Po trzytygodniowej przerwie swoje zmagania wznawiają zawodnicy startujący w najpopularniejszym cyklu wyścigów szosowych dla amatorów PKO Ubezpieczenia VIA Dolny Śląsk.

Czwarty etap zaplanowany na 9 sierpnia odbędzie się na zmodyfikowanej gdyż, 36-kilometrowej rundzie łączącej Gminę Żmigród oraz Prusice. Etap płaski i szybki dedykowany sprinterom oraz zawodnikom początkującym którzy nie najlepiej czują się w wymagającym terenie. Malowniczy odrestaurowany rynek w Żmigrodzie po raz kolejny będzie gościł u siebie kolorowy kolarski korowód GP Doliny Baryczy. W tym roku oprócz zawodów amatorów odbędą się wyścigi zawodników licencjonowanych kat. juniorskich oraz elity kobiet i mężczyzn. Wszyscy będą pokonywać wyznaczoną rundę odpowiednią ilość razy.

Amatorzy na malowniczą trasę Doliny Baryczy słynącą w środowisku z licznych ścieżek i tras rowerowych wystartują o godzinie 9:30 w podziale na dystans PRO oraz FUN i kategorie wiekowe. Swój sektor będą miały również Panie które zawsze licznie stawiają się na linii startu. Wstępnie na godzinę 14:15 przewidziane są dekoracje na scenie głównej w samym sercu Żmigrodu.

Więcej informacji na stronie:
https://viadolnyslask.pl/wyscigi/5-grand-prix-doliny-baryczy-zmigrod-22-czerwca-ks-sleza-sobotka-2/

Zapisy pod linkiem: https://viadolnyslask.pl/rejestracja/