fot. Movistar Team

Kolarz drużyny Movistar Albert Torres (Movistar) zdecydował się odwołać swój ślub zaplanowany na sobotę 14 marca z powodu sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się w Europie wirusa Covid-19 (koronawirus).

Światowa pandemia wirusa Covid-19 (koronawirus) do góry nogami wywraca życie każdego z nas. Osoby odpowiedzialne i takie, które ponad wszystko przedkładają zdrowie i dobre samopoczucie drugiego człowieka podejmują niejednokrotnie trudne, ale jednocześnie potrzebne decyzje, aby jak najbardziej zminimalizować rozpowszechnianie patogenu Covid-19.

Taką decyzję podjął kolarz hiszpańskiej drużyny Movistar Albert Torres, który odwołał zaplanowany na sobotę 14 marca swój ślub i wesele. Poinformował o tym za pośrednictwem konta w mediach społecznościowych.

– Dzisiaj, tj. 14.03.2020 r. mieliśmy zawrzeć związek małżeński. To była trudna decyzja, ale zdecydowaliśmy się odłożyć nasz ślub i wesele, ponad wszystko przedkładając zdrowie wszystkich zaproszonych, naszej rodziny i przyjaciół. W ostatnich dniach żyjemy w naszym kraju w bardzo trudnej sytuacji.

– napisał Torres.

Albert Torres specjalizuje się w kolarstwie torowym, ale od tego sezonu dołączył do drużyny Eusebio Unzué. Wraz z Sebástianem Morą mają zamiar wystartować w igrzyskach olimpijskich w Tokio właśnie w tej kolarskiej specjalności.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments