Na naszym kanale w serwisie YouTube pojawił się nowy film – przedstawiamy pięć najciekawszych według nas transferów w męskim peletonie w 2021 roku. Zapraszamy do oglądania! 

Przypominamy również, że jakiś czas temu opublikowaliśmy filmik przedstawiający pięć najciekawszych transferów w kobiecym peletonie.

Mamy nadzieję, że w ten sposób w interesujący sposób podsumowaliśmy rynek transferowy w światowym peletonie w 2021 roku. A ten był wyjątkowo ciekawy – kryzys finansowy spowodowany pandemią koronawirusa, a także inne czynniki sprawiły, że wiele gwiazd zmieniło swojego pracodawcę. Warto zostać na bieżąco!

W stałym kontakcie trzeba być także z #naszosietv. Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału – kliknij TUTAJ – oraz do dawania like’ów naszym materiałom. Do zobaczenia! 🙂

Poprzedni artykułTo będzie smutny sezon
Następny artykułAlberto Contador: „Bardzo bym chciał, aby naszą drużynę sponsorowały firmy z Hiszpanii”
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments