Foto: Giro d'Italia Giovani Under 23

Tom Pidcock (Trinity Road Racing) wygrał siódmy etap Giro Ciclistico d’Italia i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

Przedostatni etap młodzieżowego Giro d’Italia liczył 116 kilometrów i prowadził z Barzio do Montespluga. Finałowy podjazd miał aż 27,6 km długości o średnim nachyleniu 5,7 %.

Koszulki lidera bronił Thomas Pidcock (Trinity Road Racing), ale miał tylko dwóch kolegów do pomocy.

Od samego początku mieliśmy wiele ataków i na czele co rusz zmieniali się kolarze na prowadzeniu. Na finałowym podjeździe grupki mocno się podzieliły i z przodu jechali: Connor Brown (NTT Continental Cycling Team), Alessandro Baroni (Gallina Colosio Eurofeed) i Didier Merchan (Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas).

Z tyłu mocno pracowali Ben Healy i Thomas Gloag na rzecz Toma Pidcocka. 4 kilometry przed szczytem grupki się zjechały i Brytyjczyk zdecydował się na samotny atak.

Nikt nie zdołał dogonić Toma Pidcocka (Trinity Road Racing), który jest już o krok od wielkiego sukcesu w karierze. Drugi na linii mety był Kevin Colleoni (Biesse Arvedi), a trzeci Connor Brown (NTT Continental Cycling Team).

Wyniki siódmego etapu:

1 PIDCOCK THOMAS (GBR) TRINITY ROAD RACING les 116,5 km en 3h08’15” (moy. 37,131 km/h) (b : 10”)
2 COLLEONI KEVIN (ITA) BIA BIESSE ARVEDI 00:26 (b : 6”)
3 BROWN CONNOR (NZL) NPC NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM 00:43 (b : 4”)
4 GLOAG THOMAS (GBR) TRINITY ROAD RACING
5 ALEOTTI GIOVANNI (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD
6 VANDENABEELE HENRI (BEL) LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM
7 MERCHAN CARDONA DIDIER CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW 00:49
8 CONCA FILIPPO (ITA) BIA BIESSE ARVEDI
9 MONIQUET SYLVAIN (BEL) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE 01:20
10 NINCI GABRIELE (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI
11 HELLEMOSE ASBJORN (DEN) VELO CLUB MENDRISIO
12 MURGUIALDAY ELORZA JOKIN CLUB CICLISTA URBASA
13 CIUCCARELLI RICCARDO (ITA) SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS-VPM
14 SESSA GERARDO (ITA) VELO PLUS RACING TEAM PALAZZAGO 01:37
15 STEPANOV ANDREI (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23 01:52
16 ROPERO MOLINA ALEJANDRO KTX KOMETA-XSTRACYCLINGTEAM
17 MULUEBERHAN HENOK (ERI) NPC NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM
18 ZAMBANINI EDOARDO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR
19 EL GOUZI OMAR (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI
20 GARCIA PIERNA CARLOS (ESP) CLUB CICLISTA URBASA
21 MIGNOLLI GIANLUCA (ITA) GEF GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 02:12
22 PEREZ-LANDALUCE EDUARDO KTX KOMETA-XSTRACYCLINGTEAM
23 ZEA CONTRERAS LUIS DANIEL SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS-VPM
24 PEÑA JIMENEZ JESUS DAVID CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW
25 JOHNSTON CALUM (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 02:45
26 QUINN SEAN (USA) HBA HAGENS BERMAN AXEON CYCLING TEAM 02:52
27 GARCIA GONZALES SERGIO (ESP) KTX KOMETA-XSTRACYCLINGTEAM
28 VOISARD YANNIS (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY
29 DORIGONI JAKOB (ITA) IWD WORK SERVICE GROUP DYNATEK VEGA 04:03
30 MALAVER SAMACA BRAYAN ARAN CUCINE VEJUS 04:05
31 BARONI ALESSANDRO (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 04:36
32 SCHNEITER JOAB (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY
33 BARONCINI FILIPPO (ITA) BTM BELTRAMI TSA MARCHIOL 04:54
34 APOSTI LEONARDO (ITA) GS MALTINTI LAMP. BANCA CAMBIANO
35 CANTONI ANDREA (ITA) INEMILIAROMAGNA S.S.D. A R.L. 04:59
36 BALMER ALEXANDRE (SUI) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE 06:50
37 WOOD HARRISON (GBR) SEG SEG RACING ACADEMY
38 RASTELLI LUCA (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN
39 FATKULLIN VALERII (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23 06:57
40 BARISON EMANUELE (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR
41 PIERANTOZZI LUCIO (ITA) SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS-VPM 08:34
42 CARBONI MATTEO (ITA) BIA BIESSE ARVEDI
43 ZOCCARATO SAMUELE (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN
44 HEALY BEN (IRL) TRINITY ROAD RACING
45 PORTA GABRIELE (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 09:04
46 VERRE ALESSANDRO (ITA) CPH CASILLO-PETROLI FIRENZE-HOPPLA’
47 TIBERI ANTONIO (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN 09:41
48 GALLO ANDREA (ITA) INEMILIAROMAGNA S.S.D. A R.L.
49 PARRAVANO FRANCESCO (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 10:22
50 SHERSTNEV TIMOFEI (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23
51 ANDERSON EDWARD (USA) HBA HAGENS BERMAN AXEON CYCLING TEAM 11:07
52 PETRELLI GABRIELE (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD
53 BENEDETTI GABRIELE (ITA) CPH CASILLO-PETROLI FIRENZE-HOPPLA’
54 MAROUAN OMAR (ITA) GS MALTINTI LAMP. BANCA CAMBIANO
55 TIKHONIN EVGENII (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23
56 BAIS DAVIDE (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD
57 SANTAROMITA VILLA VELO CLUB MENDRISIO
58 FARESIN EDOARDO CPH CASILLO-PETROLI FIRENZE-HOPPLA’ 11:38
59 BAUCE DAVIDE (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED
60 MUJIKA MIKEL (ESP) CLUB CICLISTA URBASA 12:26
61 CAMARGO PINEDA DIEGO CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW
62 MARINOZZI ALESSANDRO (ITA) SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS-VPM 12:32
63 PETRUCCI MATTIA (ITA) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE 12:59
64 BALDACCINI DAVIDE (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN
65 HOLLYMAN MASON (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI
66 PENA MOLANO WILSON CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW
67 MURGANO MARCO (ITA) CPH CASILLO-PETROLI FIRENZE-HOPPLA’
68 PIETROBON ANDREA (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD 14:56
69 BASEGGIO MATTEO (ITA) GEF GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 16:21
70 WRIGHT PAUL (NZL) HOLDSWORTH-ZAPPI 17:49
71 STEWART JAKE (GBR) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE
72 DAVY CLÉMENT (FRA) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE (b : 2”)
73 FUENTES CHAVES FABIAN VELO PLUS RACING TEAM PALAZZAGO
74 NENCINI TOMMASO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI (b : 1”)
75 PEGORARO MATTEO GINO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR
76 BALLABIO GIACOMO (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI
77 ROCCHETTA CRISTIAN (ITA) GEF GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI CURIA 18:57 19:01 (b : 3”)
78 ABENANTE PASQUALE (ITA) CPH CASILLO-PETROLI FIRENZE-HOPPLA’ 20:16
79 ZURLO MATTEO (ITA) CPH CASILLO-PETROLI FIRENZE-HOPPLA’
80 MEEUS JORDI (BEL) SEG SEG RACING ACADEMY
81 MILAN JONATHAN (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD
82 HOOLE DAAN (NED) SEG SEG RACING ACADEMY
83 GAZZOLI MICHELE (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN
84 MARIT ARNE (BEL) LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM
85 ZAMBELLI SAMUELE (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI
86 PIRRO FRANCESCO (ITA) GS MALTINTI LAMP. BANCA CAMBIANO
87 PUPPIO ANTONIO (ITA) KTX KOMETA-XSTRACYCLINGTEAM
88 GHIRLANDA MARCO (SUI) VELO CLUB MENDRISIO
89 DEKKER DAVID (NED) SEG SEG RACING ACADEMY
90 MOLINA RICO WILMAR (COL) CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW
91 ASKEY LEWIS (GBR) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE
92 BONALDO KEVIN (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR
93 PALADIN LUCA (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED
94 FOUCHE JAMES (NZL) HBA HAGENS BERMAN AXEON CYCLING TEAM
95 RUBINO SAMUELE (ITA) NPC NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM
96 SWEENY HARRISON (AUS) LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM
97 PESENTI JACOPO (ITA) VELO PLUS RACING TEAM PALAZZAGO
98 MULLER RETO (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY
99 GARIBBO NICOLÒ (ITA) GS MALTINTI LAMP. BANCA CAMBIANO
100 FANCELLU ALESSANDRO (ITA) KTX KOMETA-XSTRACYCLINGTEAM
101 FANTONI MATTEO (ITA) VELO PLUS RACING TEAM PALAZZAGO
102 DI GUGLIELMO FABIO (ITA) SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS-VPM
103 BOGLI JONATHAN (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY
104 MARCELLUSI MARTIN (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI
105 MAGLI FILIPPO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI
106 FERRI NICCOLÒ (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI
107 TAROZZI MANUELE (ITA) INEMILIAROMAGNA S.S.D. A R.L.
108 QUARTUCCI LORENZO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR
109 COLNAGHI LUCA (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR
110 FREDDI MATTEO (ITA) BTM BELTRAMI TSA MARCHIOL 23:37
111 MOTTI ALESSANDRO (ITA) VELO CLUB MENDRISIO
112 BERZI ANDREA (ITA) BIA BIESSE ARVEDI
113 POPOV ANTON (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23
114 CASALLAS RINCON YEISSON CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW
115 PALMA ALESSIO (ITA) LAN SERVICE-ZHEROQUADRO
116 MOLINI FEDERICO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI
117 BELLONI MANUEL (ITA) VELO CLUB MENDRISIO 03:31:52
118 EGGENBERG RUBEN (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY
119 RACCANI SIMONE (ITA) BTM BELTRAMI TSA MARCHIOL
120 PELLIZZER MATTIA (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI
121 FURLAN MATTEO (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI
122 VIERO MARCO (ITA) IWD WORK SERVICE GROUP DYNATEK VEGA
123 ZECCHIN MICHAEL (ITA) IWD WORK SERVICE GROUP DYNATEK VEGA
124 GRENDENE MARCO (ITA) BTM BELTRAMI TSA MARCHIOL
125 GUASCO MATTIA (ITA) NPC NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM
126 DAVIS COLE (USA) HBA HAGENS BERMAN AXEON CYCLING TEAM
127 SZOLLOSI FERENC (HUN) GALLINA COLOSIO EUROFEED

Klasyfikacja generalna po siódmym etapie:

1 PIDCOCK THOMAS (GBR) TRINITY ROAD RACING en 23h01’23”
2 COLLEONI KEVIN (ITA) BIA BIESSE ARVEDI 01:28
3 ALEOTTI GIOVANNI (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD 02:08
4 VANDENABEELE HENRI (BEL) LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM 02:20
5 CONCA FILIPPO (ITA) BIA BIESSE ARVEDI 03:23
6 ZAMBANINI EDOARDO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 03:50
7 QUINN SEAN (USA) HBA HAGENS BERMAN AXEON CYCLING 04:26
8 VOISARD YANNIS (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY 04:46
9 HELLEMOSE ASBJORN (DEN) VELO CLUB MENDRISIO 04:48
10 MURGUIALDAY ELORZA JOKIN CLUB CICLISTA URBASA 05:19
11 MULUEBERHAN HENOK (ERI) NPC NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM 05:32
12 EL GOUZI OMAR (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI 05:56
13 ROPERO MOLINA ALEJANDRO KTX KOMETA -0 XSTRACYCLINGTEAM 06:24
14 JOHNSTON CALUM (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 06:41
15 GARCIA PIERNA CARLOS (ESP) CLUB CICLISTA URBASA 07:01
16 MIGNOLLI GIANLUCA (ITA) GEF GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI 07:20
17 DORIGONI JAKOB (ITA) IWD WORK SERVICE GROUP DYNATEK 08:41
18 SESSA GERARDO (ITA) VELO PLUS RACING TEAM 10:35
19 BALMER ALEXANDRE (SUI) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE 10:36
20 GARCIA GONZALES SERGIO (ESP) KTX KOMETA -0 XSTRACYCLINGTEAM 12:43
21 GLOAG THOMAS (GBR) TRINITY ROAD RACING 12:59
22 BARISON EMANUELE (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 13:12
23 PEÑA JIMENEZ JESUS DAVID CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW 13:16
24 CIUCCARELLI RICCARDO (ITA) SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS 13:53
25 BAIS DAVIDE (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD 14:26
26 TIBERI ANTONIO (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN 14:39
27 STEPANOV ANDREI (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23 14:50
28 MALAVER SAMACA BRAYAN ARAN CUCINE VEJUS 18:36
29 PARRAVANO FRANCESCO (ITA) ARAN CUCINE VEJUS 18:57
30 MURGANO MARCO (ITA) CPH CASILLO -0 PETROLI FIRENZE 19:11
31 NINCI GABRIELE (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 20:46
32 APOSTI LEONARDO (ITA) GS MALTINTI LAMP. BANCA 20:57
33 PEREZ-LANDALUCE EDUARDO KTX KOMETA -0 XSTRACYCLINGTEAM 22:01
34 ZEA CONTRERAS LUIS DANIEL SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS 22:07
35 FANCELLU ALESSANDRO (ITA) KTX KOMETA -0 XSTRACYCLINGTEAM 24:06
36 ZOCCARATO SAMUELE (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN 26:56
37 PORTA GABRIELE (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 27:58
38 ANDERSON EDWARD (USA) HBA HAGENS BERMAN AXEON CYCLING 28:21
39 BENEDETTI GABRIELE (ITA) CPH CASILLO -0 PETROLI FIRENZE 28:36
40 FATKULLIN VALERII (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23 29:31
41 PIERANTOZZI LUCIO (ITA) SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS 30:24
42 BALDACCINI DAVIDE (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN 31:45
43 MAROUAN OMAR (ITA) GS MALTINTI LAMP. BANCA 32:48
44 RASTELLI LUCA (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN 32:49
45 MARINOZZI ALESSANDRO (ITA) SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS 32:56
46 CARBONI MATTEO (ITA) BIA BIESSE ARVEDI 35:37
47 GALLO ANDREA (ITA) INEMILIAROMAGNA S.S.D. A R.L. 36:57
48 FARESIN EDOARDO CPH CASILLO -0 PETROLI FIRENZE 36:58
49 HEALY BEN (IRL) TRINITY ROAD RACING 37:10
50 BARONI ALESSANDRO (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 37:12
51 BARONCINI FILIPPO (ITA) BTM BELTRAMI TSA MARCHIOL 37:19
52 BROWN CONNOR (NZL) NPC NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM 38:45
53 BOGLI JONATHAN (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY 39:30
54 SHERSTNEV TIMOFEI (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23 39:30
55 WOOD HARRISON (GBR) SEG SEG RACING ACADEMY 39:32
56 HOLLYMAN MASON (GBR) HOLDSWORTH-ZAPPI 40:43
57 SANTAROMITA VILLA VELO CLUB MENDRISIO 41:24
58 PIETROBON ANDREA (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD 41:50
59 MAGLI FILIPPO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 41:54
60 ASKEY LEWIS (GBR) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE 42:50
61 COLNAGHI LUCA (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 43:37
62 ZURLO MATTEO (ITA) CPH CASILLO -0 PETROLI FIRENZE 44:05
63 GAZZOLI MICHELE (ITA) CPK TEAM COLPACK BALLAN 44:47
64 MARIT ARNE (BEL) LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM 45:10
65 MEEUS JORDI (BEL) SEG SEG RACING ACADEMY 46:01
66 BONALDO KEVIN (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 46:05
67 SCHNEITER JOAB (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY 46:18
68 BASEGGIO MATTEO (ITA) GEF GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI 46:19
69 VERRE ALESSANDRO (ITA) CPH CASILLO -0 PETROLI FIRENZE 46:52
70 BAUCE DAVIDE (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 47:44
71 MERCHAN CARDONA DIDIER CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW 48:14
72 FOUCHE JAMES (NZL) HBA HAGENS BERMAN AXEON CYCLING 50:05
73 HOOLE DAAN (NED) SEG SEG RACING ACADEMY 50:15
74 TAROZZI MANUELE (ITA) INEMILIAROMAGNA S.S.D. A R.L. 50:36
75 CAMARGO PINEDA DIEGO CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW 51:42
76 PUPPIO ANTONIO (ITA) KTX KOMETA -0 XSTRACYCLINGTEAM 52:47
77 ABENANTE PASQUALE (ITA) CPH CASILLO -0 PETROLI FIRENZE 53:04
78 ZAMBELLI SAMUELE (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI 53:13
79 STEWART JAKE (GBR) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE 53:18
80 PENA MOLANO WILSON CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW 53:19
81 FERRI NICCOLÒ (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 53:40
82 WRIGHT PAUL (NZL) HOLDSWORTH-ZAPPI 53:57
83 TIKHONIN EVGENII (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23 54:28
84 FUENTES CHAVES FABIAN VELO PLUS RACING TEAM 55:14
85 MILAN JONATHAN (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD 55:45
86 MULLER RETO (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY 55:50
87 GRENDENE MARCO (ITA) BTM BELTRAMI TSA MARCHIOL 56:34
88 ROCCHETTA CRISTIAN (ITA) GEF GENERAL STORE -ESSEGIBI-F.LLI 56:39
89 MONIQUET SYLVAIN (BEL) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE 56:53
90 BALLABIO GIACOMO (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI 57:02
91 RUBINO SAMUELE (ITA) NPC NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM 57:04
92 PALADIN LUCA (ITA) GALLINA COLOSIO EUROFEED 57:12
93 MUJIKA MIKEL (ESP) CLUB CICLISTA URBASA 57:22
94 QUARTUCCI LORENZO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 58:13
95 PETRELLI GABRIELE (ITA) CTF CYCLING TEAM FRIULI ASD 59:44
96 NENCINI TOMMASO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 59:51
97 GHIRLANDA MARCO (SUI) VELO CLUB MENDRISIO 01:00:39
98 FURLAN MATTEO (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI 01:01:34
99 CANTONI ANDREA (ITA) INEMILIAROMAGNA S.S.D. A R.L. 01:01:50
100 GARIBBO NICOLÒ (ITA) GS MALTINTI LAMP. BANCA 01:02:53
101 DI GUGLIELMO FABIO (ITA) SAT SANGEMINI-TREVIGIANI-MG K-VIS 01:04:12
102 SWEENY HARRISON (AUS) LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM 01:04:31
103 BELLONI MANUEL (ITA) VELO CLUB MENDRISIO 01:04:53
104 MOTTI ALESSANDRO (ITA) VELO CLUB MENDRISIO 01:05:42
105 PIRRO FRANCESCO (ITA) GS MALTINTI LAMP. BANCA 01:06:30
106 MARCELLUSI MARTIN (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 01:07:24
107 PALMA ALESSIO (ITA) LAN SERVICE -0 ZHEROQUADRO 01:08:07
108 FANTONI MATTEO (ITA) VELO PLUS RACING TEAM 01:09:09
109 PEGORARO MATTEO GINO (ITA) ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR 01:09:33
110 PESENTI JACOPO (ITA) VELO PLUS RACING TEAM 01:09:48
111 GUASCO MATTIA (ITA) NPC NTT CONTINENTAL CYCLING TEAM 01:09:58
112 PELLIZZER MATTIA (ITA) IRC ISEO SERRATURE RIME CARNOVALI 01:10:26
113 MOLINI FEDERICO (ITA) MASTROMARCO SENSI FC NIBALI 01:11:14
114 ZECCHIN MICHAEL (ITA) IWD WORK SERVICE GROUP DYNATEK 01:11:48
115 PETRUCCI MATTIA (ITA) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE 01:14:49
116 POPOV ANTON (RUS) GAZPROM-RUSVELO U23 01:15:02
117 SZOLLOSI FERENC (HUN) GALLINA COLOSIO EUROFEED 01:16:15
118 VIERO MARCO (ITA) IWD WORK SERVICE GROUP DYNATEK 01:18:31
119 CASALLAS RINCON YEISSON CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW 01:20:48
120 DEKKER DAVID (NED) SEG SEG RACING ACADEMY 01:20:50
121 MOLINA RICO WILMAR (COL) CTA COLOMBIA TIERRA DE ATLETAS GW 01:22:51
122 EGGENBERG RUBEN (SUI) SRA SWISS RACING ACADEMY 01:23:01
123 DAVIS COLE (USA) HBA HAGENS BERMAN AXEON CYCLING 01:26:04
124 DAVY CLÉMENT (FRA) CGF EQUIPE CYCLISTE CONTINENTALE 01:26:59
125 RACCANI SIMONE (ITA) BTM BELTRAMI TSA MARCHIOL 01:32:37
126 BERZI ANDREA (ITA) BIA BIESSE ARVEDI 01:33:38
127 FREDDI MATTEO (ITA) BTM BELTRAMI TSA MARCHIOL 01:43:09