy Buts (Ukr) Salcano Sakarya BB
63 Sean De Bie (Bel) Bingoal WB
64 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep
65 Erik Nordsaeter Resell (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
66 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’
67 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’
68 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizane’
69 Mustafa Sayar (Tur) Salcano Sakarya BB
70 Stijn Daemen (Ned) Abloc CT
71 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskaltel-Euskadi
72 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Euskaltel-Euskadi
73 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
74 Serghei Tvetcov (Rom) Wildlife Generation Pro Cycling
75 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club
76 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana-Premier Tech
77 Isaac Canton Serrano (Spa) Burgos-BH
78 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’
79 Joel Nicolau Beltran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
80 Carmelo Urbano Fontiveros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
81 Javier Romo Oliver (Spa) Astana-Premier Tech
82 Joel Suter (Swi) Bingoal WB
83 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
84 Danilo Celano (Ita) Team Sapura Cycling
85 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 0:00:38
86 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:01:22
87 Michel Gießelmann (Ger) Team SKS Sauerland NRW 0:01:36
88 Jonathan Bögli (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti 0:01:38
89 Stijn Appel (Ned) Abloc CT
90 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-up Nation
91 Damiano Cima (Ita) Gazprom-RusVelo
92 Bodi del Gorsso (Ned) Abloc CT
93 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation 0:02:19
94 Burak Abay (Tur) Salcano Sakarya BB
95 Emre Yavuz (Tur) Spor Toto Cycling Team
96 Oguzhan Tiryaki (Tur) Spor Toto Cycling Team
97 Marti Vigo Del Arco (Spa) Androni Giocattoli-Sidermec
98 Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM
99 Onur Balkan (Tur) Salcano Sakarya BB
100 Elchin Asadov (Aze) Salcano Sakarya BB
101 Nils Sinschek (Ned) Abloc CT
102 Kevin Kuhn (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti
103 Per Christian Münstermann (Ger) Team SKS Sauerland NRW
104 Wesley Vercamst (Bel) Bingoal WB
105 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Euskaltel-Euskadi
106 Jokin Aranburu Arruti (Spa) Euskaltel-Euskadi
107 Iker Ballarin Manso (Spa) Euskaltel-Euskadi
108 Gleb Brussenskiy (Kaz) Astana-Premier Tech
109 Gabriel Muller (Fra) Burgos-BH
110 Mamyr Stash (Rus) Spor Toto Cycling Team
111 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club
112 Artyom Zakharov (Kaz) Astana-Premier Tech
113 Muhammad Nur Aiman Rosli (Mas) Team Sapura Cycling
114 Lars Kulbe (Ger) Team SKS Sauerland NRW
115 Vasili Strokau (Blr) Minsk Cycling Club
116 Manuel Peñalver Aniorte (Spa) Burgos-BH
117 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Salcano Sakarya BB
118 Muhammad Zawawi Azman (Mas) Team Sapura Cycling
119 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Burgos-BH
120 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Team Sapura Cycling
121 Quentin Venner (Bel) Bingoal WB
122 Cormac McGeough (Irl) Wildlife Generation Pro Cycling
123 Jonathan Clarke (Aus) Wildlife Generation Pro Cycling
124 Pierre Barbier (Fra) Delko
125 Sebastian Berwick (Aus) Israel Start-up Nation
126 Mathias Le Turnier (Fra) Delko
127 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep
128 Josu Etxeberria Azpilikueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
129 Kevin Rivera Serrano (CRc) Bardiani CSF Faizane’
130 Lionel Taminiaux (Bel) Alpecin-Fenix 0:05:14
131 Tim Neffgen (Ger) Team SKS Sauerland NRW
132 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:05:15
133 Ziga Jerman (Slo) Androni Giocattoli-Sidermec
134 Kent Ross (USA) Wildlife Generation Pro Cycling 0:05:41
135 Oliver Behringer (Swi) Team Novo Nordisk
136 Ivan Charniauski (Blr) Minsk Cycling Club 0:07:29
137 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:07:56
138 Tom Paquot (Bel) Bingoal WB
139 Logan Lakota Phippen (USA) Team Novo Nordisk
140 Jonas Castrique (Bel) Bingoal WB
141 Feritcan Samli (Tur) Spor Toto Cycling Team
142 Matvey Mamykin (Rus) Nippo-Provence-PTS Conti
143 Halil Dogan (Tur) Spor Toto Cycling Team
144 Aliaksei Shnyrko (Blr) Minsk Cycling Club
145 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
146 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
147 Frederik Rodenberg Madsen (Den) Uno-X Pro Cycling Team 0:07:58
148 Søren Wærenskjold (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
149 Jon Knolle (Ger) Team SKS Sauerland NRW
150 Ivar Slik (Ned) Abloc CT
151 Rasmus Tiller (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
152 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep 0:09:10
DNF Calvin Dik (Ger) Nippo-Provence-PTS Conti
DNF Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Wildlife Generation Pro Cycling
DNS Nikolay Cherkasov (Rus) Gazprom-RusVelo
DNS Anton Kuzmin (Kaz) Gazprom-RusVelo
DNS Pier Andre Cote (Can) Rally Cycling
DNS Arvid de Kleijn (Ned) Rally Cycling
DNS Gavin Mannion (USA) Rally Cycling
DNS Kyle Murphy (USA) Rally Cycling
DNS Emerson Oronte (USA) Rally Cycling
DNS Nickolas Zukowsky (Can) Rally Cycling

 

Klasyfikacja generalna po szóstym etapie:

1 Jose Manuel Diaz Gallego (Spa) Delko 21:34:17
2 Jay Vine (Aus) Alpecin-Fenix 0:00:04
3 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec 0:00:06
4 Jhojan Orlando Garcia Susa (Col) Caja Rural-Seguros RGA 0:00:25
5 Merhawi Kudus (Eri) Astana-Premier Tech 0:00:28
6 Anthon Charmig (Den) Uno-X Pro Cycling Team 0:00:30
7 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko 0:00:33
8 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:00:48
9 Artem Nych (Rus) Gazprom-RusVelo 0:00:52
10 Anders Halland Johannessen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:00:55
11 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:01
12 Javier Romo Oliver (Spa) Astana-Premier Tech 0:01:21
13 Alex Hoehn (USA) Wildlife Generation Pro Cycling 0:01:29
14 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana-Premier Tech
15 Mauro Finetto (Ita) Delko 0:01:31
16 Jetse Bol (Ned) Burgos-BH 0:01:33
17 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:39
18 Luca Wackermann (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:02:13
19 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos-BH 0:02:30
20 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’
21 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’
22 Joel Suter (Swi) Bingoal WB 0:02:43
23 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:49
24 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation 0:02:56
25 Anatolii Budiak (Ukr) Spor Toto Cycling Team 0:03:10
26 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:03:16
27 Jesse Ewart (Irl) Team Sapura Cycling 0:03:23
28 Ahmet Orken (Tur) Team Sapura Cycling 0:03:31
29 Gabriel Reguero Corral (Spa) Spor Toto Cycling Team 0:03:35
30 Mustafa Sayar (Tur) Salcano Sakarya BB
31 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:46
32 Branislau Samoilau (Blr) Minsk Cycling Club 0:03:56
33 Szymon Tracz (Pol) Nippo-Provence-PTS Conti 0:04:00
34 Meindert Weulink (Ned) Abloc CT 0:04:03
35 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec 0:04:07
36 Sebastian Berwick (Aus) Israel Start-up Nation 0:04:09
37 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:04:24
38 Diego Pablo Sevilla Lopez (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
39 Serghei Tvetcov (Rom) Wildlife Generation Pro Cycling 0:05:07
40 Joel Nicolau Beltran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:05:19
41 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
42 Nikita Stalnov (Kaz) Astana-Premier Tech 0:05:29
43 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-RusVelo
44 Vitaliy Buts (Ukr) Salcano Sakarya BB 0:05:31
45 Stijn Daemen (Ned) Abloc CT 0:05:38
46 Kevin Rivera Serrano (CRc) Bardiani CSF Faizane’ 0:05:59
47 Iker Ballarin Manso (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:06:26
48 Mathias Le Turnier (Fra) Delko 0:06:30
49 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:07:26
50 Jonathan Bögli (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti 0:07:31
51 Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM 0:07:38
52 Danilo Celano (Ita) Team Sapura Cycling 0:07:42
53 Oguzhan Tiryaki (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:07:46
54 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:07:48
55 Cristian Raileanu (Mda) Team Sapura Cycling 0:08:00
56 Isaac Canton Serrano (Spa) Burgos-BH 0:08:15
57 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos-BH 0:08:46
58 Jokin Aranburu Arruti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:09:00
59 Burak Abay (Tur) Salcano Sakarya BB 0:09:11
60 Mattia Frapporti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:09:18
61 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation 0:09:21
62 Quentin Venner (Bel) Bingoal WB 0:09:28
63 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:09:55
64 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:10:05
65 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation 0:10:34
66 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix 0:10:40
67 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana-Premier Tech 0:11:04
68 Gleb Brussenskiy (Kaz) Astana-Premier Tech 0:11:17
69 Nils Sinschek (Ned) Abloc CT 0:11:22
70 Michel Gießelmann (Ger) Team SKS Sauerland NRW 0:11:41
71 Stijn Appel (Ned) Abloc CT 0:11:43
72 Mark Cavendish (GBr) Deceuninck-QuickStep 0:12:09
73 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 0:12:23
74 Kristoffer Halvorsen (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:12:29
75 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:12:36
76 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club
77 Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:12:39
78 Martin Pluto (Lat) Abloc CT
79 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
80 Igor Boev (Rus) Gazprom-RusVelo
81 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi
82 Aritz Bagües Kalparsoro (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
83 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
84 Péter Kusztor (Hun) Team Novo Nordisk
85 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
86 Erik Nordsaeter Resell (Nor) Uno-X Pro Cycling Team
87 Cormac McGeough (Irl) Wildlife Generation Pro Cycling 0:13:03
88 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:13:12
89 Artyom Zakharov (Kaz) Astana-Premier Tech 0:13:20
90 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation 0:13:50
91 Guy Sagiv (Isr) Israel Start-up Nation 0:14:17
92 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:14:57
93 Lars Kulbe (Ger) Team SKS Sauerland NRW 0:14:58
94 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Salcano Sakarya BB
95 Marti Vigo Del Arco (Spa) Androni Giocattoli-Sidermec
96 Kevin Kuhn (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti
97 Gabriel Muller (Fra) Burgos-BH
98 Jonathan Clarke (Aus) Wildlife Generation Pro Cycling
99 Ziga Jerman (Slo) Androni Giocattoli-Sidermec 0:15:03
100 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep 0:15:18
101 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:15:26
102 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep 0:15:32
103 Stanisław Aniołkowski (Pol) Bingoal WB 0:16:13
104 Georgios Bouglas (Gre) Salcano Sakarya BB 0:16:41
105 Bodi del Gorsso (Ned) Abloc CT 0:17:10
106 Fabio Christen (Swi) Nippo-Provence-PTS Conti 0:17:26
107 Marcel Meisen (Ger) Alpecin-Fenix
108 Kevin Reza (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:17:44
109 Halil Dogan (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:18:01
110 Lionel Taminiaux (Bel) Alpecin-Fenix 0:18:13
111 Sean De Bie (Bel) Bingoal WB 0:18:15
112 Kent Ross (USA) Wildlife Generation Pro Cycling 0:18:18
113 Eduard-Michael Grosu (Rom) Delko 0:18:24
114 Carmelo Urbano Fontiveros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
115 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Team Sapura Cycling 0:18:59
116 Matvey Mamykin (Rus) Nippo-Provence-PTS Conti 0:19:00
117 David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:19:03
118 Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
119 Siarhei Shauchenka (Blr) Minsk Cycling Club 0:19:08
120 Damiano Cima (Ita) Gazprom-RusVelo 0:19:26
121 Vasili Strokau (Blr) Minsk Cycling Club 0:19:28
122 Luca Mozzato (Ita) B&B Hotels p/b KTM 0:19:34
123 Elchin Asadov (Aze) Salcano Sakarya BB 0:19:39
124 Per Christian Münstermann (Ger) Team SKS Sauerland NRW 0:19:45
125 Muhammad Nur Aiman Rosli (Mas) Team Sapura Cycling 0:19:46
126 Emre Yavuz (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:19:59
127 Jonas Castrique (Bel) Bingoal WB 0:20:35
128 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
129 Jon Knolle (Ger) Team SKS Sauerland NRW 0:20:37
130 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club 0:20:42
131 Mamyr Stash (Rus) Spor Toto Cycling Team 0:20:43
132 Muhammad Zawawi Azman (Mas) Team Sapura Cycling
133 Ivar Slik (Ned) Abloc CT 0:21:05
134 Onur Balkan (Tur) Salcano Sakarya BB 0:21:21
135 Josu Etxeberria Azpilikueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:21:22
136 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Burgos-BH 0:21:25
137 Wesley Vercamst (Bel) Bingoal WB 0:21:38
138 Pierre Barbier (Fra) Delko 0:21:47
139 Tom Paquot (Bel) Bingoal WB 0:22:00
140 Manuel Peñalver Aniorte (Spa) Burgos-BH 0:22:29
141 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk 0:22:51
142 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:23:03
143 Tim Neffgen (Ger) Team SKS Sauerland NRW 0:24:22
144 Oliver Behringer (Swi) Team Novo Nordisk 0:25:46
145 Rasmus Tiller (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:25:49
146 Søren Wærenskjold (Nor) Uno-X Pro Cycling Team 0:26:12
147 Frederik Rodenberg Madsen (Den) Uno-X Pro Cycling Team 0:26:24
148 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep 0:26:28
149 Logan Lakota Phippen (USA) Team Novo Nordisk 0:27:45
150 Feritcan Samli (Tur) Spor Toto Cycling Team 0:28:22
151 Aliaksei Shnyrko (Blr) Minsk Cycling Club 0:30:29
152 Ivan Charniauski (Blr) Minsk Cycling Club 0:45:25
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments