fot. Jumbo-Visma

Dzisiaj na kolarzy rywalizujących w „Wyścigu ku Słońcu” czeka jazda indywidualna na czas. Poniżej przedstawiamy harmonogram jej startów.

Zawodnicy będą mieli do pokonania ponad 14 kilometrów wokół Gien. Trasa nie jest wymagająca, ale dwa razy czekają na kolarzy krótkie „hopki”, a jedna usytuowana jest na mecie.

Jako pierwszy na rampie startowej o godzinie 13.07 pojawi się Maxime Bouet (Team Arkea-Samsic). Dwanaście minut po nim wystartuje Rohan Dennis (Ineos Grenadiers), który powinien liczyć się w walce o najwyższe lokaty. Kolejnym Australijczykiem mogącym wykręcić dobry czas będzie Luke Durbridge (Team BikeExchange).

Ubiegłoroczny triumfator wyścigu Maximilian Schachmann (Bora-Hansgrohe) pojawi się na trasie o 14.44. Główny faworyt dzisiejszej „czasówki”, czyli Primoz Roglic (Jumbo-Visma) wystartuje 25 minut po niemieckim kolarzu.

Kolejność startów jazdy indywidualnej na czas Paryż – Nicea 2021:

1 Maxime Bouet (Fra) Team Arkea-Samsic 13:07:00
2 Christopher Lawless (GBr) Total Direct Energie 13:08:00
3 Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange 13:09:00
4 Matteo Pelucchi (Ita) Team Qhubeka Assos 13:10:00
5 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 13:11:00
6 Boy van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 13:12:00
7 Danny van Poppel (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 13:13:00
8 Jérémy Lecroq (Fra) B&B Hotels p/b KTM 13:14:00
9 Jonas Rutsch (Ger) EF Education-Nippo 13:15:00
10 Fabien Doubey (Fra) Total Direct Energie 13:16:00
11 Daniel Arroyave Cañas (Col) EF Education-Nippo 13:17:00
12 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ 13:18:00
13 Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers 13:19:00
14 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 13:20:00
15 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo 13:21:00
16 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 13:22:00
17 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Victorious 13:23:00
18 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix 13:24:00
19 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo 13:25:00
20 Luke Durbridge (Aus) Team BikeExchange 13:26:00
21 Sep Vanmarcke (Bel) Israel Start-up Nation 13:27:00
22 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation 13:28:00
23 Jasha Sütterlin (Ger) Team DSM 13:29:00
24 Miles Scotson (Aus) Groupama-FDJ 13:30:00
25 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep 13:31:00
26 Jonathan Hivert (Fra) B&B Hotels p/b KTM 13:32:00
27 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix 13:33:00
28 Gregor Mühlberger (Aut) Movistar Team 13:34:00
29 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech 13:35:00
30 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 13:36:00
31 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 13:37:00
32 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma 13:38:00
33 Anthony Perez (Fra) Cofidis 13:39:00
34 Jelle Wallays (Bel) Cofidis 13:40:00
35 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 13:41:00
36 Stan Dewulf (Bel) AG2R Citroën Team 13:42:00
37 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 13:43:00
38 Sebastian Mora Vedri (Spa) Movistar Team 13:44:00
39 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 13:45:00
40 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 13:46:00
41 Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma 13:47:00
42 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 13:48:00
43 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma 13:49:00
44 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 13:50:00
45 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 13:51:00
46 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 13:52:00
47 Edvald Boasson Hagen (Nor) Total Direct Energie 13:53:00
48 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 13:54:00
49 Sergio Henao Montoya (Col) Team Qhubeka Assos 13:55:00
50 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates 13:56:00
51 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 13:57:00
52 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 13:58:00
53 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 13:59:00
54 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 14:00:00
55 Alexander Konychev (Ita) Team BikeExchange 14:01:00
56 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 14:02:00
57 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 14:03:00
58 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 14:04:00
59 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 14:05:00
60 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 14:06:00
61 Simon Geschke (Ger) Cofidis 14:07:00
62 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious 14:08:00
63 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix 14:09:00
64 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech 14:10:00
65 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 14:11:00
66 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 14:12:00
67 Cyril Lemoine (Fra) B&B Hotels p/b KTM 14:13:00
68 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team BikeExchange 14:14:00
69 Magnus Cort (Den) EF Education-Nippo 14:15:00
70 Alex Edmondson (Aus) Team BikeExchange 14:16:00
71 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech 14:17:00
72 Casper Pedersen (Den) Team DSM 14:18:00
73 Connor Swift (GBr) Team Arkea-Samsic 14:19:00
74 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 14:20:00
75 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 14:21:00
76 Jordi Meeus (Bel) Bora-Hansgrohe 14:22:00
77 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo 14:23:00
78 Scott Thwaites (GBr) Alpecin-Fenix 14:24:00
79 Daniel McLay (GBr) Team Arkea-Samsic 14:25:00
80 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 14:26:00
81 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos 14:27:00
82 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 14:28:00
83 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 14:29:00
84 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic 14:30:00
85 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 14:31:00
86 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 14:32:00
87 Rick Zabel (Ger) Israel Start-up Nation 14:33:00
88 Jonas Koch (Ger) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 14:34:00
89 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers 14:35:00
90 Bob Jungels (Lux) AG2R Citroën Team 14:36:00
91 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 14:37:00
92 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 14:38:00
93 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 14:39:00
94 Laurens De Plus (Bel) Ineos Grenadiers 14:40:00
95 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo 14:41:00
96 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma 14:42:00
97 Omar Fraile Matarranz (Spa) Astana-Premier Tech 14:43:00
98 Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe 14:44:00
99 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkea-Samsic 14:45:00
100 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 14:46:00
101 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team 14:47:00
102 Neilson Powless (USA) EF Education-Nippo 14:48:00
103 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 14:49:00
104 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 14:50:00
105 Odd Christian Eiking (Nor) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 14:51:00
106 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck-QuickStep 14:52:00
107 Søren Kragh Andersen (Den) Team DSM 14:53:00
108 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos 14:54:00
109 Matteo Trentin (Ita) UAE Team Emirates 14:55:00
110 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck-QuickStep 14:56:00
111 Pierre Latour (Fra) Total Direct Energie 14:57:00
112 Nils Eekhoff (Ned) Team DSM 14:58:00
113 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 14:59:00
114 Jai Hindley (Aus) Team DSM 15:00:00
115 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels p/b KTM 15:01:00
116 Lucas Hamilton (Aus) Team BikeExchange 15:02:00
117 Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation 15:03:00
118 José Rojas (Spa) Movistar Team 15:04:00
119 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 15:05:00
120 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious 15:06:00
121 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos 15:07:00
122 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 15:08:00
123 Primoz Roglic (Slo) Jumbo-Visma 15:09:00
124 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech 15:10:00
125 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 15:11:00
126 Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix 15:12:00
127 David de la Cruz (Spa) UAE Team Emirates 15:13:00
128 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 15:14:00
129 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 15:15:00
130 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ 15:16:00
131 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 15:17:00
132 Stefan Bissegger (Swi) EF Education-Nippo 15:18:00
133 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 15:19:00
134 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 15:20:00
135 Johan Jacobs (Swi) Movistar Team 15:21:00
136 Sam Oomen (Ned) Jumbo-Visma 15:22:00
137 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos 15:23:00
138 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 15:24:00
139 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 15:25:00
140 Damien Touze (Fra) AG2R Citroën Team 15:26:00
141 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-up Nation 15:27:00
142 Christophe Laporte (Fra) Cofidis 15:28:00
143 John Degenkolb (Ger) Lotto Soudal 15:29:00
144 Phil Bauhaus (Ger) Bahrain Victorious 15:30:00
145 Jasper Philipsen (Bel) Alpecin-Fenix 15:31:00
146 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 15:32:00
147 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels p/b KTM 15:33:00
148 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 15:34:00
149 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep 15:35:00
150 Ben Swift (GBr) Ineos Grenadiers 15:36:00
151 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 15:37:00
152 Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal 15:38:00
153 Tiesj Benoot (Bel) Team DSM 15:39:00
154 André Greipel (Ger) Israel Start-up Nation 15:40:00
155 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 15:41:00
156 Cees Bol (Ned) Team DSM 15:42:00
157 Sam Bennett (Irl) Deceuninck-QuickStep 15:43:00
158 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 15:44:00
159 Michael Matthews (Aus) Team BikeExchange 15:45:00
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments