Lotto-Soudal / PhotoNews

Jak wiadomo od 2 dni, Bjarne Riis został jednym z udziałowców ekipy NTT Pro Cycling, jednocześnie przejmując stanowisko menadżera. Niezwykle zadowolony z takiego obrotu spraw jest nowy nabytek ekipy, Victor Campenaerts.

Sezon 2020 może być dla teamu NTT prawdziwie przełomowy. Do zespołu dołączyło bowiem wielu bardzo dobrych zawodników, jak i nowy menadżer, który przed laty stanowił o sile Saxo Banku. Dla Victora Campenaertsa, który od początku tego roku jest częścią afrykańskiej rodziny kolarskiej, współpraca z Bjarne Riisem jest czymś, na co zawsze czekał.

Nie obchodzi mnie jego zawodnicza historia. Wiem jedynie, że jest najlepszym menadżerem na świecie. Rozmawiałem o nim z Larsem Bakiem, który miał przyjemność z nim współpracować. Nie usłyszałem ani jednego złego słowa. Niedawno zapytałem też innych kolegów i nie powiedzieli oni nic innego. Gdyby istniało jakiekolwiek zagrożenie, że jego osoba popsuje wizerunek zespołu, na pewno nie zostałby zatrudniony, a wiem, że dzięki niemu możemy stać się najlepsi na świecie

– powiedział Campenaerts.

Jak już wcześniej pisaliśmy, Riis jest znany głównie ze swojej pracy w zespole Saxo Bank. Wówczas, wraz z Fabianem Cancellarą i braćmi Schleck udało mu się podbić kolarski świat i wyrobić sobie znakomitą markę.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments