fot. Tirreno-Adriatico

Holender Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix) triumfował na trzecim etapie wyścigu Tirreno-Adriatico. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Belg Wout van Aert (Jumbo-Visma).

Trzeci etap Tirreno-Adriatico był najdłuższym w tegorocznej edycji. Kolarze na trasie z Monticiano do Gualdo Tadino musieli przejechać 219 kilometrów. W pierwszej części odcinka zawodnicy musieli zmierzyć się z kilkoma nieoznaczonymi podjazdami. Organizatorzy przygotowali na dziś tylko jedną górską i jedną lotną premię.

Po starcie od peletonu odjechała pięcioosobowa ucieczka, w której znaleźli się: Mark Padun (Bahrain – Victorious), Davide Bais (EOLO-Kometa), Tobias Ludvigsson (Groupama – FDJ), Guillaume Boivin (Israel Start-Up Nation) oraz Niki Terpstra (Team Total Direct Energie). Gdy do mety pozostawało 60-kilometrów uciekinierzy mieli niemal sześć minut przewagi nad peletonem prowadzonym przez zespół Jumbo-Visma i ekipę Alpecin-Fenix. Nieco wcześniej wyścig opuścił australijski sprinter Caleb Ewan. Zawodnik zespołu Lotto Soudal ma zamiar skupić się na doszlifowaniu swojej formy przed wyścigiem Mediolan – San Remo.

W dalszej części rywalizacji uciekinierzy zgodnie współpracowali i próbowali, jak najdłużej utrzymać się na czele wyścigu. Na 23-kilometry przed metą harcownicy mieli jeszcze niemal dwie minuty przewagi nad rozpędzonym peletonem. W międzyczasie w peletonie problemy techniczne ze swoim rowerem miał kolarz zespołu INEOS Grenadiers – Pavel Sivakov. Rosjanin chwilę później zdołał powrócić do grupy zasadniczej.

11-kilometrów przed metą z grona uciekinierów odpadł Szwed Tobias Ludvigsson. Chwilę później ten sam los spotkał Włocha Davide Baisa. Pozostała trójka uciekinierów dzielnie walczyła i na 5000 metrów przed metą miała około 20 sekund przewagi nad peletonem. Terpstra, Boivin i Padun zgodnie ze sobą współpracowali. Chwilę później doszło do kraksy, w której ucierpiał między innymi Daniel Oss (BORA – hansgrohe) oraz Stefan Kung (Groupama-FDJ).

W końcu akcja harcowników zakończyła się na 2500 metrów przed końcową kreską. Na dobrej pozycji La Flamme Rouge minął lider wyścigu Wout van Aert. Najlepszy na końcowych metrach okazał się Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix). Drugi był Wout Van Aert (Jumbo-Visma). Trzecie miejsce zajął sprinter zespołu Deceuninck-Quick-Step Davide Ballerini.

Wyniki trzeciego etapu:

1 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 5:24:18
2 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma
3 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep
4 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo
5 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
6 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
7 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team
8 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
9 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team
10 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation
11 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech
12 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie
13 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange
14 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ
15 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep
16 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
17 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
18 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
19 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
20 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo
21 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie
22 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
23 Romain Bardet (Fra) Team DSM
24 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
25 Marc Soler (Spa) Movistar Team
26 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos
27 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech
28 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious
29 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
30 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
31 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
32 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
33 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos
34 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep
35 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma
36 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ
37 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
38 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo
39 Max Kanter (Ger) Team DSM
40 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie
41 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
42 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Total Direct Energie
43 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
44 Davide Villella (Ita) Movistar Team
45 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
46 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
47 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
48 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:0:18
49 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:0:19
50 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:0:20
51 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
52 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers
53 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
54 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange
55 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
56 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
57 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic
58 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
59 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis
60 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team
61 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:0:26
62 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:0:29
63 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
64 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo
65 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team
66 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM
67 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo 0:0:38
68 Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo 0:0:42
69 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:0:48
70 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:0:52
71 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech
72 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma
73 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious 0:0:56
74 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
75 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:01:05
76 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:08
77 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
78 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
79 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic
80 Nikias Arndt (Ger) Team DSM 0:01:13
81 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos 0:01:29
82 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos
83 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos
84 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos
85 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:37
86 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
87 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation
88 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
89 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
90 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 0:01:44
91 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
92 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange 0:01:51
93 Nico Denz (Ger) Team DSM
94 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo 0:02:04
95 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange
96 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech 0:02:12
97 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo
98 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo 0:02:20
99 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
100 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers
101 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers
102 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
103 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team
104 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo
105 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
106 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team
107 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team
108 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
109 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
110 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal
111 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
112 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation
113 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
114 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation
115 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo
116 Eros Capecchi (Ita) Bahrain Victorious
117 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
118 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
119 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
120 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:02:25
121 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
122 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
123 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:02:28
124 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:02:33
125 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma
126 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
127 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep
128 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:02:36
129 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Qhubeka Assos 0:02:38
130 Rafał Majka (Pol) UAE Team Emirates
131 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
132 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo
133 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
134 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic 0:02:42
135 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 0:03:11
136 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:03:20
137 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
138 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech
139 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
140 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM
141 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:03:47
142 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
143 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:03:53
144 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
145 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
146 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix 0:04:23
147 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation 0:04:40
148 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie
149 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:04:42
150 Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo
151 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:04:44
152 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:04:52
153 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
154 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ
155 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
156 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic 0:05:25
157 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo 0:05:47
158 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:07:36
159 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:07:46
160 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix 0:07:50
161 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix
162 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep
163 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
164 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
165 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team
166 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:09:03
167 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:09:49
168 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
169 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:09:57
170 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:16:00
171 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:16:16
DNF Tom Bohli (Swi) Cofidis
DNF Nathan Haas (Aus) Cofidis
DNF Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo
DNF Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal

 

Klasyfikacja generalna:

1 Wout Van Aert (Bel) Jumbo-Visma 14:01:47
2 Mathieu van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix 0:0:04
3 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:0:10
4 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious 0:0:19
5 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:0:20
6 Robert Stannard (Aus) Team BikeExchange
7 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
8 Sergio Higuita Garcia (Col) EF Education-Nippo
9 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
10 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
11 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
12 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
13 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
14 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
15 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
16 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos
17 Jakob Fuglsang (Den) Astana-Premier Tech
18 Romain Bardet (Fra) Team DSM
19 Lorenzo Rota (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
20 Michael Gogl (Aut) Team Qhubeka Assos
21 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma 0:0:31
22 Victor de la Parte (Spa) Total Direct Energie
23 Alejandro Ropero Molina (Spa) Eolo-Kometa Cycling Team
24 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
25 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Movistar Team 0:0:36
26 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers 0:0:37
27 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:0:38
28 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:0:39
29 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
30 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe 0:0:40
31 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:0:48
32 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:0:52
33 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Total Direct Energie
34 Roman Kreuziger (Cze) Gazprom-RusVelo 0:0:54
35 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo 0:0:58
36 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:00
37 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech 0:01:02
38 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep
39 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:16
40 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:01:20
41 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:24
42 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:28
43 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 0:01:46
44 Simon Clarke (Aus) Team Qhubeka Assos 0:01:49
45 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech 0:01:57
46 Michael Schär (Swi) AG2R Citroën Team 0:02:02
47 Ilnur Zakarin (Rus) Gazprom-RusVelo 0:02:05
48 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:02:09
49 Hugo Houle (Can) Astana-Premier Tech 0:02:34
50 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:02:40
51 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers
52 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:02:42
53 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM 0:02:50
54 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:02:53
55 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma 0:02:54
56 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:03:11
57 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 0:03:12
58 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:03:20
59 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:04:13
60 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:05:02
61 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:05:15
62 Rafał Majka (Pol) UAE Team Emirates 0:05:20
63 Quinn Simmons (USA) Trek-Segafredo 0:05:44
64 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation 0:05:52
65 Petr Vakoc (Cze) Alpecin-Fenix 0:06:05
66 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkea-Samsic
67 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:07:56
68 Eros Capecchi (Ita) Bahrain Victorious 0:08:31
69 Marco Canola (Ita) Gazprom-RusVelo 0:09:28
70 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
71 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie
72 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
73 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
74 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ
75 Jack Bauer (NZl) Team BikeExchange 0:09:48
76 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
77 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
78 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
79 Nans Peters (Fra) AG2R Citroën Team 0:09:57
80 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:10:36
81 Nikias Arndt (Ger) Team DSM 0:10:41
82 Dimitri Claeys (Bel) Team Qhubeka Assos 0:10:57
83 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-up Nation 0:11:05
84 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
85 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 0:11:12
86 Luka Mezgec (Slo) Team BikeExchange 0:11:19
87 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:11:32
88 Pavel Kochetkov (Rus) Gazprom-RusVelo
89 Ivan Garcia Cortina (Spa) Movistar Team 0:11:35
90 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-up Nation
91 Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
92 Manuele Boaro (Ita) Astana-Premier Tech 0:11:40
93 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers 0:11:48
94 Lilian Calmejane (Fra) AG2R Citroën Team
95 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
96 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
97 Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-RusVelo
98 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
99 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:11:52
100 Diego Rosa (Ita) Team Arkea-Samsic 0:11:55
101 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
102 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:11:56
103 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:12:04
104 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 0:12:06
105 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
106 Nathan Van Hooydonck (Bel) Jumbo-Visma 0:12:40
107 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team DSM 0:12:48
108 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:12:51
109 Emil Vinjebo (Den) Team Qhubeka Assos 0:13:04
110 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:13:08
111 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 0:13:15
112 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:13:16
113 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix 0:13:21
114 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:14:00
115 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 0:14:08
116 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ 0:14:20
117 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:14:42
118 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos 0:15:06
119 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:15:21
120 Max Kanter (Ger) Team DSM
121 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ
122 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:16:02
123 Fred Wright (GBr) Bahrain Victorious 0:16:17
124 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:16:19
125 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo 0:16:27
126 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec 0:16:29
127 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation 0:16:58
128 Kevin Ledanois (Fra) Team Arkea-Samsic 0:17:00
129 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 0:17:05
130 Ivan Rovny (Rus) Gazprom-RusVelo 0:17:33
131 Simone Velasco (Ita) Gazprom-RusVelo 0:17:38
132 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-up Nation 0:17:39
133 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
134 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:17:41
135 John Archibald (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
136 Jean-Pierre Drucker (Lux) Cofidis 0:17:42
137 Aimé De Gendt (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:17:46
138 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:17:54
139 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Qhubeka Assos 0:17:59
140 Thomas Boudat (Fra) Team Arkea-Samsic 0:18:03
141 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:18:31
142 Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix 0:18:38
143 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation 0:18:39
144 Alex Howes (USA) EF Education-Nippo 0:18:40
145 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:18:41
146 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates
147 Emils Liepins (Lat) Trek-Segafredo 0:18:43
148 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:18:56
149 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education-Nippo 0:18:58
150 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:19:08
151 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:19:32
152 Nico Denz (Ger) Team DSM 0:20:05
153 Xandro Meurisse (Bel) Alpecin-Fenix 0:20:24
154 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 0:20:34
155 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:21:00
156 Davide Bais (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:21:02
157 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:21:34
158 Davide Martinelli (Ita) Astana-Premier Tech
159 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:21:38
160 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:22:13
161 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 0:22:27
162 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:23:07
163 Alvaro Hodeg Chagui (Col) Deceuninck-QuickStep 0:23:11
164 Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix
165 Tom Scully (NZl) EF Education-Nippo 0:23:51
166 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma 0:24:05
167 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:25:18
168 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo 0:26:04
169 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:29:42
170 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:31:21
171 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:35:32
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments