fot. Jumbo-Visma

Słoweniec Primož Roglič wygrał już swój drugi etap w wyścigu Paryż-Nicea. Kolarz zespołu Jumbo-Visma ponadto umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej.

Szósty etap tegorocznego wyścigu “ku Słońcu” był zarazem jego najdłuższym odcinkiem. Kolarze mieli do pokonania w sumie 202,5-kilometra o sumie przewyższenia wynoszącej 3181 metrów. Na trasie znalazło się pięć kategoryzowanych podjazdów. Także końcówka etapu znajdowała się na krótkim wzniesieniu w mieście Biot.

Tuż po starcie od peletonu odjechało w sumie sześciu zawodników. W odjeździe znaleźli się: Julien El Fares (EF Education – Nippo), Victor Campenaerts (Team Qhubeka ASSOS), Alexey Lutsenko (Astana – Premier Tech), Kenny Elissonde (Trek – Segafredo), Anthony Perez (Cofidis, Solutions Crédits) oraz Jonathan Hivert (B&B Hotels). Po przebyciu 90-kilometrów dzisiejszej rywalizacji harcownicy nad peletonem prowadzonym przez ekipę Jumbo-Visma mieli około dwóch minut i 45 sekund przewagi.

Niestety nieco później w peletonie doszło do kraksy, w której ucierpiał trzeci kolarz w klasyfikacji generalnej Brandon McNulty (UAE Team Emirates). Niestety Amerykanin został zmuszony do wycofania się z rywalizacji w wyścigu Paryż-Nicea. Gdy do mety pozostawało 80-kilometrów uciekinierzy mieli jeszcze przewagę czterech minut nad grupą zasadniczą. Następnie do mocnej pracy zabrała się drużyna Team BikeExchange, która liczyła na walkę o zwycięstwo etapowe przez Michaela Matthewsa.

Z grona uciekinierów odpadli El Fares oraz Perez i czwórka harcowników zmierzała do linii mety. 32-kilometry przed kreską defekt miał Alexey Lutsenko. Kazach starał się powrócić do czołówki, ale niestety nie udało mu się to. Następnie na atak z grupki harcowników zdecydował się Kenny Elissonde. Filigranowy Francuz 20-kilometrów przed metą miał 45 sekund przewagi nad peletonem. Pozostali uciekinierzy zostali już wchłonięci przez grupę zasadniczą.

Zawodnik zespołu Trek-Segafredo dzielnie walczył, ale został doścignięty przez Jonasa Rutscha (EF Education – Nippo). Niemiec z Francuzem mieli 20 sekund przewagi nad peletonem na 12 000 metrów przed metą. Elissonde i Rutsch zmierzali wspólnie do finiszu w Biot. W tak zwanym międzyczasie problemy techniczne z rowerem miał lider ekipy Astana – Premier Tech – Aleksandr Vlasov, który finalnie dogonił rozpędzony peleton.

Kenny Elissonde odpadł z ucieczki, a Jonas Rutsch samotnie przemierzał ostatnie 3-kilometry. Niestety, także akcja Niemca zakończyła się fiaskiem, gdy do mety zostało 1100 metrów. Na finałowych metrach doszło do sprintu ze zredukowanego peletonu. Najlepszy w nim okazał się Primož Roglič (Jumbo-Visma), który umocnił się na pozycji lidera wyścigu. Drugie miejsce zajął Francuz Christophe Laporte (Cofidis), a trzeci był Australijczyk Michael Matthews (Team BikeExchange).

Wyniki szóstego etapu:

1 Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma 04:40:22
2 Christophe Laporte (Fra) Cofidis
3 Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange
4 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious
5 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team
6 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange
7 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM
8 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM
9 Sergio Henao Montoya (Col) Team Qhubeka Assos
10 Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation
11 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
12 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team
13 Pierre Latour (Fra) Total Direct Energie
14 Simon Geschke (Ger) Cofidis
15 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers
16 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team
17 Guillaume Martin (Fra) Cofidis
18 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM
19 Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe
20 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix
21 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
22 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech
23 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
24 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic
25 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious
26 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal
27 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma
28 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech
29 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team
30 Jai Hindley (Aus) Team DSM
31 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
32 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep
33 Odd Christian Eiking (Nor) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
34 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo
35 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma
36 Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo
37 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
38 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos
39 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos 00:00:11
40 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation 00:00:12
41 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 00:00:24
42 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious 00:00:27
43 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 00:00:40
44 Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates 00:00:40
45 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 00:00:45
46 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 00:00:47
47 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix 00:00:49
48 Sam Oomen (Ned) Jumbo-Visma 00:00:54
49 José Rojas (Spa) Movistar Team 00:00:54
50 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ 00:00:54
51 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:00:56
52 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 00:00:57
53 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 00:00:59
54 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation 00:01:06
55 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic 00:01:21
56 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 00:01:21
57 Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo 00:01:39
58 Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic 00:01:42
59 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:01:44
60 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 00:01:49
61 Laurens De Plus (Bel) Ineos Grenadiers 00:02:05
62 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 00:02:05
63 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:02:05
64 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 00:02:05
65 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 00:02:05
66 Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:02:05
67 Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep 00:02:09
68 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 00:02:40
69 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange 00:02:40
70 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech 00:02:42
71 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:02:42
72 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 00:02:42
73 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 00:02:56
74 Edvald Boasson Hagen (Nor) Total Direct Energie 00:03:03
75 Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma 00:03:03
76 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep 00:03:04
77 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep 00:03:04
78 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep 00:03:04
79 Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:03:26
80 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 00:03:33
81 Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team 00:03:33
82 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 00:03:33
83 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 00:03:33
84 Nils Eekhoff (Ned) Team DSM 00:03:33
85 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 00:03:33
86 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 00:03:33
87 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo 00:03:33
88 Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team 00:03:33
89 Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers 00:03:33
90 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious 00:03:33
91 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 00:03:33
92 John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal 00:03:33
93 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-up Nation 00:03:59
94 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team 00:04:29
95 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech 00:04:35
96 Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën Team 00:04:35
97 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos 00:04:35
98 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 00:04:54
99 Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo 00:04:57
100 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal 00:06:00
101 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:06:00
102 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo 00:06:05
103 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 00:07:05
104 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 00:07:05
105 Fabien Doubey (Fra) Total Direct Energie 00:07:05
106 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates 00:07:21
107 Jelle Wallays (Bel) Cofidis 00:07:29
108 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 00:07:56
109 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation 00:07:56
110 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma 00:07:56
111 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 00:07:56
112 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech 00:08:26
113 Casper Pedersen (Den) Team DSM 00:09:00
114 Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:09:14
115 Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic 00:09:14
116 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 00:12:02
117 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 00:12:02
118 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 00:12:02
119 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 00:12:02
120 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo 00:12:02
121 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 00:12:02
122 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix 00:12:02
123 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 00:12:02
124 Alex Edmondson (Aus) Team BikeExchange 00:12:02
125 Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange 00:16:39
126 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 00:16:39
127 Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:16:39
128 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 00:16:39
129 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:16:39
130 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 00:16:39
131 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 00:16:39
132 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 00:16:39
133 Johan Jacobs (Swi) Movistar Team 00:16:39
134 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 00:16:39
135 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 00:16:39
136 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious 00:16:39
137 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation 00:16:39
138 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 00:16:39
139 Cees Bol (Ned) Team DSM 00:16:39
140 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 00:17:14
141 Anthony Perez (Fra) Cofidis 00:17:14
142 Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM 00:26:58
DNF Daniel Arroyave Cañas (Col) EF Education-Nippo
DNF Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ
DNS Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic
DNS Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic
DNF Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange
DNS Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange
DNF Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates
DNF Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie
DNS Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix

Klasyfikacja generalna:

1 Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma 23:22:53
2 Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe 00:00:41
3 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 00:00:50
4 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech 00:00:51
5 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 00:01:08
6 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM 00:01:14
7 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange 00:01:16
8 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 00:01:21
9 Pierre Latour (Fra) Total Direct Energie 00:01:21
10 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 00:01:23
11 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ 00:01:25
12 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious 00:01:25
13 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 00:01:30
14 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 00:01:41
15 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 00:01:46
16 Simon Geschke (Ger) Cofidis 00:01:47
17 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic 00:01:47
18 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 00:01:53
19 Sergio Henao Montoya (Col) Team Qhubeka Assos 00:01:54
20 Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation 00:01:55
21 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 00:02:01
22 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep 00:02:01
23 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:02:05
24 Jai Hindley (Aus) Team DSM 00:02:12
25 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:02:13
26 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 00:02:14
27 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious 00:02:21
28 Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange 00:02:27
29 Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo 00:02:30
30 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos 00:02:37
31 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 00:02:43
32 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team 00:02:49
33 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 00:04:01
34 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma 00:04:01
35 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 00:04:07
36 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo 00:06:02
37 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 00:07:02
38 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 00:08:11
39 Laurens De Plus (Bel) Ineos Grenadiers 00:08:44
40 José Rojas (Spa) Movistar Team 00:08:49
41 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team 00:08:59
42 Sam Oomen (Ned) Jumbo-Visma 00:09:10
43 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 00:09:13
44 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 00:09:41
45 Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates 00:09:43
46 Odd Christian Eiking (Nor) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:09:53
47 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 00:10:19
48 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo 00:11:03
49 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix 00:11:12
50 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech 00:11:18
51 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:11:33
52 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep 00:11:44
53 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 00:12:33
54 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange 00:12:47
55 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 00:12:49
56 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation 00:12:57
57 Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic 00:13:08
58 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team 00:13:16
59 Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:13:37
60 Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo 00:13:45
61 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 00:13:54
62 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 00:14:11
63 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious 00:14:45
64 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo 00:14:53
65 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep 00:14:53
66 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech 00:14:59
67 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 00:15:10
68 Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:16:02
69 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation 00:16:17
70 Christophe Laporte (Fra) Cofidis 00:16:21
71 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:16:28
72 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 00:16:39
73 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech 00:16:46
74 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 00:17:15
75 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:17:36
76 Edvald Boasson Hagen (Nor) Total Direct Energie 00:17:48
77 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 00:18:13
78 Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers 00:18:53
79 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:18:56
80 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 00:19:10
81 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos 00:19:31
82 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 00:19:40
83 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic 00:21:02
84 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 00:21:57
85 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ 00:22:02
86 John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal 00:22:15
87 Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep 00:22:18
88 Casper Pedersen (Den) Team DSM 00:22:27
89 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix 00:22:42
90 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos 00:22:50
91 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 00:22:55
92 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:23:25
93 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 00:24:27
94 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 00:24:41
95 Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:24:43
96 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 00:24:44
97 Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën Team 00:24:58
98 Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma 00:25:33
99 Nils Eekhoff (Ned) Team DSM 00:25:34
100 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep 00:25:35
101 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix 00:25:35
102 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates 00:25:50
103 Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team 00:25:55
104 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 00:26:15
105 Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team 00:27:08
106 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 00:27:29
107 Jelle Wallays (Bel) Cofidis 00:27:30
108 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 00:27:33
109 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal 00:27:41
110 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-up Nation 00:27:43
111 Anthony Perez (Fra) Cofidis 00:27:43
112 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 00:27:58
113 Fabien Doubey (Fra) Total Direct Energie 00:29:04
114 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 00:29:05
115 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 00:29:51
116 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo 00:30:16
117 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma 00:30:38
118 Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo 00:31:47
119 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation 00:32:00
120 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 00:32:32
121 Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic 00:33:08
122 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 00:33:24
123 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 00:33:26
124 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:34:08
125 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 00:34:26
126 Alex Edmondson (Aus) Team BikeExchange 00:34:27
127 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 00:35:03
128 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 00:35:46
129 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 00:35:49
130 Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange 00:36:13
131 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious 00:37:37
132 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 00:39:26
133 Cees Bol (Ned) Team DSM 00:39:48
134 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation 00:39:58
135 Johan Jacobs (Swi) Movistar Team 00:40:12
136 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 00:40:41
137 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 00:40:55
138 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 00:41:22
139 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 00:42:07
140 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 00:46:54
141 Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM 00:48:05
142 Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM 00:51:07
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments