fot. INEOS Grenadiers

Kolarz drużyny INEOS Grenadiers otrzymał nagrodę Premio Gregarious 2020, ustanowioną przez biznesmena Oscara Brihuegę i byłego zawodowego kolarza Luisa Pasamontesa. W tym plebiscycie biznes splata się ze sportem, ale nagradzani są zawsze ci, którzy wykonują wielka pracę dla innych. 

Wyróżnienie Castroviejo, który zwyciężył w kategorii sport, wręczył gitarzysta zespołu Hombres G. Hiszpańskiemu kolarzowi przygotowano kilka niespodzianek, jak między innymi wypowiedzi jego kolegów z zespołu – Chrisa Froome’a, Egana Bernala i Andreya Amadora – którzy podziękowali mu pracę i oddanie na rzecz zespołu. Wiadomości pokazano za pomocą łączenia internetowego, ponieważ cała gala odbyła się z powodu panującej pandemii w formule on-line.

Ponadto wyróżniono dyrektora wyścigu Vuelta a España Javiera Guilléna, który wraz ze swoimi współpracownikami doprowadził wyścig do mety w Madrycie bez ani jednego zakażenia w bańce wyścigu. Na zakończenie uczestnicy wznieśli toast za to, aby w kolejnym roku można było przejechać jak najwięcej kilometrów na rowerze, a także, aby podczas kolejnej gali Premio Gregarious wszyscy mogli spotkać się osobiście.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments