fot. Mazowsze Serce Polski

Kolejny transfer ekipy kierowanej przez Dariusza Banaszka. Do zespołu Mazowsze Serce Polski dołącza Marceli Bogusławski.

23-letni zawodnik wywodzący się z kolarstwa przełajowego i górskiego podpisał jednoroczny kontrakt z zespołem Mazowsze Serce Polski. Przez ostatnie trzy sezony Bogusławski ścigał się w barwach wrocławskiej drużyny Wibatech Merx. Były podopieczny Wiesława Ciasnochy w tym czasie został, między innymi brązowym medalistą Mistrzostw Polski w cyclocrossie, a w minionym sezonie wygrał, także prolog wyścigu Tour Bitwa Warszawska 1920. Pochodzący ze Sławna Marceli Bogusławski nie może doczekać się już doczekać ścigania w ekipie Mazowsze Serce Polski, o czym wspomniał w rozmowie z biurem prasowym nowego zespołu.

Bardzo się cieszę, że będę mógł zasilić grupę Mazowsze Serce Polski Team. Czuje się mocno zmotywowany by pomóc drużynie w kolejnych sukcesach. Jestem kolarzem, który dobrze czuje się w terenie płaskim z krótkimi dynamicznymi podjazdami

– wyjaśnia Bogusławski, który już jutro wystartuje, jako reprezentant Polski w pierwszych w historii Mistrzostwach Świata UCI Zwift w e-kolarstwie.

Kierownictwo zespołu Mazowsze Serce Polski z Dariuszem Banaszkiem na czele poinformowało, również o podpisaniu umowy dotyczącej współpracy z producentem wyciskarek do soków z owoców i warzyw firmą Hurom. Polska firma będzie jednym ze sponsorów najlepszej ekipy kontynentalnej minionego sezonu w Europie w 2021 roku.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments