Ekipa Voster ATS Team poinformowała dziś o rocznym przedłużeniu kontraktów Patryka Stosza, Pawła Cieślika i Krzysztofa Parmy.

Patryk Stosz ten sezon z pewnością może zaliczyć do udanych. Zwyciężył na etapie i w klasyfikacji generalnej Tour of Bulgaria, został najlepszym góralem 77. edycji Tour de Pologne i zajął szóste miejsce w „generalce” Tour Bitwa Warszawska 1920. Oprócz tego zajął 19. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas mistrzostw Europy w Plouay i kilkakrotnie meldował się w czołowej dziesiątce etapów Sibiu Cycling Tour. W poprzednich latach kariery zwyciężał między innymi w wyścigu ze startu wspólnego do lat 23. na mistrzostwach Polski, w Koronie Kocich Gór oraz na etapie Tour of Almaty. W zeszłym roku ukończył Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Dla Krzysztofa Parmy będzie to piąty sezon w ekipie Voster ATS Team, której jest założycielem. W zespole pełni on rolę zawodnika i managera projektu.

Paweł Cieślik to kolarz specjalizujący się w jeździe po górach. W tym sezonie zajmował dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej Tour of Bulgaria i Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Do jego największych sukcesów należą piąte miejsce w Czech Cycling Tour, zwycięstwa w Grand Prix Kralovehradeckeho Kraje i na etapach Oberösterreichrundfahrt oraz Okolo Slovenska, a także trzykrotne podium Małopolskiego Wyścigu Górskiego.

Skład Voster ATS Team na sezon 2021 (na dzień 19.11.2020): Szymon Rekita, Szymon Krawczyk, Mateusz Grabis, Jakub Murias, Paweł Franczak, Sylwester Janiszewski, Maciej Paterski, Patryk Stosz, Paweł Cieślik, Krzysztof Parma.