fot. EOLO-Kometa

Drużyna braci Frana i Alberto Contadorów oraz Ivana Basso EOLO-Kometa, która od 2021 roku znajduje się w gronie ProTour, zaprezentowała nowe stroje. Autorem projektu jest pochodząca z Murcji firma Gobik. 

Hiszpańska firma Gobik zaprojektowała stroje drużynie Kometa już trzeci rok z rzędu. Obecny projekt powstał na bazie poprzednich wersji strojów i ma zapewnić zarejestrowanej we Włoszech drużynie występy na jak najwyższym poziomie. Podstawowym kolorem jest niebieski z niewielkimi dodatkami zieleni.

fot. EOLO-Kometa

– To będzie już nasz trzeci rok współpracy z firmą Gobik. Zawsze zapewniała nam rozpoznawalne stroje wysokiej jakości, które pomagały nam osiągać cele w wyścigach. Ten projekt w znakomity sposób odzwierciedla naszych sponsorów i jestem pewny, że szybko zyska popularność

– powiedział Fran Contador, główny menadżer drużyny EOLO-Kometa, zaś Ivan Basso, były kolarz i menedżer ds. sportowych, dodaje:

– Jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków marki Gobik jest design. W miejscu, gdzie powstaje ta odzież zawsze myśli się o innowacji, o tym, jak zaskoczyć jak ludzi. Myślę, że jest to bardzo istotne zwłaszcza w kolarstwie, w którym liczy się to, jak prezentuje się dana drużyna. Mam nadzieję, że będziemy ekipą ścigającą się w jednym z najładniejszych strojów w peletonie.

fot. EOLO-Kometa

Gobik jest znaną w kolarstwie marką odzieżową. Poza drużyną EOLO-Kometa szyje stroje między innymi dla zwycięzcy Tour de France 2020 Tadeja Pogačara i jego kolegów, a także dla drużyny Małgorzaty Jasińskiej Burgos Alimenta Women Cycling Sport.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments