fot. ASO / Pauline Ballet

Drugim etapem hiszpańskiego wyścigu będzie jazda indywidualna na czas w Banyoles. Przedstawiamy kolejność startów poszczególnych kolarzy.

Ponad 18 kilometrów w Banyoles będą mieli dziś do przejechania zawodnicy walczący o triumf w Volta Ciclista a Catalunya. “Czasówka” jest dość wymagająca, a pierwsza jej część jest pofałdowana. Po “półmetku” na kolarzy czekają liczne zakręty i progi zwalniające.

Jako pierwszy na rampie startowej miał pojawić się Jan Bakelants (Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux) o 13.42. Jednak przez kontuzję odniesioną na wczorajszym etapie Belg ostatecznie wycofał się z rywalizacji. Tym samym to młody Karel Vacek (Team Qhubeka ASSOS) był pierwszym kolarzem, który wystartował do drugiego etapu.

Ponad pół godziny po nim wystartuje Tomasz Marczyński (Lotto Soudal), a Łukasz Owsian (Team Arkéa Samsic) rozpocznie samotną walkę z czasem o 14.52.

Pierwszym, który powinien wykręcić naprawdę dobry czas będzie Josef Černý (Deceuninck – Quick Step). W walce o zwycięstwo powinni liczyć się przede wszystkim: Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick Step) – 14.12; Rohan Dennis (INEOS Grenadiers) – 15.03; Brandon McNulty (UAE-Team Emirates) – 15.40; Geraint Thomas (INEOS Grenadiers) – 15.56 i João Almeida (Deceuninck – Quick Step) – 15.59.

Kolejność startów do jazdy indywidualnej na czas Volta Ciclista a Catalunya 2021:

1  JAN BAKELANTS INTERMARCH – WANTY – GOBERT MAT RIAUX 13:41
2  KAREL VACEK TEAM QHUBEKA ASSOS 13:42
3  JAN HIRT INTERMARCH – WANTY – GOBERT MAT RIAUX 13:43
4  CONNOR BROWN TEAM QHUBEKA ASSOS 13:44
5  ALEXANDER EVANS INTERMARCH – WANTY – GOBERT MAT RIAUX 13:45
6  FREDERIK WANDAHL BORA – HANSGROHE 13:46
7  ALAN RIOU TEAM ARKEA – SAMSIC 13:47
8  LUKE ROWE INEOS GRENADIERS 13:48
9  TONY GALLOPIN AG2R CITROEN TEAM 13:49
10  JONAS WILSLY ASTANA – PREMIER TECH 13:50
11  ARTEM NYCH GAZPROM – RUSVELO 13:51
12  WOUTER POELS BAHRAIN VICTORIOUS 13:52
13  DMITRII STRAKHOV GAZPROM – RUSVELO 13:53
14  JOSEF CERNÝ DECEUNINCK – QUICK-STEP 13:54
15  PAVEL KOCHETKOV GAZPROM – RUSVELO 13:55
16  JAAKKO HANNINEN AG2R CITROEN TEAM 13:56
17  DIEGO ANDRES CAMARGO EF EDUCATION – NIPPO 13:57
18  VADIM PRONSKIY ASTANA – PREMIER TECH 13:58
19  SERGEI CHERNETSKII GAZPROM – RUSVELO 13:59
20  BENJAMIN KING RALLY CYCLING 14:00
21  LAURENT PICHON TEAM ARKEA – SAMSIC 14:01
22  WILLIAM BONNET GROUPAMA – FDJ 14:02
23  BEN GASTAUER AG2R CITROEN TEAM 14:03
24  ANTOINE DUCHESNE GROUPAMA – FDJ 14:04
25  JORDI MEEUS BORA – HANSGROHE 14:05
26  MATTHIEU LADAGNOUS GROUPAMA – FDJ 14:06
27  NICKOLAS ZUKOWSKY RALLY CYCLING 14:07
28  KILIAN FRANKINY TEAM QHUBEKA ASSOS 14:08
29  FERNANDO BARCELO COFIDIS 14:09
30  SANDER ARMEE TEAM QHUBEKA ASSOS 14:10
31  THYMEN ARENSMAN TEAM DSM 14:11
32  RÉMI CAVAGNA DECEUNINCK – QUICK-STEP 14:12
33  DENIS NEKRASOV GAZPROM – RUSVELO 14:13
34  OMER GOLDSTEIN ISRAEL START-UP NATION 14:14
35  GOTZON MARTIN EUSKALTEL – EUSKADI 14:15
36  MAX KANTER TEAM DSM 14:16
37  TOMASZ MARCZYŃSKI LOTTO SOUDAL 14:17
38  REINARDT JANSE TEAM QHUBEKA ASSOS 14:18
39  SAVVA NOVIKOV EQUIPO KERN PHARMA 14:19
40  ALEXANDER CATAFORD ISRAEL START-UP NATION 14:20
41  JUAN JOSE LOBATO EUSKALTEL – EUSKADI 14:21
42  MATTEO BADILATTI GROUPAMA – FDJ 14:22
43  ANTONIO JESUS SOTO EUSKALTEL – EUSKADI 14:23
44  RETO HOLLENSTEIN ISRAEL START-UP NATION 14:24
45  LUIS ANGEL MATE EUSKALTEL – EUSKADI 14:25
46  SERGIO SAMITIER MOVISTAR TEAM 14:26
47  MICHEL RIES TREK – SEGAFREDO 14:27
48  SYLVAIN MONIQUET LOTTO SOUDAL 14:28
49  NATNAEL BERHANE COFIDIS 14:29
50  ANTONIO PEDRERO MOVISTAR TEAM 14:30
51  DRIES DEVENYNS DECEUNINCK – QUICK-STEP 14:31
52  PETER SAGAN BORA – HANSGROHE 14:32
53  NATHAN BROWN RALLY CYCLING 14:33
54  BOB JUNGELS AG2R CITROEN TEAM 14:34
55  TEJAY VAN GARDEREN EF EDUCATION – NIPPO 14:35
56  JUAN SEBASTIAN MOLANO UAE TEAM EMIRATES 14:36
57  HERMANN PERNSTEINER BAHRAIN VICTORIOUS 14:37
58  ANDRES CAMILO ARDILA UAE TEAM EMIRATES 14:38
59  DOMEN NOVAK BAHRAIN VICTORIOUS 14:39
60  MARTI MARQUEZ EQUIPO KERN PHARMA 14:40
61  ATTILA VALTER GROUPAMA – FDJ 14:41
62  SEAN BENNETT TEAM QHUBEKA ASSOS 14:42
63  GAVIN MANNION RALLY CYCLING 14:43
64  DARIO CATALDO MOVISTAR TEAM 14:44
65  COLIN JOYCE RALLY CYCLING 14:45
66  FRANÇOIS BIDARD AG2R CITROEN TEAM 14:46
67  THOMAS CHAMPION COFIDIS 14:47
68  CLEMENT VENTURINI AG2R CITROEN TEAM 14:48
69  CHRIS FROOME ISRAEL START-UP NATION 14:49
70  JOSEPH LLOYD DOMBROWSKI UAE TEAM EMIRATES 14:50
71  LOUIS MEINTJES INTERMARCH – WANTY – GOBERT MAT RIAUX 14:51
72  ŁUKASZ OWSIAN TEAM ARKEA – SAMSIC 14:52
73  JOSEPH ROSSKOPF RALLY CYCLING 14:53
74  MERHAWI KUDUS ASTANA – PREMIER TECH 14:54
75  BEN ZWIEHOFF BORA – HANSGROHE 14:55
76  JEREMY BELLICAUD INTERMARCH – WANTY – GOBERT MAT RIAUX 14:56
77  SIMON GUGLIELMI GROUPAMA – FDJ 14:57
78  MATIS LOUVEL TEAM ARKEA – SAMSIC 14:58
79  REIN TAARAMÄE INTERMARCH – WANTY – GOBERT MAT RIAUX 14:59
80  THOMAS DE GENDT LOTTO SOUDAL 15:00
81  ROBERT BRITTON RALLY CYCLING 15:01
82  URKO BERRADE EQUIPO KERN PHARMA 15:02
83  ROHAN DENNIS INEOS GRENADIERS 15:03
84  BRENT BOOKWALTER TEAM BIKEEXCHANGE 15:04
85  STEPHEN WILLIAMS BAHRAIN VICTORIOUS 15:05
86  MARC SOLER MOVISTAR TEAM 15:06
87  KENNY ELISSONDE TREK – SEGAFREDO 15:07
88  JONATHAN CASTROVIEJO INEOS GRENADIERS 15:08
89  CHAD HAGA TEAM DSM 15:09
90  MIKEL BIZKARRA EUSKALTEL – EUSKADI 15:10
91  GEORGE BENNETT TEAM JUMBO – VISMA 15:11
92  TANEL KANGERT TEAM BIKEEXCHANGE 15:12
93  CHRIS HARPER TEAM JUMBO – VISMA 15:13
94  JONATHAN CAICEDO EF EDUCATION – NIPPO 15:14
95  JUAN PEDRO LOPEZ TREK – SEGAFREDO 15:15
96  JOSE HERRADA COFIDIS 15:16
97  DANIEL ALEJANDR MENDEZ EQUIPO KERN PHARMA 15:17
98  GIANLUCA BRAMBILLA TREK – SEGAFREDO 15:18
99  DAVID DE LA CRUZ UAE TEAM EMIRATES 15:19
100  SEPP KUSS TEAM JUMBO – VISMA 15:20
101  SANTIAGO BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS 15:21
102  LUCAS HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE 15:22
103  ROGER ADRIA EQUIPO KERN PHARMA 15:23
104  MICHAEL STORER TEAM DSM 15:24
105  KOEN BOUWMAN TEAM JUMBO – VISMA 15:25
106  JAIME CASTRILLO EQUIPO KERN PHARMA 15:26
107  ROMAN KREUZIGER GAZPROM – RUSVELO 15:27
108  RIGOBERTO URAN EF EDUCATION – NIPPO 15:28
109  SIMON PHILIP YATES TEAM BIKEEXCHANGE 15:29
110  MIKEL ITURRIA EUSKALTEL – EUSKADI 15:30
111  HUGH JOHN CARTHY EF EDUCATION – NIPPO 15:31
112  HARM VANHOUCKE LOTTO SOUDAL 15:32
113  RICHIE PORTE INEOS GRENADIERS 15:33
114  SÉBASTIEN REICHENBACH GROUPAMA – FDJ 15:34
115  ILNUR ZAKARIN GAZPROM – RUSVELO 15:35
116  STEFF CRAS LOTTO SOUDAL 15:36
117  STEFAN DE BOD ASTANA – PREMIER TECH 15:37
118  JAMES KNOX DECEUNINCK – QUICK-STEP 15:38
119  ANTWAN TOLHOEK TEAM JUMBO – VISMA 15:39
120  BRANDON MCNULTY UAE TEAM EMIRATES 15:40
121  CARLOS VERONA MOVISTAR TEAM 15:41
122  CHRISTOPHER HAMILTON TEAM DSM 15:42
123  FAUSTO MASNADA DECEUNINCK – QUICK-STEP 15:43
124  WILCO KELDERMAN BORA – HANSGROHE 15:44
125  ADAM YATES INEOS GRENADIERS 15:45
126  JOAN BOU EUSKALTEL – EUSKADI 15:46
127  NICOLAS EDET COFIDIS 15:47
128  STEVEN KRUIJSWIJK TEAM JUMBO – VISMA 15:48
129  CLÉMENT CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM 15:49
130  MICHAEL WOODS ISRAEL START-UP NATION 15:50
131  JHOAN ESTEBAN CHAVES TEAM BIKEEXCHANGE 15:51
132  DANIEL MARTIN ISRAEL START-UP NATION 15:52
133  ROBERT GESINK TEAM JUMBO – VISMA 15:53
134  OSCAR RODRIGUEZ ASTANA – PREMIER TECH 15:54
135  RUBÉN FERNANDEZ COFIDIS 15:55
136  GERAINT THOMAS INEOS GRENADIERS 15:56
137  ROB POWER TEAM QHUBEKA ASSOS 15:57
138  SIMONE PETILLI INTERMARCH – WANTY – GOBERT MAT RIAUX 15:58
139  JOÃO ALMEIDA DECEUNINCK – QUICK-STEP 15:59
140  CALLUM SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE 16:00
141  JAI HINDLEY TEAM DSM 16:01
142  MATTIAS JENSEN TREK – SEGAFREDO 16:02
143  MARC HIRSCHI UAE TEAM EMIRATES 16:03
144  RICHARD CARAPAZ INEOS GRENADIERS 16:04
145  GIULIO CICCONE TREK – SEGAFREDO 16:05
146  ANTHONY DELAPLACE TEAM ARKEA – SAMSIC 16:06
147  HAROLD ALFONSO TEJADA ASTANA – PREMIER TECH 16:07
148  ENRIC MAS MOVISTAR TEAM 16:08
149  ELIE GESBERT TEAM ARKEA – SAMSIC 16:09
150  NICOLAS ROCHE TEAM DSM 16:10
151  NAIRO QUINTANA TEAM ARKEA – SAMSIC 16:11
152  FRANCISCO GALVAN EQUIPO KERN PHARMA 16:12
153  RUBEN GUERREIRO EF EDUCATION – NIPPO 16:13
154  DARYL IMPEY ISRAEL START-UP NATION 16:14
155  MAXIM VAN GILS LOTTO SOUDAL 16:15
156  MICHAEL VALGREN HUNDAHL EF EDUCATION – NIPPO 16:17
157  ALEXANDER KAMP TREK – SEGAFREDO 16:19
158  ALEJANDRO VALVERDE MOVISTAR TEAM 16:21
159  IDE SCHELLING BORA – HANSGROHE 16:23
160  MATEJ MOHORIC BAHRAIN VICTORIOUS 16:25
161  DION SMITH TEAM BIKEEXCHANGE 16:27
162  LENNARD KÄMNA BORA – HANSGROHE 16:29
163  RÉMY ROCHAS COFIDIS 16:31
164  LUIS LEÓN SANCHEZ ASTANA – PREMIER TECH 16:33
165  ANDREAS LORENTZ KRON LOTTO SOUDAL 16:35

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments