Wirtualna kolarska gwiazda Ion Göttlich, i jego niezliczone ilości kilogramów wagi dołączają do zespołu PRO. Po udanym debiucie w Bora-Hansgrohe – najlepszym zespole Tour de France w 2019 roku, ten cyfrowo animowany twórca, ponownie ocenia swoje cele.

W tym roku Göttlich wstawi produkty PRO na swoje rowery. Ma zamiar ich używać zarówno na szosie, na torach kolarskich, a może nawet na górskich i gravelowych wyprawach. Ekstrawagancki jeździec został wyposażony w kierownicę, wspornik i sztycę Vibe PRO, a także w siodło PRO Stealth Superlight. Biorąc pod uwagę jego masywną sylwetkę i ogromne nogi, moc jaką generuje jest po prostu nieziemska.

Kierownica Aero Superlight ma właściwości aerodynamiczne, jakich wymaga światowy sprinter, siodło i mostek z pewnością sprostają jego wymaganiom, oferując najlepszy stosunek wagi do wytrzymałości.

„Marki szukają cyfrowych czynników wpływających na zwiększenie zasięgu online, dlatego postanowiliśmy wprowadzić tę koncepcję extreme ”

– żartowała Alexa Cunningham, kierownik ds. marketingu w PRO.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwościami prezentowanymi we współpracy z Ionem i jego animatorem CGI Claudio Pavanem. Jest postacią większą niż jego realne odpowiedniki, która przeniesie komponenty PRO na niezbadane terytoria w wyścigach cyfrowych przeciwko innym wirtualnym kreacjom. Rola Iona będzie oczywiście mniej związana z rygorystycznymi testami produktu, a więcej z prezentowaniem i używaniem produktów PRO w zabawny sposób. ”

„Cóż, szczerze mówiąc, ostatni rok był dla mnie ogromnym krokiem, a kiedy się skończył, poczułem się trochę spłukany i zgubiony ”

– przyznał Göttlich.

„Nie byłem pewien, co będzie dalej po testach w Bora Hansgrohe i mojego występu w Eurosport, więc wziąłem kilka miesięcy wolnego na żądanie. Kiedy Alexa do mnie zadzwoniła, rozbudziło to moją kreatywność. Chciałbym mieć więcej zabawy w branży, a PRO to idealny wybór. Nie mogę się doczekać, żeby walczyć bark w bark z innymi zawodnikami PRO w peletonie i chciałbym dowiedzieć się więcej o aspektach technicznych nowoczesnych komponentów rowerowych. Fascynuje mnie to, jak dzisiejsze elementy mogą być zarówno super lekkie, jak i mogą być w stanie poradzić sobie z moją ogromną mocą. ”

Przygody Göttlicha bez wątpienia dołączą do różnych produktów PRO i będą sygnowane jego imieniem specjalne edycje produktów. Ten ogromny entuzjazm wirtualnego kolarza można obserwować na Facebooku, Instagramie i TikToku na @iongottlich. Aby dowiedzieć się więcej o Ionie Göttlichu i aby obejrzeć jego katalog filmów, odwiedź www.iongottlich.com.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments