Już dziś zawodniczki i zawodnicy “staną” na starcie drugiego wirtualnego wyścigu cyklu Zwift Tour for All.

W drugim dniu na rywalizujących czeka namiastka wyścigu w Richmond, czyli pięć okrążeń o długości ponad 46 kilometrów.

Dzisiaj wśród startujących będą między innymi Agnieszka Skalniak (CCC Liv) oraz Łukasz Wiśniowski (CCC Team).

Lista startowa II etapu Zwift Tour for All w kategorii mężczyzn:

Alpecin-Fenix: Gianni Vermeersch (Bel), Kristian Sbaragli (Ita), Petr Vakoc (Cze), Mathieu Van der Poel (Ned), Scott Thwaites (GBr)

Team Bahrain McLaren: Fred Wright (GBr), Marcel Sieberg (GER), Luka Pibernik (Slo)

CCC Pro Team: Greg Van Avermaet (Bel), Gijs Van Hoecke (Bel), Nathan Van Hooydonck (Bel), Łukasz Wiśniowski (Pol), Michael Schar (SUI)

Cofidis Solutions Credits: Piet Allegaert (Bel), Julien Vermole (Bel), Attilio Viviani (Ita), Dimitri Claeys (Bel), Marco Mathis (GER)

EF Pro Cycling: Alberto Bettiol (Ita), Magnus Cort Nielsen (Den), Lawson Craddock (USA), Jens Keukeleire (Bel), James Whelan (Aus)

Groupama-FDJ: Bruno Armirail (Fra), Leo Vincent (Fra), Simon Guglielmi (Fra), Tobias Ludvigsson (Swe), Jacopo Guarnieri (Ita)

Isr Start-Up Nation: Guy Sagiv (Ita), Alexis Renard (Fra), Krists Neilands (Lat), Matteo Badilatti (SUI), Tom van Asbroeck (Bel)

Mitchelton-Scott: Esteban Chaves (Col), Luke Durbridge (Aus), Daryl Impey (RSA), Chris Juul-Jensen (Den), Nick Schultz (Aus)

NTT Pro Cycling: Roman Kreuziger (Cze), Michael Valgren (Den), Matteo Sobrero (Ita), Michael Gogl (AUT), Carlos Barbero (Esp)

Rally Cycling: Nigel Ellsay (Can), Colin Joyce (USA), Nicholas Zukowsky (Can)

Lista startowa II etapu Zwift Tour for All w kategorii kobiet:

Boels-Dolmans Pro Cycling: Jolien D’Hoore (Bel), Amy Pieters (Ned), Christine Majerus (Lux), Amalie Dideriksen (Den), Chantal Blaak (Ned)

Canyon-SRAM: Tanja Erath (GER), Rotem Gafinovitz (Isr), Hannah Ludwig (GER), Jessica Pratt (Aus), Christa Riffel (GER)

CCC Liv: Agnieszka Skalniak (Pol), Ashleigh Moolman-Pasio (RSA), Evy Kuijpers (Ned), Marianne Vos (Ned), Riejanne Markus (Ned)

Drops Cycling Team: Marjolein van’t Geloof (Ned), Emily Meaking (GBr), Finja Smekal (GER), Elise-Marie Olsen (Nor)

FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope: Maelle Grossetete (Fra), Emilia Fahlin (Swe), Stine Borgli (Nor)

Rally Cycling: Krista Doebel-Hickok (USA), Heidi Franz (USA), Leigh-Ann Ganzar (USA), Megan Jastrab (USA), Lily Williams (USA)

TWENTY20 Professional Cycling: Shayna Powless (USA), Jennifer Valente (USA), Jennifer Luebke (USA), Jasmin Duehring (Can)

Tibco-Silicon Valley Bank: Lauren Stephens (USA), Erica Clevenger (USA), Kristen Faulkner (USA), Nina Kessler (Ned), Emily Newsom (USA)

Valcar-Travel & Service: Elisa Balsamo (Ita), Silvia Persico (Ita), Silvia Pollicini (Ita), Vittoria Guazzini (Ita), Teniel Campbell (Tto)