fot. Deceuninck-Quick-Step/Getty Images Sport

Po przedłużeniu kontraktu przez Remco Evenepoela, wszystko wskazuje na to, że kolejna gwiazda Deceuninck – Quick Step pozostanie na pokładzie. Tym razem mowa o Kasperze Asgreenie.

Ostatnie kilka tygodni to zdecydowanie najlepszy okres w karierze Kaspera Asgreena. Duńczyk okazał się objawieniem i największą gwiazdą brukowej kampanii, wygrywając zarówno Ronde van Vlaanderen, jak i E3 Saxo Bank Classic. Od razu po jego triumfie w monumencie rozpoczęto dywagacje, czy wciąż poszukujący sponsora Patrick Lefevere będzie w stanie zatrzymać swoją gwiazdę. Dziś wszystko wskazuje na to, że może mu się to udać.

Nowe informacje w sprawie Asgreena podał portal Feltet.dk. Według niego, aktualny mistrz Danii prowadzi już rozmowy ze swoją dotychczasową drużyną i naprawdę niewiele brakuje, by obie strony doszły do porozumienia.

Cała sytuacja jest o tyle zaskakująca, że nie tak dawno Patrick Lefevere mówił otwarcie o tym, iż pozostałe ekipy proponują jego zawodnikom zdecydowanie więcej, niż on sam może zaoferować. Dodatkowo Asgreen przyznawał, że od sezonu 2022 chce być zdecydowanym liderem swojego zespołu. Wygląda więc na to, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się wielu ciekawych ruchów na rynku transferowym.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments