Fot. Continental

Tour de France 2020 wchodzi w decydującą fazę, a my wraz ze sponsorem Wielkiej Pętli firmą Continental mamy konkurs. Do wygrania kilka zestawów najwyższej jakości opon szosowych. Zapraszamy do zabawy!

Continental jest sponsorem Tour de France — największego wyścigu kolarskiego na świecie, który corocznie odbywa się we Francji od 1903 r. Kilka uczestniczących w wyścigu zespołów World Tour jeździ na oponach rowerowych Continental wytwarzanych ręcznie w Korbach w Niemczech. Continental dostarcza również opony do oficjalnych pojazdów wyścigu.

Po udanym pierwszym roku 2018 w charakterze sponsora firma Continental postanowiła zostać głównym partnerem i jest sponsorem zwycięzców etapowych. I tak każdy zwycięzca etapu otrzymuje na podium indywidualny medal od producenta opon za szczególne osiągnięcie — jak na przestrzeni lat zauważyło wielu profesjonalnych kolarzy: to przełomowy moment w karierze, którego nie da się zapomnieć.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w który do wygrania będą zestawy najwyższej jakości opon szosowych niemieckiego producenta:

1 miejsce – zestaw opon Continental Grand Prix 5000 Tubeless BlackChili 700 x 25C Czarna Zwijana TL 300g

2 miejsce – zestaw opon Grand Prix 4-Season 700 x 25C Czarna Zwijana 240g

3 miejsce – zestaw opon Grand Sport Race PureGrip 700 x 25C Czarna Zwijana 270g

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na trzy pytania:

  1. W którym roku powstała niemiecka firma Continental?
  2. Na czym polega technologia Vectran™ Breaker zastosowana w szosowych oponach Continental?
  3. Kto zostanie końcowym zwycięzcą tegorocznego Tour de France?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@naszosie.pl. W tytule prosimy wpisać “Konkurs Continental”. Na odpowiedzi czekamy do 20 września. Zwyciężą osoby, które najszybciej prawidłowo odpowiedzą na powyższe pytania.

Listę zwycięzców opublikujemy na naszej stronie do 22.09.2020. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu > tutaj

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments