Zwycięzca Tour de Pologne Pavel Sivakov (Team INEOS) będzie kolejnym gościem wywiadów „na żywo” Naszosie.pl na Facebooku. Z 22-letnim Rosjaninem wychowanym we Francji porozmawiamy w piątek 15 maja o godzinie 20:00. Już dziś serdecznie zapraszamy do oglądania i zadawania pytań!

Pavel Sivakov jest jednym z najbardziej obiecujących górali w peletonie. Należy do młodego pokolenia kolarzy, którzy przebojem wdzierają się do czołówki światowego peletonu. Rosjanin już w drugim sezonie ścigania na poziomie World Tour wygrał etap i klasyfikację generalną wyścigu Tour of the Alps, zajął dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej Giro d’Italia oraz triumfował w Tour de Pologne, zdobywając tym samym dziewicze zwycięstwo w wyścigu etapowym rangi World Tour.

Rozmowa „na żywo” z Pavlem Sivakovem będzie prowadzona w języku angielskim z tłumaczeniem na polski. 22-latek będzie już trzynastym gościem naszego nowego cyklu wywiadów. Ostatnio rozmawialiśmy z Michałem Gołasiem (także reprezentującym Team INEOS), a wszystkie poprzednie wywiady można obejrzeć na naszej facebookowej stronie.

Do zobaczenia w piątek 15 maja o godz. 20:00 na Facebooku!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments