Vegard Stake Laengen, Juan Sebastian Molano i Oliviero Troia przedłużyli swoje umowy z UAE-Team Emirates do 2022 Roku.

Najbardziej utytułowanym zawodnikiem z tej trójki jest Kolumbijczyk Molano, który specjalizuje się w szybkich końcówkach. Na swoim koncie ma 13 zwycięstw w zawodowych wyścigach. Aż 5 z nich odniósł w 2018 roku w Chinach, gdzie triumfował na etapach takich wyścigów, jak Tour of Taihu Lake, Tour of China II czy Tour of China I, gdzie był też najlepszy w klasyfikacji generalnej wyścigu. Kolumbijczyk bardzo dobrze radzi też sobie w rodzimym wyścigu – Tour Colombia 2.1. W zeszłym roku zanotował jedno, a w tym aż trzy etapowe zwycięstwa. W ciągu tego sezonu meldował się też w czołówce etapów Tour de Pologne czy Giro d’Italia.

Oliviero Troia i Vegard Stake Laengen pełnią w drużynie rolę pomocników. Najlepszymi wynikami pierwszego z nich są miejsca w czołówce Trofeo Matteotti czy etapu Vuelta Ciclista a La Provincia San Juan. Troia dobrze prezentował się w kategoriach młodzieżowych – w U23 zajął czwarte miejsce w Paryż – Roubaix, a w juniorze finiszował w czołówce wyścigu ze startu wspólnego na mistrzostwach Europy oraz zajął dziewiątą pozycję w Giro della Lunigiana. Vegard Stake Laengen w przeszłości był mistrzem Norwegii ze startu wspólnego i zwyciężał w klasyfikacji generalnej Tour Alsace oraz Giro della Regione Friuli Venezia Giulia. Norweg był też czwarty w Tour de l’Avenir i zdobył brązowy medal mistrzostw Europy do lat 23. w indywidualnej jeździe na czas .