Mads Pedersen (Trek-Segafredo) wygrał po finiszu z peletonu trzeci etap BinckBank Tour.

Po odwołaniu wczorajszej jazdy na czas dzisiaj kolarze walczyli na trasie trzeciego etapu BinckBank Tour. Ten etap także został zmieniony i zawodnicy rywalizowali na rundach wokół Aalter. Łącznie do przejechania było 157 kilometrów.

W ulewnym deszczu na jazdę przed peletonem zdecydowali się: Jonas Rickaert i Oscar Riesebeek (obaj Alpecin Fenix), Pim Ligthart i Adrien Petit (obaj Total Direct Energie) oraz Kenneth Van Rooy (Sport Vlaanderen).

70 kilometrów przed metą ucieczka miała niespełna dwie minuty przewagi.

49 kilometrów przed metą z peletonu skontrowali: Dries De Bondt (Alpecin-Fenix), Jelle Wallays (Lotto Soudal) i Milan Menten (Sport Vlaanderen – Baloise). Akcja tej trójki zakończyła się po 20 kilometrach.

Prowadząca piątka utrzymywała ponad minutę przewagi i miała spore szanse na dojechanie do “złotego kilometra” przed dużą grupą. Dziewięć sekund bonusowych wywalczył Jonas Rickaert, który tym samym miał tylko jedną sekundę starty w klasyfikacji generalnej do Jaspera Philipsena (UAE-Team Emirates).

Najdłużej na czele utrzymał się Rickaert. Kolarz Alpecin-Fenix jechał bardzo ambitnie, ale został doścignięty na 2500 metrów przed metą.

Finiszowy sprint wygrał były mistrz świata Mads Pedersen (Trek-Segafredo). Drugie miejsce zajął Jasper Philipsen (UAE-Team Emirates), a trzecie Pascal Ackermann (BORA – hansgrohe).

Wyniki trzeciego etapu 

1  PEDERSEN Mads Trek – Segafredo 50 50 3:26:13
2  PHILIPSEN Jasper UAE-Team Emirates 20 30 ,,
3  ACKERMANN Pascal BORA – hansgrohe 8 18 ,,
4  VAN POPPEL Danny Circus – Wanty Gobert 13 ,,
5  MERLIER Tim Alpecin-Fenix 10 ,,
6  ŠTYBAR Zdeněk Deceuninck – Quick Step 7 ,,
7  LAPORTE Christophe Cofidis, Solutions Crédits 4 ,,
8  SÉNÉCHAL Florian Deceuninck – Quick Step 3 ,,
9  MANZIN Lorrenzo Team Total Direct Energie 2 ,,
10  VANMARCKE Sep EF Pro Cycling 1 ,,
11  VAN DER POEL Mathieu Alpecin-Fenix ,,
12  TEUNISSEN Mike Team Jumbo-Visma ,,
13  BISSEGGER Stefan EF Pro Cycling ,,
14  PASQUALON Andrea Circus – Wanty Gobert ,,
15  CAPIOT Amaury Sport Vlaanderen – Baloise ,,
16  VERMEERSCH Gianni Alpecin-Fenix ,,
17  KANTER Max Team Sunweb ,,
18  ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
19  SELIG Rüdiger BORA – hansgrohe ,,
20  RÄIM Mihkel Israel Start-Up Nation ,,
21  THIJSSEN Gerben Lotto Soudal ,,
22  NÕMMELA Aksel Bingoal – Wallonie Bruxelles ,,
23  MARTINELLI Davide Astana Pro Team ,,
24  CAVENDISH Mark Bahrain – McLaren ,,
25  WALSCHEID Max NTT Pro Cycling ,,
26  LAMPAERT Yves Deceuninck – Quick Step ,,
27  VENTURINI Clément AG2R La Mondiale ,,
28  MARECZKO Jakub CCC Team ,,
29  STANNARD Robert Mitchelton-Scott ,,
30  JANSE VAN RENSBURG Reinardt NTT Pro Cycling ,,
31  COLBRELLI Sonny Bahrain – McLaren ,,
32  DILLIER Silvan AG2R La Mondiale ,,
33  KÜNG Stefan Groupama – FDJ ,,
34  NAESEN Lawrence AG2R La Mondiale ,,
35  BEULLENS Cédric Sport Vlaanderen – Baloise ,,
36  HAUSSLER Heinrich Bahrain – McLaren ,,
37  KRAGH ANDERSEN Søren Team Sunweb ,,
38  ROOSEN Timo Team Jumbo-Visma ,,
39  ALLEGAERT Piet Cofidis, Solutions Crédits ,,
40  KIRSCH Alex Trek – Segafredo ,,
41  RICKAERT Jonas Alpecin-Fenix ,,
42  CARDIS Romain Team Total Direct Energie ,,
43  LAWLESS Chris INEOS Grenadiers ,,
44  DEGENKOLB John Lotto Soudal ,,
45  RUTSCH Jonas EF Pro Cycling ,,
46  VERMEERSCH Florian Lotto Soudal ,,
47  LUDVIGSSON Tobias Groupama – FDJ ,,
48  EDMONDSON Alex Mitchelton-Scott ,,
49  JACOBS Johan Movistar Team ,,
50  LEYSEN Senne Alpecin-Fenix ,,
51  DE VREESE Laurens Astana Pro Team ,,
52  OLIVEIRA Ivo UAE-Team Emirates ,,
53  KONYCHEV Alexander Mitchelton-Scott ,,
54  VAN GESTEL Dries Team Total Direct Energie ,,
55  EEKHOFF Nils Team Sunweb ,,
56  KOCH Jonas CCC Team ,,
57  DUPONT Timothy Circus – Wanty Gobert ,,
58  DRUCKER Jempy BORA – hansgrohe ,,
59  VAN LERBERGHE Bert Deceuninck – Quick Step ,,
60  WÜRTZ SCHMIDT Mads Israel Start-Up Nation ,,
61  RODRIGUEZ Carlos INEOS Grenadiers ,,
62  SÜTTERLIN Jasha Team Sunweb ,,
63  GENIETS Kevin Groupama – FDJ ,,
64  DUVAL Julien AG2R La Mondiale ,,
65  KREDER Wesley Circus – Wanty Gobert ,,
66  BOASSON HAGEN Edvald NTT Pro Cycling ,,
67  HOLLMANN Juri Movistar Team ,,
68  OLIVEIRA Rui UAE-Team Emirates ,,
69  POLITT Nils Israel Start-Up Nation ,,
70  VAN DER HOORN Taco Team Jumbo-Visma ,,
71  DOULL Owain INEOS Grenadiers ,,
72  VAN KEIRSBULCK Guillaume CCC Team ,,
73  BYSTRØM Sven Erik UAE-Team Emirates ,,
74  LINDEMAN Bert-Jan Team Jumbo-Visma ,,
75  MAS Lluís Movistar Team ,,
76  DE KORT Koen Trek – Segafredo ,,
77  MAES Nikolas Lotto Soudal ,,
78  MEURISSE Xandro Circus – Wanty Gobert ,,
79  VERMOTE Julien Cofidis, Solutions Crédits ,,
80  STEIMLE Jannik Deceuninck – Quick Step ,,
81  VAN GOETHEM Brian Lotto Soudal ,,
82  DE BIE Sean Bingoal – Wallonie Bruxelles ,,
83  LIENHARD Fabian Groupama – FDJ ,,
84  BOIVIN Guillaume Israel Start-Up Nation ,,
85  MULLEN Ryan Trek – Segafredo ,,
86  GARCÍA CORTINA Iván Bahrain – McLaren ,,
87  NORSGAARD Mathias Movistar Team ,,
88  LEMOINE Cyril Cofidis, Solutions Crédits ,,
89  WEEMAES Sasha Sport Vlaanderen – Baloise ,,
90  MORIN Emmanuel Cofidis, Solutions Crédits ,,
91  VAN HOECKE Gijs CCC Team ,,
92  DAINESE Alberto Team Sunweb ,,
93  RIABUSHENKO Alexandr UAE-Team Emirates ,,
94  VANDENBERGH Stijn AG2R La Mondiale ,,
95  BOHÓRQUEZ Hernando Astana Pro Team ,,
96  MENTEN Milan Sport Vlaanderen – Baloise ,,
97  TOUZÉ Damien Cofidis, Solutions Crédits ,,
98  LANGEVELD Sebastian EF Pro Cycling ,,
99  TERPSTRA Niki Team Total Direct Energie ,,
100  LIEPIŅŠ Emīls Trek – Segafredo ,,
101  FOMINYKH Daniil Astana Pro Team ,,
102  RIVERA Brandon Smith INEOS Grenadiers ,,
103  ROELANDTS Jürgen Movistar Team ,,
104  SIEBERG Marcel Bahrain – McLaren ,,
105  RIESEBEEK Oscar Alpecin-Fenix ,,
106  WIRTGEN Tom Bingoal – Wallonie Bruxelles ,,
107  PLANCKAERT Baptiste Bingoal – Wallonie Bruxelles ,,
108  BASSO Leonardo INEOS Grenadiers ,,
109  PIBERNIK Luka Bahrain – McLaren ,,
110  DLAMINI Nic NTT Pro Cycling ,,
111  BURGHARDT Marcus BORA – hansgrohe 0:26
112  COVI Alessandro UAE-Team Emirates ,,
113  SCHWARZMANN Michael BORA – hansgrohe ,,
114  SALMON Martin Team Sunweb ,,
115  VAN HOOYDONCK Nathan CCC Team ,,
116  WYNANTS Maarten Team Jumbo-Visma ,,
117  VENTOSO Francisco José CCC Team ,,
118  NAESEN Oliver AG2R La Mondiale ,,
119  BOHLI Tom UAE-Team Emirates ,,
120  MOSCHETTI Matteo Trek – Segafredo ,,
121  VAN DEN BERG Julius EF Pro Cycling ,,
122  SMITH Dion Mitchelton-Scott ,,
123  GOGL Michael NTT Pro Cycling ,,
124  KNEES Christian INEOS Grenadiers ,,
125  GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team ,,
126  DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott 0:31
127  LAAS Martin BORA – hansgrohe ,,
128  SCHILLINGER Andreas BORA – hansgrohe ,,
129  CLAEYS Dimitri Cofidis, Solutions Crédits ,,
130  SCOTSON Callum Mitchelton-Scott ,,
131  VINCENT Léo Groupama – FDJ ,,
132  TAMINIAUX Lionel Bingoal – Wallonie Bruxelles 0:54
133  WALLAYS Jelle Lotto Soudal 1:15
134  DE BONDT Dries Alpecin-Fenix ,,
135  OWEN Logan EF Pro Cycling 1:30
136  SCULLY Tom EF Pro Cycling ,,
137  JANSEN Amund Grøndahl Team Jumbo-Visma ,,
138  EENKHOORN Pascal Team Jumbo-Visma ,,
139  VAN ROOY Kenneth Sport Vlaanderen – Baloise ,,
140  GAUDIN Damien Team Total Direct Energie ,,
141  SUTER Joel Bingoal – Wallonie Bruxelles ,,
142  BEVIN Patrick CCC Team 1:45
143  PETIT Adrien Team Total Direct Energie 1:50
144  DE GENDT Aimé Circus – Wanty Gobert 1:54
145  THOMSON Jay Robert NTT Pro Cycling ,,
146  GIDICH Yevgeniy Astana Pro Team 2:09
147  LIGTHART Pim Team Total Direct Energie ,,
148  ROBEET Ludovic Bingoal – Wallonie Bruxelles 3:05
149  EINHORN Itamar Israel Start-Up Nation 0:00
150  VANSPEYBROUCK Pieter Circus – Wanty Gobert 3:23
151  GROVES Kaden Mitchelton-Scott ,,
152  TILLER Rasmus NTT Pro Cycling ,,
153  MCCABE Travis Israel Start-Up Nation 3:28
154  GOUGEARD Alexis AG2R La Mondiale 3:45
155  QUARTERMAN Charlie Trek – Segafredo 5:02
DNF  BRUNEL Alexys Groupama – FDJ
DNS  BIERMANS Jenthe Israel Start-Up Nation ,,
DNS  WRIGHT Alfred Bahrain – McLaren ,,
DNS  WILLEMS Thimo Sport Vlaanderen – Baloise ,,
DNS  STEELS Stijn Deceuninck – Quick Step ,,
DNS  DE WILDE Gilles Sport Vlaanderen – Baloise ,,
DNS  GILBERT Philippe Lotto Soudal ,,

 

Klasyfikacja generalna:

1 2 ▲1  PEDERSEN Mads Trek – Segafredo 8 6:25:23
2 1 ▼1  PHILIPSEN Jasper UAE-Team Emirates ,,
3 48 ▲45  RICKAERT Jonas Alpecin-Fenix 0:07
4 4  ACKERMANN Pascal BORA – hansgrohe 0:08
5 3 ▼2  TEUNISSEN Mike Team Jumbo-Visma 0:11
6 5 ▼1  VAN DER POEL Mathieu Alpecin-Fenix 0:13
7 6 ▼1  LAMPAERT Yves Deceuninck – Quick Step ,,
8 7 ▼1  CAVENDISH Mark Bahrain – McLaren 0:15
9 8 ▼1  VAN POPPEL Danny Circus – Wanty Gobert 0:16
10 13 ▲3  MERLIER Tim Alpecin-Fenix ,,
11 12 ▲1  MANZIN Lorrenzo Team Total Direct Energie ,,
12 9 ▼3  BISSEGGER Stefan EF Pro Cycling ,,
13 15 ▲2  ARCHBOLD Shane Deceuninck – Quick Step ,,
14 27 ▲13  SÉNÉCHAL Florian Deceuninck – Quick Step ,,
15 14 ▼1  WALSCHEID Max NTT Pro Cycling ,,
16 24 ▲8  VERMEERSCH Gianni Alpecin-Fenix ,,
17 17  MARECZKO Jakub CCC Team ,,
18 37 ▲19  ŠTYBAR Zdeněk Deceuninck – Quick Step ,,
19 23 ▲4  NÕMMELA Aksel Bingoal – Wallonie Bruxelles ,,
20 34 ▲14  VANMARCKE Sep EF Pro Cycling ,,
21 31 ▲10  PASQUALON Andrea Circus – Wanty Gobert ,,
22 16 ▼6  NAESEN Lawrence AG2R La Mondiale ,,
23 20 ▼3  COLBRELLI Sonny Bahrain – McLaren ,,
24 26 ▲2  DILLIER Silvan AG2R La Mondiale ,,
25 42 ▲17  SELIG Rüdiger BORA – hansgrohe ,,
26 40 ▲14  THIJSSEN Gerben Lotto Soudal ,,
27 19 ▼8  DEGENKOLB John Lotto Soudal ,,
28 11 ▼17  EEKHOFF Nils Team Sunweb ,,
29 36 ▲7  JANSE VAN RENSBURG Reinardt NTT Pro Cycling ,,
30 33 ▲3  KÜNG Stefan Groupama – FDJ ,,
31 28 ▼3  KIRSCH Alex Trek – Segafredo ,,
32 29 ▼3  CARDIS Romain Team Total Direct Energie ,,
33 47 ▲14  MARTINELLI Davide Astana Pro Team ,,
34 44 ▲10  VENTURINI Clément AG2R La Mondiale ,,
35 35  KRAGH ANDERSEN Søren Team Sunweb ,,
36 25 ▼11  JACOBS Johan Movistar Team ,,
37 39 ▲2  HAUSSLER Heinrich Bahrain – McLaren ,,
38 32 ▼6  LAWLESS Chris INEOS Grenadiers ,,
39 43 ▲4  VERMEERSCH Florian Lotto Soudal ,,
40 10 ▼30  DAINESE Alberto Team Sunweb ,,
41 30 ▼11  DOULL Owain INEOS Grenadiers ,,
42 38 ▼4  DUVAL Julien AG2R La Mondiale ,,
43 46 ▲3  DRUCKER Jempy BORA – hansgrohe ,,
44 45 ▲1  VAN LERBERGHE Bert Deceuninck – Quick Step ,,
45 21 ▼24  LEMOINE Cyril Cofidis, Solutions Crédits ,,
46 49 ▲3  KREDER Wesley Circus – Wanty Gobert ,,
47 41 ▼6  MAES Nikolas Lotto Soudal ,,
48 50 ▲2  MULLEN Ryan Trek – Segafredo ,,
49 22 ▼27  EINHORN Itamar Israel Start-Up Nation ,,
50 52 ▲2  BEULLENS Cédric Sport Vlaanderen – Baloise 0:52
51 53 ▲2  RUTSCH Jonas EF Pro Cycling ,,
52 51 ▼1  POLITT Nils Israel Start-Up Nation ,,
53 55 ▲2  VANDENBERGH Stijn AG2R La Mondiale ,,
54 54  SIEBERG Marcel Bahrain – McLaren ,,
55 56 ▲1  RÄIM Mihkel Israel Start-Up Nation 0:54
56 57 ▲1  LIEPIŅŠ Emīls Trek – Segafredo 0:56
57 58 ▲1  DE BIE Sean Bingoal – Wallonie Bruxelles 1:00
58 61 ▲3  CAPIOT Amaury Sport Vlaanderen – Baloise 1:04
59 60 ▲1  SÜTTERLIN Jasha Team Sunweb ,,
60 73 ▲13  KANTER Max Team Sunweb 1:08
61 69 ▲8  GENIETS Kevin Groupama – FDJ ,,
62 65 ▲3  HOLLMANN Juri Movistar Team ,,
63 66 ▲3  LINDEMAN Bert-Jan Team Jumbo-Visma ,,
64 64  STEIMLE Jannik Deceuninck – Quick Step ,,
65 63 ▼2  TERPSTRA Niki Team Total Direct Energie ,,
66 67 ▲1  LANGEVELD Sebastian EF Pro Cycling ,,
67 71 ▲4  TOUZÉ Damien Cofidis, Solutions Crédits ,,
68 70 ▲2  WIRTGEN Tom Bingoal – Wallonie Bruxelles ,,
69 77 ▲8  RIESEBEEK Oscar Alpecin-Fenix 1:22
70 80 ▲10  LAPORTE Christophe Cofidis, Solutions Crédits 1:25
71 84 ▲13  ALLEGAERT Piet Cofidis, Solutions Crédits ,,
72 82 ▲10  LEYSEN Senne Alpecin-Fenix ,,
73 79 ▲6  GARCÍA CORTINA Iván Bahrain – McLaren ,,
74 76 ▲2  RIABUSHENKO Alexandr UAE-Team Emirates ,,
75 81 ▲6  VAN HOECKE Gijs CCC Team ,,
76 85 ▲9  WEEMAES Sasha Sport Vlaanderen – Baloise ,,
77 78 ▲1  PLANCKAERT Baptiste Bingoal – Wallonie Bruxelles ,,
78 86 ▲8  PIBERNIK Luka Bahrain – McLaren ,,
79 59 ▼20  SCHWARZMANN Michael BORA – hansgrohe 1:27
80 68 ▼12  KNEES Christian INEOS Grenadiers 1:34
81 18 ▼63  VAN ROOY Kenneth Sport Vlaanderen – Baloise 1:46
82 74 ▼8  MOSCHETTI Matteo Trek – Segafredo ,,
83 75 ▼8  SCHILLINGER Andreas BORA – hansgrohe 1:52
84 87 ▲3  WÜRTZ SCHMIDT Mads Israel Start-Up Nation 1:57
85 102 ▲17  STANNARD Robert Mitchelton-Scott 1:58
86 95 ▲9  VAN GESTEL Dries Team Total Direct Energie ,,
87 109 ▲22  DE VREESE Laurens Astana Pro Team ,,
88 99 ▲11  BYSTRØM Sven Erik UAE-Team Emirates ,,
89 90 ▲1  NORSGAARD Mathias Movistar Team ,,
90 106 ▲16  VAN GOETHEM Brian Lotto Soudal ,,
91 92 ▲1  MENTEN Milan Sport Vlaanderen – Baloise ,,
92 97 ▲5  FOMINYKH Daniil Astana Pro Team ,,
93 93  BURGHARDT Marcus BORA – hansgrohe 2:24
94 100 ▲6  SALMON Martin Team Sunweb ,,
95 96 ▲1  CLAEYS Dimitri Cofidis, Solutions Crédits 2:29
96 103 ▲7  LAAS Martin BORA – hansgrohe ,,
97 104 ▲7  VINCENT Léo Groupama – FDJ ,,
98 110 ▲12  LUDVIGSSON Tobias Groupama – FDJ 2:41
99 62 ▼37  BEVIN Patrick CCC Team 2:51
100 83 ▼17  GAUDIN Damien Team Total Direct Energie 2:55
101 111 ▲10  WYNANTS Maarten Team Jumbo-Visma 3:07
102 113 ▲11  GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team ,,
103 88 ▼15  WALLAYS Jelle Lotto Soudal 3:13
104 89 ▼15  SUTER Joel Bingoal – Wallonie Bruxelles 3:28
105 101 ▼4  JANSEN Amund Grøndahl Team Jumbo-Visma ,,
106 107 ▲1  LIGTHART Pim Team Total Direct Energie 4:02
107 119 ▲12  DUPONT Timothy Circus – Wanty Gobert 4:04
108 116 ▲8  MEURISSE Xandro Circus – Wanty Gobert ,,
109 117 ▲8  VERMOTE Julien Cofidis, Solutions Crédits ,,
110 120 ▲10  BOIVIN Guillaume Israel Start-Up Nation ,,
111 118 ▲7  RIVERA Brandon Smith INEOS Grenadiers ,,
112 98 ▼14  GIDICH Yevgeniy Astana Pro Team 4:07
113 121 ▲8  RODRIGUEZ Carlos INEOS Grenadiers 4:19
114 72 ▼42  MCCABE Travis Israel Start-Up Nation 4:36
115 127 ▲12  DLAMINI Nic NTT Pro Cycling 5:01
116 105 ▼11  ROBEET Ludovic Bingoal – Wallonie Bruxelles 5:03
117 131 ▲14  LIENHARD Fabian Groupama – FDJ 5:12
118 114 ▼4  PETIT Adrien Team Total Direct Energie 5:15
119 126 ▲7  COVI Alessandro UAE-Team Emirates 5:20
120 122 ▲2  VAN DEN BERG Julius EF Pro Cycling ,,
121 125 ▲4  BOHLI Tom UAE-Team Emirates ,,
122 128 ▲6  GOGL Michael NTT Pro Cycling 5:27
123 133 ▲10  VAN KEIRSBULCK Guillaume CCC Team 5:40
124 140 ▲16  ROOSEN Timo Team Jumbo-Visma 5:43
125 134 ▲9  KONYCHEV Alexander Mitchelton-Scott ,,
126 137 ▲11  BOASSON HAGEN Edvald NTT Pro Cycling ,,
127 139 ▲12  VAN DER HOORN Taco Team Jumbo-Visma ,,
128 138 ▲10  DE KORT Koen Trek – Segafredo ,,
129 136 ▲7  MORIN Emmanuel Cofidis, Solutions Crédits ,,
130 141 ▲11  BASSO Leonardo INEOS Grenadiers ,,
131 143 ▲12  KOCH Jonas CCC Team 5:47
132 147 ▲15  OLIVEIRA Ivo UAE-Team Emirates 6:03
133 135 ▲2  SMITH Dion Mitchelton-Scott 6:09
134 146 ▲12  VAN HOOYDONCK Nathan CCC Team 6:17
135 144 ▲9  SCOTSON Callum Mitchelton-Scott 6:18
136 123 ▼13  OWEN Logan EF Pro Cycling 6:24
137 124 ▼13  SCULLY Tom EF Pro Cycling ,,
138 142 ▲4  TAMINIAUX Lionel Bingoal – Wallonie Bruxelles 6:40
139 108 ▼31  QUARTERMAN Charlie Trek – Segafredo 7:00
140 130 ▼10  THOMSON Jay Robert NTT Pro Cycling 7:04
141 150 ▲9  OLIVEIRA Rui UAE-Team Emirates 7:30
142 152 ▲10  MAS Lluís Movistar Team ,,
143 151 ▲8  VENTOSO Francisco José CCC Team 7:56
144 153 ▲9  NAESEN Oliver AG2R La Mondiale ,,
145 148 ▲3  DE BONDT Dries Alpecin-Fenix 8:42
146 132 ▼14  TILLER Rasmus NTT Pro Cycling 8:49
147 129 ▼18  GOUGEARD Alexis AG2R La Mondiale 8:52
148 149 ▲1  EENKHOORN Pascal Team Jumbo-Visma 8:58
149 160 ▲11  EDMONDSON Alex Mitchelton-Scott 10:04
150 161 ▲11  BOHÓRQUEZ Hernando Astana Pro Team ,,
151 158 ▲7  ROELANDTS Jürgen Movistar Team ,,
152 159 ▲7  DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott 10:35
153 157 ▲4  DE GENDT Aimé Circus – Wanty Gobert 11:58
154 155 ▲1  GROVES Kaden Mitchelton-Scott 13:23
155 156 ▲1  VANSPEYBROUCK Pieter Circus – Wanty Gobert 13:27