fot. Getty Images

Mark Cavendish z drużyny Deceuninck-Quick Step potwierdził, że wrócił na dobre. Brytyjczyk wygrał trzeci etap wyścigu Tour of Turkey, który zakończył się finiszem peletonu. Trzecie miejsce w świetnym sprinterskim towarzystwie zajął mistrz Polski Stanisław Aniołkowski (Bingoal-Wallonie Bruxelles). 

Trzeci etap Wyścigu dookoła Turcji prowadził z Beysehir do Alanyi i liczył 212 kilometrów. Pierwsza część rywalizacji była pagórkowata z premią górską trzeciej kategorii, a następnie – po szybkim zjeździe – drugiej kategorii. Końcowe kilometry to płaski dojazd do mety w Alanyi, gdzie zgodnie z planem miała finiszować większa grupa.

Ucieczkę dnia stworzyło czterech zawodników: Nicola Venchiarutti (Androni Giocattoli – Sidermec), Iker Ballarin (Euskaltel-Euskadi), Umberto Poli (Team Novo Nordisk) oraz Ulises Alfredo Castillo (Wildlife Generation Pro Cycling).

Początkowo wynosząca około czterech minut przewaga uciekinierów znacząco zmniejszyła się po tej pagórkowatej części etapu i 77 kilometrów przed metą było to już tylko półtorej minuty. Odpowiedzialność za pracę w peletonie wzięły przede wszystkim drużyny Deceuninck-Quick Step oraz Israel Start-Up Nation.

Kolarzom towarzyszyła dobra, słoneczna pogoda, zatem mogli zrzucić nogawki czy rękawiczki z długimi palcami. Temperatura powietrza na linii mety wynosiła 19 stopni Celsjusza. Ostatecznie czteroosobowa ucieczka dnia została doścignięta 16 kilometrów przed metą. Generalnie w tej drugiej części etapu peleton jechał bardzo szybko, średnio około 50 km/h. Sprzyjały temu między innymi szerokie oraz stosunkowo dobrej jakości drogi.

Na ostatnich dziesięciu kilometrach do pracy w peletonie włączyły się także inne zespoły. Przede wszystkim Bingoal-Wallonie Bruxelles z dobrze ustawionym Stanisławem Aniołkowskim, Rally Cycling czy Minsk Cycling Club. Jednak na ostatnich 3-2 kilometrach wygraną drużyną w rywalizacji sprinterskich pociągów wydawała się drużyna Israel Start-Up Nation.

W rezultacie doszło do chaotycznego finiszu, w którym drugi dzień z rzędu najlepiej odnalazł się Mark Cavendish. Wielkie brawa należą się Staszkowi Aniołkowskiemu, który świetnie trzymał pozycję i dysponował bardzo dobrą prędkością. Dziś wmieszał się walkę najsilniejszych sprinterów tego wyścigu, którymi zdecydowanie są Cavendish i drugi dzisiaj Jasper Philipsen.

Wyniki trzeciego etapu:

Pozycja Kolarz Zespół Czas
1 CAVENDISH Mark Deceuninck – Quick Step 05:10:30
2 PHILIPSEN Jasper Alpecin-Fenix ,,
3 ANIOŁKOWSKI Stanisław Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
4 HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team ,,
5 GREIPEL André Israel Start-Up Nation ,,
6 BELLETTI Manuel EOLO-Kometa ,,
7 DE KLEIJN Arvid Rally Cycling ,,
8 TAMINIAUX Lionel Alpecin-Fenix ,,
9 GROSU Eduard-Michael DELKO ,,
10 LONARDI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
11 PEÑALVER Manuel Burgos-BH ,,
12 GONZÁLEZ David Caja Rural – Seguros RGA ,,
13 KULBE Lars Team SKS Sauerland NRW ,,
14 VERCAMST Wesley Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
15 GRANIGAN Noah Wildlife Generation Pro Cycling ,,
16 STASH Mamyr Spor Toto Cycling Team ,,
17 BARBIER Pierre DELKO ,,
18 SHAUCHENKA Siarhei Minsk Cycling Club ,,
19 WÆRENSKJOLD Søren Uno-X Pro Cycling Team ,,
20 CIMA Damiano Gazprom – RusVelo ,,
21 MALUCELLI Matteo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
22 LOBATO Juan José Euskaltel – Euskadi ,,
23 JERMAN Žiga Androni Giocattoli – Sidermec ,,
24 PERON Andrea Team Novo Nordisk ,,
25 BOUGLAS Georgios Salcano Sakarya BB Team ,,
26 IRIZAR Julen Euskaltel – Euskadi ,,
27 MÜNSTERMANN Per Team SKS Sauerland NRW ,,
28 DAEMEN Stijn ABLOC CT ,,
29 DIK Calvin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
30 RUMAC Josip Androni Giocattoli – Sidermec ,,
31 BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA ,,
32 MOZZATO Luca B&B Hotels p/b KTM ,,
33 WEULINK Meindert ABLOC CT ,,
34 BRUSSENSKIY Gleb Astana – Premier Tech ,,
35 KUDUS Merhawi Astana – Premier Tech ,,
36 ROSS Kent Wildlife Generation Pro Cycling ,,
37 RUBIO Diego Burgos-BH ,,
38 ZABEL Rick Israel Start-Up Nation ,,
39 JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step ,,
40 ÖRKEN Ahmet Team Sapura Cycling ,,
41 CASTRIQUE Jonas Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
42 ZAKHAROV Artyom Astana – Premier Tech ,,
43 BOL Jetse Burgos-BH ,,
44 PLUTO Martins ABLOC CT ,,
45 SMIT Willie Burgos-BH ,,
46 HODEG Álvaro José Deceuninck – Quick Step ,,
47 WACKERMANN Luca EOLO-Kometa ,,
48 SCHÖNBERGER Sebastian B&B Hotels p/b KTM ,,
49 PACHER Quentin B&B Hotels p/b KTM ,,
50 STALNOV Nikita Astana – Premier Tech ,,
51 ȚVETCOV Serghei Wildlife Generation Pro Cycling ,,
52 DÍAZ José Manuel DELKO ,,
53 TRACZ Szymon Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
54 CHARNIAUSKI Ivan Minsk Cycling Club ,,
55 HOEHN Alex Wildlife Generation Pro Cycling ,,
56 ABAY Burak Salcano Sakarya BB Team ,,
57 KUHN Kevin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
58 NYCH Artem Gazprom – RusVelo ,,
59 GAUTIER Cyril B&B Hotels p/b KTM ,,
60 NICOLAU Joel Caja Rural – Seguros RGA ,,
61 CHRISTEN Fabio Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
62 CHARMIG Anthon Uno-X Pro Cycling Team ,,
63 KONONENKO Mykhaylo Salcano Sakarya BB Team ,,
64 RAILEANU Cristian Team Sapura Cycling ,,
65 REGUERO Gabriel Spor Toto Cycling Team ,,
66 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
67 BOEV Igor Gazprom – RusVelo ,,
68 BRAVO Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,
69 SOBAL Yauhen Minsk Cycling Club ,,
70 CHEVALIER Maxime B&B Hotels p/b KTM ,,
71 ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin Team Sapura Cycling ,,
72 SLIK Ivar ABLOC CT ,,
73 SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo ,,
74 JOHANNESSEN Anders Halland Uno-X Pro Cycling Team ,,
75 MARENGO Umberto Bardiani-CSF-Faizanè ,,
76 COTÉ Pier-André Rally Cycling ,,
77 TIRYAKI Oguzhan Spor Toto Cycling Team ,,
78 ODA Hijiri Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
79 FERNÁNDEZ Delio DELKO ,,
80 VINE Jay Alpecin-Fenix ,,
81 KUSZTOR Péter Team Novo Nordisk ,,
82 EWART Jesse Team Sapura Cycling ,,
83 MANNION Gavin Rally Cycling ,,
84 SHNYRKO Alexei Minsk Cycling Club ,,
85 DEL GROSSO Bodi ABLOC CT ,,
86 KUZMIN Anton Gazprom – RusVelo ,,
87 SAMOILAU Branislau Minsk Cycling Club ,,
88 APPEL Stijn ABLOC CT ,,
89 CONTRERAS Rodrigo Astana – Premier Tech ,,
90 ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè ,,
91 BUTS Vitaliy Salcano Sakarya BB Team ,,
92 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa ,,
93 BOGLI Jonathan Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
94 VENCHIARUTTI Nicola Androni Giocattoli – Sidermec ,,
95 ADAMIETZ Johannes Team SKS Sauerland NRW ,,
96 HENTTALA Joonas Team Novo Nordisk ,,
97 LE TURNIER Mathias DELKO ,,
98 STROKAU Vasili Minsk Cycling Club ,,
99 SINSCHEK Nils ABLOC CT ,,
100 GIDICH Yevgeniy Astana – Premier Tech ,,
101 GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa ,,
102 GARCÍA Jhojan Caja Rural – Seguros RGA ,,
103 BALKAN Onur Salcano Sakarya BB Team ,,
104 MULLER Gabriel Burgos-BH ,,
105 KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix ,,
106 GOIKOETXEA Peio Euskaltel – Euskadi ,,
107 RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team ,,
108 CANTÓN Isaac Burgos-BH ,,
109 ROMO Javier Astana – Premier Tech ,,
110 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA ,,
111 BUDYAK Anatoliy Spor Toto Cycling Team ,,
112 CELANO Danilo Team Sapura Cycling ,,
113 BEHRINGER Oliver Team Novo Nordisk ,,
114 FINETTO Mauro DELKO ,,
115 VISCONTI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
116 RIVERA Kevin Bardiani-CSF-Faizanè ,,
117 VIGO Martí Androni Giocattoli – Sidermec ,,
118 ROLLAND Pierre B&B Hotels p/b KTM ,,
119 MCGEOUGH Cormac Wildlife Generation Pro Cycling ,,
120 FRAPPORTI Mattia EOLO-Kometa ,,
121 LOZANO David Team Novo Nordisk ,,
122 GIESSELMANN Michel Team SKS Sauerland NRW ,,
123 MAESTRI Mirco Bardiani-CSF-Faizanè ,,
124 KNOLLE Jon Team SKS Sauerland NRW ,,
125 ASADOV Elchin Salcano Sakarya BB Team ,,
126 CHERKASOV Nikolay Gazprom – RusVelo ,,
127 REZA Kévin B&B Hotels p/b KTM ,,
128 PHIPPEN Logan Team Novo Nordisk ,,
129 BAZHKOU Stanislau Minsk Cycling Club ,,
130 YAVUZ Emre Spor Toto Cycling Team ,,
131 AZURMENDI Ibai Euskaltel – Euskadi ,,
132 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
133 TONELLI Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè ,,
134 DE BIE Sean Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
135 ARANBURU Jokin Euskaltel – Euskadi ,,
136 CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation ,,
137 KEISSE Iljo Deceuninck – Quick Step ,,
138 NEFFGEN Tim Team SKS Sauerland NRW ,,
139 SAYAR Mustafa Salcano Sakarya BB Team ,,
140 RICHARDSON Alexander Alpecin-Fenix ,,
141 MEISEN Marcel Alpecin-Fenix ,,
142 BALLARIN Iker Euskaltel – Euskadi ,,
143 AZMAN Muhamad Zawawi Team Sapura Cycling ,,
144 ZAKARIA Akmal Hakim Team Sapura Cycling ,,
145 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation ,,
146 MURPHY Kyle Rally Cycling ,,
147 CASTILLO Ulises Alfredo Wildlife Generation Pro Cycling ,,
148 SAGIV Guy Israel Start-Up Nation ,,
149 DOĞAN Halil İbrahim Spor Toto Cycling Team ,,
150 SEVILLA Diego Pablo EOLO-Kometa ,,
151 BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation ,,
152 URBANO Carmelo Caja Rural – Seguros RGA ,,
153 ORONTE Emerson Rally Cycling ,,
154 RIVI Samuele EOLO-Kometa ,,
155 VENNER Quentin Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
156 CLARKE Jonathan Wildlife Generation Pro Cycling ,,
157 ŞAMLI Ferit Spor Toto Cycling Team ,,
158 MAMYKIN Matvey Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
159 SUTER Joel Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
160 LÓPEZ-CÓZAR Juan Antonio Burgos-BH ,,
161 ETXEBERRIA Josu Caja Rural – Seguros RGA ,,
162 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation ,,
163 ZUKOWSKY Nickolas Rally Cycling 00:24
164 RODENBERG Frederik Uno-X Pro Cycling Team ,,
165 POLI Umberto Team Novo Nordisk 00:54
166 MODOLO Sacha Alpecin-Fenix ,,
167 STEELS Stijn Deceuninck – Quick Step 01:25
168 PAQUOT Tom Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
169 TILLER Rasmus Uno-X Pro Cycling Team 02:17
DNS BERTHET Clément DELKO

 

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

Pozycja ▼▲ Kolarz Zespół Czas
1 CAVENDISH Mark Deceuninck – Quick Step 10:03:14
2 ▲1 PHILIPSEN Jasper Alpecin-Fenix 00:08
3 ▼1 DE KLEIJN Arvid Rally Cycling 00:10
4 HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team 00:14
5 GREIPEL André Israel Start-Up Nation 00:16
6 ▲8 ANIOŁKOWSKI Stanisław Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
7 ▼1 BARBIER Pierre DELKO ,,
8 ▼1 ZAKHAROV Artyom Astana – Premier Tech 00:17
9 ▲82 BRAVO Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,
10 ▼2 DE BIE Sean Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
11 TRACZ Szymon Team NIPPO-Provence-PTS Conti 00:18
12 ▼2 BUTS Vitaliy Salcano Sakarya BB Team ,,
13 ▲130 ROLLAND Pierre B&B Hotels p/b KTM ,,
14 ▲102 LE TURNIER Mathias DELKO 00:19
15 ▼3 LONARDI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè 00:20
16 ▼3 PEÑALVER Manuel Burgos-BH ,,
17 GROSU Eduard-Michael DELKO ,,
18 ▲2 BELLETTI Manuel EOLO-Kometa ,,
19 ▼4 WÆRENSKJOLD Søren Uno-X Pro Cycling Team ,,
20 ▲1 KULBE Lars Team SKS Sauerland NRW ,,
21 ▼3 LOBATO Juan José Euskaltel – Euskadi ,,
22 ▼3 PERON Andrea Team Novo Nordisk ,,
23 ▲1 GRANIGAN Noah Wildlife Generation Pro Cycling ,,
24 ▼1 STASH Mamyr Spor Toto Cycling Team ,,
25 ▼9 PLUTO Martins ABLOC CT ,,
26 ▲2 TAMINIAUX Lionel Alpecin-Fenix ,,
27 ▼1 VERCAMST Wesley Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
28 ▼3 RUMAC Josip Androni Giocattoli – Sidermec ,,
29 ▼2 BOUGLAS Georgios Salcano Sakarya BB Team ,,
30 SHAUCHENKA Siarhei Minsk Cycling Club ,,
31 ▲6 CIMA Damiano Gazprom – RusVelo ,,
32 ▲2 MÜNSTERMANN Per Team SKS Sauerland NRW ,,
33 ▲10 GONZÁLEZ David Caja Rural – Seguros RGA ,,
34 ▼1 BRUSSENSKIY Gleb Astana – Premier Tech ,,
35 ▼4 CASTRIQUE Jonas Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
36 ▲3 DIK Calvin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
37 ▼5 SMIT Willie Burgos-BH ,,
38 ▼2 ÖRKEN Ahmet Team Sapura Cycling ,,
39 ▼17 DEL GROSSO Bodi ABLOC CT ,,
40 ▼2 PACHER Quentin B&B Hotels p/b KTM ,,
41 ▲1 WACKERMANN Luca EOLO-Kometa ,,
42 ▲6 KUDUS Merhawi Astana – Premier Tech ,,
43 ▲1 SCHÖNBERGER Sebastian B&B Hotels p/b KTM ,,
44 ▼15 ODA Hijiri Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
45 ▲12 IRIZAR Julen Euskaltel – Euskadi ,,
46 ▼1 HOEHN Alex Wildlife Generation Pro Cycling ,,
47 ▲2 STALNOV Nikita Astana – Premier Tech ,,
48 ▼7 MARENGO Umberto Bardiani-CSF-Faizanè ,,
49 ▲13 WEULINK Meindert ABLOC CT ,,
50 ▲8 BOL Jetse Burgos-BH ,,
51 SEPÚLVEDA Eduardo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
52 ▲16 DAEMEN Stijn ABLOC CT ,,
53 ▼18 GIDICH Yevgeniy Astana – Premier Tech ,,
54 ▲5 ȚVETCOV Serghei Wildlife Generation Pro Cycling ,,
55 ▼2 BOEV Igor Gazprom – RusVelo ,,
56 ▼10 KUSZTOR Péter Team Novo Nordisk ,,
57 ▲10 HODEG Álvaro José Deceuninck – Quick Step ,,
58 ▲20 JERMAN Žiga Androni Giocattoli – Sidermec ,,
59 ▲12 BAGÜES Aritz Caja Rural – Seguros RGA ,,
60 ▲1 DÍAZ José Manuel DELKO ,,
61 ▲5 KONONENKO Mykhaylo Salcano Sakarya BB Team ,,
62 ▲8 CHARNIAUSKI Ivan Minsk Cycling Club ,,
63 ▲20 RUBIO Diego Burgos-BH ,,
64 ▲25 MOZZATO Luca B&B Hotels p/b KTM ,,
65 ▼18 ROMO Javier Astana – Premier Tech ,,
66 ▲7 NYCH Artem Gazprom – RusVelo ,,
67 ▲33 MALUCELLI Matteo Androni Giocattoli – Sidermec ,,
68 ▼5 VINE Jay Alpecin-Fenix ,,
69 ▲3 CHRISTEN Fabio Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
70 ▲20 ZABEL Rick Israel Start-Up Nation ,,
71 ▲9 GAUTIER Cyril B&B Hotels p/b KTM ,,
72 ▼17 GOIKOETXEA Peio Euskaltel – Euskadi ,,
73 ▲2 RAILEANU Cristian Team Sapura Cycling ,,
74 ▼22 SÁEZ Héctor Caja Rural – Seguros RGA ,,
75 ▲9 ABAY Burak Salcano Sakarya BB Team ,,
76 ▼2 CHEVALIER Maxime B&B Hotels p/b KTM ,,
77 ▼37 MEISEN Marcel Alpecin-Fenix ,,
78 ▲27 ROSS Kent Wildlife Generation Pro Cycling ,,
79 ▲3 FERNÁNDEZ Delio DELKO ,,
80 ▲6 JOHANNESSEN Anders Halland Uno-X Pro Cycling Team ,,
81 ▲12 CHARMIG Anthon Uno-X Pro Cycling Team ,,
82 ▼6 APPEL Stijn ABLOC CT ,,
83 ▼18 BEHRINGER Oliver Team Novo Nordisk ,,
84 ▲4 SHALUNOV Evgeny Gazprom – RusVelo ,,
85 ▼25 FRAPPORTI Mattia EOLO-Kometa ,,
86 ▼30 ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
87 ▼8 CONTRERAS Rodrigo Astana – Premier Tech ,,
88 ▲11 NICOLAU Joel Caja Rural – Seguros RGA ,,
89 ▼4 SHNYRKO Alexei Minsk Cycling Club ,,
90 ▼40 CASTILLO Ulises Alfredo Wildlife Generation Pro Cycling ,,
91 ▲4 ROSLI Muhammad Nur Aiman Bin Team Sapura Cycling ,,
92 ▼5 MANNION Gavin Rally Cycling ,,
93 ▼16 RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team ,,
94 ▲17 KUHN Kevin Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
95 ▲1 KUZMIN Anton Gazprom – RusVelo ,,
96 ▲5 SAMOILAU Branislau Minsk Cycling Club ,,
97 ▲1 ADAMIETZ Johannes Team SKS Sauerland NRW ,,
98 ▲4 BOGLI Jonathan Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
99 ▼5 KRIEGER Alexander Alpecin-Fenix ,,
100 ▼3 BALKAN Onur Salcano Sakarya BB Team ,,
101 ▼32 DOWSETT Alex Israel Start-Up Nation ,,
102 ▼21 ARANBURU Jokin Euskaltel – Euskadi ,,
103 ▲7 STROKAU Vasili Minsk Cycling Club ,,
104 ▲25 REGUERO Gabriel Spor Toto Cycling Team ,,
105 ▲18 TIRYAKI Oguzhan Spor Toto Cycling Team ,,
106 ▲20 SOBAL Yauhen Minsk Cycling Club ,,
107 ▲10 ZOCCARATO Samuele Bardiani-CSF-Faizanè ,,
108 ▲7 SINSCHEK Nils ABLOC CT ,,
109 ▼17 SAYAR Mustafa Salcano Sakarya BB Team ,,
110 ▲9 HENTTALA Joonas Team Novo Nordisk ,,
111 ▼3 VIGO Martí Androni Giocattoli – Sidermec ,,
112 ▼9 BAZHKOU Stanislau Minsk Cycling Club ,,
113 ▲5 GAVAZZI Francesco EOLO-Kometa ,,
114 ▲13 EWART Jesse Team Sapura Cycling ,,
115 ▼9 MAESTRI Mirco Bardiani-CSF-Faizanè ,,
116 ▲4 GARCÍA Jhojan Caja Rural – Seguros RGA ,,
117 ▼3 BUDYAK Anatoliy Spor Toto Cycling Team ,,
118 ▲6 VENCHIARUTTI Nicola Androni Giocattoli – Sidermec ,,
119 ▼7 CHERKASOV Nikolay Gazprom – RusVelo ,,
120 ▼16 BALLARIN Iker Euskaltel – Euskadi ,,
121 ▼12 AZURMENDI Ibai Euskaltel – Euskadi ,,
122 ▼9 ASADOV Elchin Salcano Sakarya BB Team ,,
123 ▲14 COTÉ Pier-André Rally Cycling ,,
124 ▼3 KNOLLE Jon Team SKS Sauerland NRW ,,
125 ▲3 CELANO Danilo Team Sapura Cycling ,,
126 ▲7 MULLER Gabriel Burgos-BH ,,
127 ▼2 LOZANO David Team Novo Nordisk ,,
128 ▲2 VISCONTI Giovanni Bardiani-CSF-Faizanè ,,
129 ▼7 KEISSE Iljo Deceuninck – Quick Step ,,
130 ▲5 CANTÓN Isaac Burgos-BH ,,
131 REZA Kévin B&B Hotels p/b KTM ,,
132 ▲17 ALBANESE Vincenzo EOLO-Kometa ,,
133 ▲3 PHIPPEN Logan Team Novo Nordisk ,,
134 ▲8 RIVERA Kevin Bardiani-CSF-Faizanè ,,
135 ▼1 ZAKARIA Akmal Hakim Team Sapura Cycling ,,
136 ▲5 TONELLI Alessandro Bardiani-CSF-Faizanè ,,
137 ▼5 CLARKE Jonathan Wildlife Generation Pro Cycling ,,
138 ▲2 NEFFGEN Tim Team SKS Sauerland NRW ,,
139 ▲14 GIESSELMANN Michel Team SKS Sauerland NRW ,,
140 ▼2 MURPHY Kyle Rally Cycling ,,
141 ▲16 FINETTO Mauro DELKO ,,
142 ▲6 YAVUZ Emre Spor Toto Cycling Team ,,
143 ▼4 SAGIV Guy Israel Start-Up Nation ,,
144 ▲12 MCGEOUGH Cormac Wildlife Generation Pro Cycling ,,
145 ▲2 RICHARDSON Alexander Alpecin-Fenix ,,
146 ▼2 SEVILLA Diego Pablo EOLO-Kometa ,,
147 ▲4 AZMAN Muhamad Zawawi Team Sapura Cycling ,,
148 ▼3 ORONTE Emerson Rally Cycling ,,
149 ▼3 RIVI Samuele EOLO-Kometa ,,
150 DOĞAN Halil İbrahim Spor Toto Cycling Team ,,
151 ▲3 BERWICK Sebastian Israel Start-Up Nation ,,
152 LÓPEZ-CÓZAR Juan Antonio Burgos-BH ,,
153 ▲2 URBANO Carmelo Caja Rural – Seguros RGA ,,
154 ▲6 VENNER Quentin Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
155 ▲3 ETXEBERRIA Josu Caja Rural – Seguros RGA ,,
156 ▲5 MAMYKIN Matvey Team NIPPO-Provence-PTS Conti ,,
157 ▲5 SUTER Joel Bingoal Pauwels Sauces WB ,,
158 ▼104 ZUKOWSKY Nickolas Rally Cycling 00:44
159 ▼150 SLIK Ivar ABLOC CT 00:48
160 ▲7 BRÄNDLE Matthias Israel Start-Up Nation 01:19
161 ▲3 RODENBERG Frederik Uno-X Pro Cycling Team 01:20
162 ▲6 CIMOLAI Davide Israel Start-Up Nation 01:31
163 ▲3 ŞAMLI Ferit Spor Toto Cycling Team 01:44
164 ▼100 PAQUOT Tom Bingoal Pauwels Sauces WB 01:45
165 ▼6 STEELS Stijn Deceuninck – Quick Step ,,
166 ▼3 POLI Umberto Team Novo Nordisk 01:47
167 ▼2 MODOLO Sacha Alpecin-Fenix 02:00
168 ▲1 JAKOBSEN Fabio Deceuninck – Quick Step 02:06
169 ▲1 TILLER Rasmus Uno-X Pro Cycling Team 05:32

 

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Slav
Slav

Bravo Stasiu ! Forma rośnie .
Cav moze tylko obecnie tak słabo obsadzone wyścigi wygrywać jak ToT , choc kto wie do czego dojdzie .
Generalnie Tour of Turkey to nedza

Slav
Slav

Bardzo cieszy powrót Fabio Jacobsena 🙂